Raperzy lubią złote łańcuchy, ale Dan Sur przesadził…

Raper z łańcuchami zamiast włosów Fot. screnn Instagram
Prenumerata NCZ! z prezentem

Raper Dan Sur zaskoczył nawet swoich fanów. Pokazał na Instagramie naprawdę ekstrawagancką fryzurę. W dodatku nie zrobił jej fryzjer, ale… chirurg kosmetyczny w kwietniu tego roku. Wszystko się zaszczepiło i fryzura… lśni.

Artysta zdecydował się na wszczepienie mu do głowy złotych łańcuchów i chyba przebił wszystkich noszących „goldy”. Na dodatek, zafundował sobie jeszcze paszczękę pełną złotych zębów.

Chirurdzy przymocowali mu do skóry głowy wiele małych haczyków, na których może zawieszać sobie łańcuszki i inną biżuterię. Rozumu dowiesić jednak nie można. Raper wytłumaczył swoją operację tym, że „wszyscy farbują włosy, a ja chciałem zrobić coś innego”.

Wyraził też nadzieję, że nikt nie naruszy jego „copyright” na nowy wygląd. Jeszcze głupszych naśladowców może jednak nie brakować… „Jestem pierwszym raperem, któremu w historii ludzkości wszczepiono złote włosy w czaszkę” – powiedział Dan Sur.

Opinie na Instagramie co do fryzury były podzielone. Jedni pisali, że jest „piękna” i „wyjątkowa”, inni wyzywali go od „klauna” i tych była raczej większość.

Raperzy wydają się dość specyficznym gatunkiem i znani są z dość dziwnych „inwestycji” w wygląd. Amerykański raper Lil Uzi Verta, np. zdecydował się na wszczepienie 11-karatowego różowego diamentu bezpośrednio na skórę, na samym środku czoła. Był podobno warty 24 miliony dolarów.

„Był,” bo podczas festiwalu Rolling Loud w Miami w lipcu, jakiś „fan” oderwał 26-letniemu muzykowi ów diament od skóry i zabrał zapewne „na pamiątkę”.

Źródło: CNews

6 KOMENTARZE

  1. Jesteście jedyną witryną informacyjną jaką warto poczytać, moim zdaniem. Ze względu na treści oraz światopoglądowe spojrzenie bliskie mojemu. Dlatego do k..wy nędzy przestańcie pisać o takich zjebachhh. Jak kogoś będzie interesował pan „artysta” to sobie poczyta na pudelku czy gdzieś tam. Proszę Was nie zniżajcie się do poziomu tej szkodliwej, deprawującej machiny do prania mózgów.

Comments are closed.