Gejowskie „małżeństwo” celebrytów oskarżone o pedofilię

Geje, LGBT. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Geje, LGBT. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
REKLAMA

Znany producent Gérard Louvin, kawaler orderu Legii Honorowej i jego „mąż” są obiektem nowego śledztwa paryskiej prokuratury w sprawie „gwałcenia nieletnich”. W styczniu tego roku ta para była już celem innego śledztwa w sprawie pedofilii (21 stycznia po skardze siostrzeńca producenta, Oliviera A.).

Producent telewizyjny Gérard Louvin i jego „mąż” Daniel Moyne’ow usłyszeli 11 września nowe zarzuty, co potwierdza dziennik „Le Parisien”.

Para jest już celem śledztwa w sprawie „gwałtu nieletnich” i „współudziału w gwałcie nieletnich”, które rozpoczęło się na początku roku.

REKLAMA

Nowe śledztwo dotyczy wydarzeń z wiosny 2004 roku. Para gejów uprawiała wówczas „seks-turystykę” w Brazylii. Według ich adwokatów to „oszczerczy donos”.

Wcześniej kwestionowali także oskarżenia nieletniego Oliviera A. bratanka Gérarda Louvina, który oskarżył swojego wuja o kazirodczy gwałt dokonany z jego towarzyszem. Chłopiec miał wtedy 10-14 lat. Zdaniem adwokata bratanek chciał w ten sposób wyłudzić od wuja pieniądze.

Oprócz siostrzeńca, także czterech innych młodych mężczyzn złożyło kolejno skargi pod koniec stycznia i na początku lutego 2021 w sprawie gwałtów dokonanych na nich w młodości przez parę Louvin-Moyne.

Teraz jest mowa o „płatnych imprezach erotycznych” w Rio. Para gejów pomieszkiwała w Rio de Janeiro w latach 1999-2009. Prokuratura ma zeznania, że mężczyźni ci organizowali imprezy i opłacali nieletnie dzieci z faweli.

Louvin był producentem znanych programów publicznej TV francuskiej, jak „Sacrée Soirée”, „Ciel, mon mardi!”, czy „Star Academy”. W latach 1995-1997 Gérard Louvin był prezesem stowarzyszenia Enfants d’Asie (Dzieci Azji). Wstąpił do stowarzyszenia w 1991 roku. Właśnie pogłoski o pedofilii były prawdopodobną przyczyną jego odejścia z tej organizacji. Jego partner też jest „producentem”.

W 2014 roku brygada ochrony nieletnich otrzymała donos o sprawie adoptowanego syna Daniela Moyne’a i Gérarda Louvina. Postępowanie zostało ostatecznie zakończone 5 września 2016 r. ze względu na przedawnienie.

Źródło: France Info

REKLAMA