NIE DO WIARY! „Pudło” stulecia w polskiej ekstraklasie. Tego nie da się odzobaczyć [WIDEO]

João Amaral. Foto: PAP
João Amaral. Foto: PAP

Polska ekstraklasa piłkarska pełna jest najdziwniejszych zjawisk i wydarzeń, które rzadko kiedy występują gdzie indziej. W niedzielę 12 września 2021 r. zyskaliśmy tego potwierdzenie. Tego dnia doszło bowiem do zdarzenia, które zdecydowanie powinno być wpisane na listę największych kuriozów polskich rozgrywek ligowych.

Oto podczas meczu Rakowa Częstochowa z Lechem Poznań, przy stanie 2:2 gdy gol mógł przesądzić o wygranej drużyny gości, poznaniacy przeprowadzili szybka kontrę. Ostatecznie piłka trafiła do stojącego dwa metry przed bramką Portugalczyka João Amarala, który został wypożyczony do Lecha z klubu FC Paços de Ferreira.

No i tenże Amaral…

Tego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć.

Prenumerata NCZ! z prezentem

4 KOMENTARZE

  1. Pudło, to pudło. Ważne że tivi koczek pokazała i umizganą bródkę. Teraz to się liczy a nie jakieś celowanie dmuchaną kulką.

  2. To jest „pudło stulecia”??? Clickbaiterzy jedni! Internety są pełne pudeł 100 razy gorszych, do pustej bramki, gdzie napastnik spacerkiem przestrzela. A tutaj szybka akcja, mocne podanie pod kątem. Mr Zoma, nieładnie, nieładnie…

    • I piłka jeszcze klika razy kozłowała po podaniu. Akcja jakich wiele, nic specjalnego. A tytuł „tego się nie da odzobaczyć”. Jestem zażenowany waszym clickbaiterstwem/chbaiciarstwem.

Comments are closed.