Mikrofon, komentowanie.
Mikrofon, stanowisko komentatorskie/radiowe - zdj. ilustracyjne. (Fot. Will Francis/Unsplash)
REKLAMA
Lokalne radio Co-Op, nadające w kanadyjskim Vancouver i prowincji Kolumbia Brytyjska, od 13 września będzie puszczać muzykę tylko tych wykonawców, którzy przyjęli szczepionkę przeciw COVID-19.

Radio tłumaczy, że na takie bezprecedensowe posunięcie zdecydowano się, by przekonać większą liczbę osób do przyjęcia dobrowolnej szczepionki przeciw koronawirusowi. W jaki sposób miałoby to niby zachęcić nieprzekonanych słuchaczy, nie sprecyzowano.

W audycji Unsigned BC, w której puszczane są utwory artystów pochodzących z Kolumbii Brytyjskiej, od najbliższego poniedziałku będzie można usłyszeć wyłącznie zaszczepionych muzyków.

REKLAMA

Prowadzący audycję we wpisie na Instagramie zapewnili, że nie ugną się pod falą krytyki, ze swojej decyzji się nie wycofają, a w ogóle to najlepiej, żeby do nich nie pisać w tej kwestii, bo i tak się nic nie wskóra.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Tyle można było przeczytać, dopóki profil audycji był jeszcze publiczny. Dziś zmienił status na prywatny, więc tylko wybrani wiedzą, jakie są najnowsze ustalenia stacji radiowej i prowadzących audycję Unsigned BC.

Niezaszczepieni zostaną zwolnieni. Także ci, którzy zaszczepić się nie mogą

REKLAMA