Janusz Korwin-Mikke WYJAŚNIA: „CoViD to idealna choroba dziecięca”

Janusz Korwin-Mikke na komisji zdrowia.
Janusz Korwin-Mikke na komisji zdrowia. / foto: PAP
Janusz Korwin-Mikke odniósł się do szprycowania dzieci. Jak podkreślił legendarny wolnościowiec, „właściciele III RP” nie wiedzą, co zrobić z nadmiarową dawką szprycy, „wpadli zatem na pomysł, by szczepić dzieci”. Polityk apeluje, by pozwolić dzieciom przechorować „całkowicie dla nich niegroźną chorobę”.

„Ja mam 79 lat i mogę odżywiać się czym popadnie – bo nowych dzieci mieć nie będę. Nawet gdy robią mi zdjęcie RTG, to tylko pro forma pytają, czy osłonić mnie przed promieniowaniem. I, oczywiście, rozumie się samo przez się, że mogę jechać tramwajem, zamiast iść piechotą – choć to drugie lepiej rozwija mięśnie nóg.

Zupełnie inaczej jest z dziećmi. Karmi się je zdrowo, chroni przed szkodliwymi wpływami – i każe jak najwięcej biegać i skakać. Muszą się rozwijać!” – napisał Janusz Korwin-Mikke.

Jak podkreślał, człowiek ma w sobie „tysiące mechanizmów, o których nie wie – a które trzeba trenować, by były w formie”. Jednym z nich jest mechanizm zwalczania chorób. „Gdy chorujemy, rośnie nam temperatura. To oznaka choroby – ale przecież mamy zwalczać chorobę, a nie jej oznaki!! Jeśli organizm podnosi gorączkę – to dlatego, że w wyższej temperaturze łatwiej i szybciej produkuje rozmaite przeciw-ciała” – wskazał.

Korwin-Mikke zaznaczył, że pobudzanie mechanizmu produkcji przeciw-ciał było znane jeszcze zanim Ludwik Pasteur odkrył bakterie.

„Np. różyczka jest chorobą przechodzoną przez dziewczynki lekko – i tym lżej, im wcześniej. Natomiast różyczka złapana po okresie dojrzewania przechodzona jest ciężko – i grozi bezpłodnością. Dlatego mądre matki dwu- czy pięcioletnich dziewczynek, gdy tylko dowiadywały się, że sąsiadeczka ma różyczkę, natychmiast organizowały «różyczka-parties». Dziewczynki się zarażały – i po paru dniach było po problemie” – przypomniał.

„I teraz uwaga: są już szczepionki na różyczkę – i niektórzy patrzą krzywo na „różyczka-parties” jako na objaw ciemnoty. «Człowiek nowoczesny się szczepi!» – powiadają. Dlaczego? Przeciw-ciała wytworzone przez zetknięcie z prawdziwym wirusem zapewne są lepsze niż wytworzone po zetknięciu z wirusem osłabionym?! To proste: za szczepionkę się płaci, a państwo ma od tego podatek. I dlatego zarażanie się na «różyczka-parties» traktuje jako ciemnotę. Tym bardziej że na różyczkę nie ma właściwie lekarstw – trzeba ją przechorować… I na czym tu zarobić?” – wskazał polityk.

„Wszystkie choroby dziecięce – odra, ospa wietrzna, szkarlatyna itd. – są potrzebne po to, by organizm na ich przykładzie uczył się, jak walczyć z chorobami. To jest inwestycja: trzeba zainwestować, by zyskać. Tak, to prawda: wskutek odry umiera dodatkowo rocznie w Polsce ok. 50 dzieci – i producenci szczepionek wrzeszczą, że rodzice niechcący szczepić to mordercy. Zapominają dodać, że przez następne 20 lat spośród zaszczepionych umrze o 150 więcej – bo nie nauczyli się chorować. Pojawiają się rozmaite alergie…” – podkreślił Korwin-Mikke.

Zdaniem polityka, COVID-19 stworzył szczególną sytuację. „Jest to idealna choroba dziecięca: żadne dziecko na nią nie umiera, a większość przechodzi ją bez żadnych szczególnych objawów. Właściciele III RP, którzy wzięli od firm produkujących szczepionki, nie wiedzą, co z nimi zrobić – bo nikt już teraz na CoViD nie umiera: wszyscy albo już się zaszczepili, albo się zetknęli i (na ogół) przechorowali (nikomu przezornie nic nie mówiąc, bo kwarantanna…). Więc nikt rozsądny nie chce się już szczepić. Nasi właściciele wpadli zatem na pomysł, by szczepić dzieci – bo to głupie i bezbronne, a parę złotych wpadnie do kieszeni…” – ocenił Korwin-Mikke.

„Jak ktoś jest po 50.tce i ma coś z płucami – to powinien się, oczywiście, szczepić. Ale dzieci – to przyszłość narodu! I pozwólmy im tę – całkowicie dla nich niegroźną – chorobę przechorować. Dla zdrowia przyszłych pokoleń!” – zaapelował.

Źródło: korwin-mikke.pl

34 KOMENTARZE

  • Legendarny segregator sanitarny J Mikke tak bredzi, że nogi też podają…
   Na odrę w Polsce teraz nie umiera nikt, bo są szczepienia.
   Gdzie szczepień nie ma, tam umiera co 4 zakażony noworodek. Gdyby Mikke nie ględził tylko naprawdę zorganizował „odra party” i co czwarty noworodek by potem zmarł, to w ostatnim konserwatywno liberalnym państwie – Singapurze – zadyndał by na stryczku

  • Szczepienia mają sens w przypadku pasożytów.
   Np. przeciw malarii i innych chorób tropikalnych.

   W przypadku wirusów i bakterii są bez sensu.
   Jedynie postekspozycyjnie wobec śmiertelnych chorób, jak wścieklizna.
   Skutki uboczne mają wtedy marginalne znaczenie.

   Szczepienia przeciw grypie, niezbadaną szczepionką manipulującą genetykę, to szaleństwo.

 1. To tak samo z lekarstwami. Są setki ziół, które odpowiednio skomponowane poprawiają nam stan zdrowia. I lobby farmaceutyczne w swoich przekazach takich ludzi równa z szambem. Sami zaś w swoich tabletkach, mają te same składniki, tylko chemicznie wyprodukowane. Czasami zaś tabletki mają w składzie same zioła, ale są tabletkami!

  Kto normalny piłby zaparzane zioła, skoro lepiej pójść do sklepu i kupić to samo tylko w tabletkach kilkadziesiat razy drożej…

  • A w konfrontacji z tymi wynurzeniami antyszczepskiego dzikusa śmiesznie wygląda fakt, że afrykańskie dzikusy „kurujące się” tylko ziółkami od szamana żyją średnio prawie 40 lat krócej niż ludzie cywilizowani w cywilizowanej Europie, leczący się lekami

   • Jak myślisz eunuchu,ile lat może żyć ugryziony np. przez muchę Tse Tse „afrykański dzikus”?A ty frajerzyno ile przeżyłbyś,gdyby np.lew albo aligator odgryzłby to i owo?

    • Wykastrowany też na umyśle antyszczep nie wie, że w większości państw afrykańskich nie ma muchy tse tse, a aligatorów, poza ogrodami zoologicznymi – nie ma nigdzie w Afryce.

     • Wyrzucili i plujesz jadem. Co trzeba mieć we łbie żeby tyle lat mscic się za wyrzucenie z ugrupowania. Poznali się na tobie żeś jest zjeb.

  • Oooo, Primus się znowu z antyszczepskimi bredniami ujawnił…
   Jak tam twoje „obliczenia”? Nadal w antyszczepskim widzie wyliczasz, że w Izraelu jest 10 x więcej zgonów na Covid-19 niż w fatalnie wyszczepionej Ukrainie w przeliczeniu na liczbę mieszkańców?
   Gdy z liczb wynikało, że na Ukrainie było prawie 2 razy więcej zgonów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców?😋

   • Wszelkie badania naukowe analizujące ten aspekt szczepień wykazują, że osobniki wyszczepione mają uszkodzony mózg i poważnie obniżone IQ. Jak widzę, nie oszczędzałeś się. Antygrypka co roku, kilka lat i kolejny zombiak gotowy XD

 2. „„Jak ktoś jest po 50.tce i ma coś z płucami – to powinien się, oczywiście, szczepić.”

  A to ci mądrość… no przecież jest odporny, bo przechorował w dzieciństwie, więc niby po co ma się szczepić?

  Na „coś” z płucami? Np. na zwłóknienie? Nowotwór? Gruźlicę?

   • Mimo wszystko JKM zarobił minusik u mnie. Nie „powinien”, a „powinien rozważyć”. Jest aż nadto dowodów na to, że wyszczepionki są niebezpieczne, więc niech to sobie każdy w swoim rozumku sam rozważy.

  • Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu, Peter Schirmacher, przeprowadził ponad czterdzieści autopsji osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki Covid-19 i wyraził zaniepokojenie swoimi odkryciami. Schirmacher stwierdził, że 30 do 40 procent badanych przez niego osób zmarło z powodu szczepionki i że jego zdaniem częstotliwość śmiertelnych skutków szczepień jest „niedoszacowana”.

 3. „Jak ktoś jest po 50.tce i ma coś z płucami – to powinien się, oczywiście, szczepić.” – eksperymentalnymi produktami genetycznymi ??? ! Panie Korwin ! NIE ! jak „ma coś z płucami” niech się zwróci do dr Włodzimierza Bodnara by się u niego leczyć !

 4. „Jak podkreślił legendarny wolnościowiec, „właściciele III RP” nie wiedzą, co zrobić z nadmiarową dawką szprycy, „wpadli zatem na pomysł, by szczepić dzieci”.

  „Jak ktoś jest po 50.tce i ma coś z płucami – to powinien się, oczywiście, szczepić.”

  Ze tez ten facet musi zawsze jakas bzdure palnac na dowolny temat. On naprawde jest przyglupem.

  • Załóżmy, że masz rację co do władz umysłowych pana Mikke. Jest jednak faktem niezaprzeczalnym, że PiSowcy stręczą szprycą of fajzery nawet małe dzieci… Dlaczego to robią?
   Jeżeli nie przyjmujesz że Morawiecki et cohortes wzięli łapówkę, to jakie widzisz inne wyjaśnienie?

   • Morawiecki i wszystkie inne panstwa na swiecie zostaly kupione przez firmy farmaceutyczne? Cala farma nie ma takich pieniedzy. W Rosji tej tak zwanej farmy nawet nie ma.
    Za to w tych wszystkich dotknietych panstwach obowiazuje ten sam system finansowy. W Rosji tez, a nawet jeszcze bardziej. Ci panowie nie musza takim morawieckim nic placic. Co najwyzaj moga im cos obiecac, ale tez nie musza. Moga kazac. Lub moga ich odsunac od wladzy. Jednym palcem. Przykladow widzielismy ostatnio wiele…

 5. Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu, Peter Schirmacher, przeprowadził ponad czterdzieści autopsji osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki Covid-19 i wyraził zaniepokojenie swoimi odkryciami. Schirmacher stwierdził, że 30 do 40 procent badanych przez niego osób zmarło z powodu szczepionki i że jego zdaniem częstotliwość śmiertelnych skutków szczepień jest „niedoszacowana”.

 6. Żydowski lekarz mówi, że zgony z powodu fałszywych szczepionek będą potencjalnie wynosić ponad dwa BILIONY w ciągu 2-3 lat – „Jedynym powodem, dla którego podalibyście dzieciom ten trujący zastrzyk śmierci, jest to, że wierzycie w ofiarę z dzieci.

 7. A niby dlaczego mamy udawać, że nie wiemy, że Możni, Miliarderzy i Bogacze chcą nas po prostu wytruć, o czym mówią, piszą od dawna? Tylko głupek nie zakłada, że „szczepionki” nie zostaną wykorzystane do wyrżnięcia Ludzkości. Są idealne do tego celu, byle śmierć, bezpłodność i choroba wystąpiły za kilkanaście lat, a nie po tygodniu. No i można masowo obniżać Ludziom IQ, nadwrażliwi pechowcy dostaną autyzmu XD

  • Niestety… Na razie brak argumentu przeciw temu, że służą do depopulacji. Wszystko do tego pasuje.
   Teoretycznie mogłyby tylko służyć wywołaniu strachu, by ludzie się podporządkowali. Ale wtedy byłyby „skonstruowane” w inny sposób, miałyby inne właściwości. Bo nie ma najmniejszych wątpliwości, że powstały w laboratoriach.

Comments are closed.