Kolejny poziom SZPRYCPARANOI. Asystent trenera zwolniony za odmowę szczepienia przeciw COVID-19

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Występujący w lidze NHL zespół Blue Jackets zwalnia asystenta trenera z powodu odmowy przyjęcia szprycy przeciw COVID-19.

Columbus Blue Jackets poinformował w poniedziałek, że drużyna zastąpiła asystenta trenera, który odmówił poddania się szczepieniu COVID-19.

Sylvain Lefebvre został zastąpiony w sztabie trenera Brada Larsena przez Steve’a McCarthy’ego, ponieważ

„Lefebvre zdecydował, że nie otrzyma szczepionki COVID-19 i w związku z tym nie będzie w stanie wykonywać wymaganych od niego obowiązków, biorąc pod uwagę obecne protokoły NHL” – czytamy w oświadczeniu zespołu.

To jest po prostu niemożliwe, aby wykonywać swoją pracę z powodu protokołu (szczepień) NHL, więc potrzebowaliśmy nowego trenera – powiedział dyrektor generalny Blue Jacktes Jarmo Kekalainen.

Protokół NHL (National Hockey League) wymaga, aby trenerzy i pracownicy drużyny, którzy mają bliski kontakt z zawodnikami, byli w pełni zaszczepieni.

Niezaszczepiony asystent trenera nie może zbliżać się do zawodników, co oznacza, iż nie może podróżować jednym samolotem z drużyną, nie może być w szatni czy biurze trenerów.

Jesteśmy rozczarowani, ale szanujemy fakt, że ta decyzja jest dla Sylvaina decyzją osobistą i życzymy mu wszystkiego dobrego – powiedział Kekalainen.

Źródło: cbc.ca/usatoday.com

6 KOMENTARZE

  1. W sumie to te mutacje są bardziej niebezpieczne więc faktycznie powinni się sami pozarażać w klubie , selekcja naturalna zrobi swoje , dobrze ze swoich genów nie przekażą dalej

  2. Odejdź od hydroksychlorochiny i iwermektyny, dwóch powszechnie wychwalanych leków na receptę stosowanych w leczeniu infekcji wirusowych COVID-19. Zespół wirusologów, którzy spędzili całe życie na badaniu przyczyn zakażeń wirusowych, potwierdził istnienie naturalnego leku na COVID-19, który jest powszechnie dostępny i może być stosowany nawet przez najbiedniejszych ludzi na świecie…

    • W oparciu o dziesięciolecia badań i dane dotyczące bezpieczeństwa wirusów z rodziny herpes, amerykańscy naukowcy z Bio-Virus Research Inc, Reno, Nevada, donoszą o udanym leczeniu pierwszych 30 lekarzy i pielęgniarek oraz ponad tysiąca pacjentów, którym podano aminokwas lizynę w celu zapobiegania, a nawet zniesienia infekcji koronawirusem COVID-19 w klinice na Dominikanie. Zadziwiające jest to, że objawy COVID-19 ustąpiły w ciągu kilku godzin po zastosowaniu tego naturalnego leczenia.

Comments are closed.