Alkoholowe rajdy gwiazd. Durczok broni Kozidrak: „Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy”. Wyjaśnia też, gdzie ma opinię „kilku milionów baranów”

Beata Kozidrak i Kamil Durczok/Fot. screen dziendobry.tvn.pl/PAP (kolaż)
Beata Kozidrak i Kamil Durczok/Fot. screen dziendobry.tvn.pl/PAP (kolaż)
1 września wieczorem policja zatrzymała Beatę Kozidrak, która pod wpływem alkoholu prowadziła samochód. Według mediów piosenkarka miała wówczas we krwi 2 promile alkoholu. Usłyszała zarzuty. Teraz w jej obronie stanął Kamil Durczok. Dziennikarz ma na swoim koncie wypadek spowodowany pod wpływem alkoholu.

Kozidrak usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Przyznała się do winy. Odmówiła jednak składania zeznań. Za taki czyn artystce grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Głos w sprawie zabrał właśnie Kamil Durczok. Dziennikarz, który przez 10 lat był związany z TVN-em, w 2019 roku usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Durczok rozbił swoje BMW na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Wówczas dziennikarz miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz Durczok postanowił zabrać głos. Na łamach swojej autorskiej aplikacji Durczokracji opublikował tekst „Oto jest winny”.

„Nazywam się Kamil Durczok. Jestem alkoholikiem. Aktualnie niepijącym. Rozumiem, co przeżywa teraz Beata Kozidrak. Zanim jakiś narodowy kaznodzieja zechce stwierdzić, że oto pijak broni pijaka albo gwiazda gwiazdę, powiem jasno: nie da się usprawiedliwiać tego, co zrobiliśmy. Głupota, zagrożenie? Chwila zapomnienia? (…) To, co zrobiliśmy to rzecz straszna. Każdy z Was mógł być naszą ofiarą” – napisał.

Dalej stwierdził, że tacy jak on ponoszą także „niezasłużone, dodatkowe kary”.

„Piszę, bo choć nie da się usprawiedliwić i wytłumaczyć tego, co zrobiliśmy, ponosimy niezasłużone, dodatkowe kary. (…) Beata Kozidrak dostarczała nam wielu wzruszeń i emocji. Ja próbowałem dostarczać informacji, by ludzie lepiej rozumieli świat. Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy” – stwierdził.

Durczok odniósł się także do osób, które nie przyjmują jego argumentów. „W d*pie mam opinię kilku milionów baranów, z którymi, oprócz dowodu osobistego z nadrukiem PL, nic mnie nie łączy” – skwitował.

Źródło: Durczokracja/wp.pl

20 KOMENTARZE

    • Widać że na lizaniu butów tfuskowi znasz się najlepiej 🤣🤣🤣🤣🤣 Wiem wiem ciężko się załapać na jakiś stołek bez lizania 🤣🤣🤣🤣🤣 Widzę że dasz radę trochę jeszcze poliżesz i może jakimś skarbnikiem zostaniesz 🤣🤣🤣🤣🤣

 1. Buta u Duraczoka nadal przeogromna, z takim podejściem to on się z tego nie wyleczy, nie z alko, tylko z bycia złamanym ch… który myśli że jest wielki i że coś się mu z tego tytułu należy

  • Kamil, dziękuję Ci za wieloletnie dostarczanie informacji, dzięki Tobie i TVN lepiej rozumiałem świat. Wcześniej myślałem, że Tusk to leń i śmierdząca gnida a okazało się, ze to polityk światowego formatu. Podobnie jest z Beatą, dostarczała mi wielu wzruszeń i emocji. Jak śpiewała swoim przecudnym głosem, niekiedy nie mogłem Jej słuchać, bo puszczały mi zwieracze ze szczęścia. Czasami jak się zasłuchałem w uniesieniu cały dom był w moczu. Ale czego nie robi się dla Wielkiej Sztuki.

 2. Durczok,po co te pieprzenie.Znam od podszewki takich jak ty,mój szwagier od 16lat pierdoli mojej siostrze takie same teksty.Jeździ dwa razy w tygodniu na tzw.mityngi,a raz na półtora miesiąca,gora DWA miesięce nawali się do nieprzytomności.Wielokrotnie widzialem.Potem kajanie się ,przepraszanie,torty okolicznościopwe,a za 2 mies.powtórka.
  Natrafiła ci się okazja,więc napisałeś pierdoły,ale prawda jest jedna,–wystarczy nie wsiadać za kierownicę po pijaku.!

 3. Nikogo to nie interesuje panie Durczok, zwykły Kowalski za taki wyczyn dostałby więzienie, a tu piękny proces pan jakieś zawiasy. Są równi i równiejsi nawet w tak prostej sprawie: 2,4 promila i wypadek z twojej winy. Najsztub podobnie bez prawka, bez OC. Powinien być taryfikator i wyrok w 24h, a nie prawny slalom gigant.

 4. Jak slusznie raczyl p.Kurczok zauwazyc jest obywatelem tego kraju i prawo powinno obowiązywać go w takim samym stopniu jak i resztę. To czy dostarcza wzruszeń czy nie ma żadnego znaczenia. A karę dla przykładu powinien dostać z nawiązką, bo jest osoba publiczna i takim zachowaniem oraz pobłażliwość z jaka jest traktowany demoralizuje społeczeństwo. A to ze nazywa ludzi baranami tak jakby sam nim nie byl swiadczy o poziomie umysłowym tego zniewolonego biedaka

 5. Powinien był napisać „próbowałem dostarczać informacji, by kilka milionów baranów lepiej rozumiało świat” Świat według Durczoka alkoholika oczywiście…

Comments are closed.