Brudna prawda o szczepieniach przeciw COVID-19. To MUSISZ wiedzieć!

Fragment okładki książki
Fragment okładki książki "Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy" tom 4/Fot. screen sklep-niezalezna.pl
Już jest! Kolejny, czwarty tom „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy”. Część ta dotyczy szczepionki, fototerapii i leczenia Covid-19. Do nabycia w Bibliotece Wolności na sklep-niezalezna.pl.

Kolejny już raz tom „Fałszywej pandemii…” wstępem opatrzył dr Mariusz Błochowiak. Naukowiec przypomniał m.in. „fałszywą pandemię świńskiej grypy”, którą ogłoszono w 2009 roku.

„Jesteśmy świadkami «powtórki z historii» fałszywej pandemii świńskiej grypy, ale tym razem na dużo większą, bo globalną skalę. Dzisiaj już wiemy, że ogłoszona przez WHO w 2009 roku pandemia była fake newsem, a szczepionki, które wówczas zostały zakupione przez różne kraje, nie tylko były zbędne od strony medycznej, ale również szkodliwe. Jak zauważył dr Wolfgang Wodarg, «jedna z najłagodniejszych fal grypy» została ogłoszona pandemią…” – czytamy.

Fizyk przypomniał, że Szwecja wyszczepiła wówczas ponad połowę swojej populacji, w tym także dzieci i młodzież. W tej ostatniej grupie wystąpiło jednak kilkaset przypadków narkolepsji.

„Wywołana przez szczepionki choroba była zupełnie «niepotrzebna», ponieważ dzieci nie umierały z powodu świńskiej grypy. Prof. med. Sucharit Bhakdi, pracujący wtedy w Niemczech lekarz i naukowiec, był przeciwnikiem szczepień przeciw świńskiej grypie. Również dzisiaj ostrzega przed szczepieniami na koronawirusa:

«Wskaźnik śmiertelności w przypadku świńskiej grypy faktycznie wynosił poniżej 0,02%, a więc nieco więcej niż w przypadku SARS-CoV-2, a zatem był niski. Znaczyło to tyle, że statystycznie na 10 000 osób chorych na grypę umierały dwie. W większości były to osoby starsze. Młodzi ludzie nie umierali. Podobnie wygląda to obecnie w przypadku SARS-CoV-2.Niepożądane ciężkie powikłania po szczepionce na świńską grypę wystąpiły kilka miesięcy później i były brzemienne w skutki. Głównie w przypadku dzieci i młodzieży. Częstotliwość ich występowania wynosiła 1 na 10 000. Być może ktoś powie: „Jeśli uratowaliśmy 10 000 istnień i poświęciliśmy jedno życie, to niech tak będzie”. Jednakże spośród tych 10 000 młodych osób i dzieci nikt nie umarł na świńską grypę»” – wskazał naukowiec.

Dr Błochowiak postawił we wstępie pytanie, czy zatem warto się szczepić przeciwko koronawirusowi?

„Zanim podejmie się decyzję o szczepieniu przeciwko konkretnej chorobie wywoływanej przez określony rodzaj patogenu, należy wpierw zastanowić się, czy w ogóle warto to robić. Nie należy podchodzić do szczepień «hurtowo», wychodząc z założenia, że «szczepionka to tylko szczepionka» i że zawsze warto się zaszczepić. Wszak jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi, podobnie jak w przypadku ziół. Oba te twierdzenia są jednak błędne. Trzeba rozważyć stosunek ryzyka związanego z zaszczepieniem się do korzyści płynących z niego. Każda bowiem szczepionka niesie ze sobą ryzyko powikłań i zgonu. Jeśli jest ono większe niż w przypadku braku jej aplikacji, to nie należy się szczepić.

Takie decyzje trzeba podejmować na chłodno, nie kierując się strachem, który jest złym doradcą, gdyż szczepionka pełni wówczas funkcję wentyla bezpieczeństwa pozwalającego na rozładowanie psychicznego napięcia i obniżenie poziomu stresu oraz zmniejszenie lub wyeliminowanie lęku. Nie ma to jednak nic wspólnego z racjonalnym rozeznaniem sytuacji.

Ufam, że niniejsza książka zawierająca wiele wypowiedzi niezależnych naukowców i lekarzy pozwoli na bardziej obiektywne spojrzenie na kwestię szczepień przeciw koronawirusowi niż to ma miejsce w propagandowo-marketingowej narracji mediów, rządzących i producentów «szczepionek»” – zakończył.

Czwarty tom „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy” można nabyć klikając TUTAJ. Wszystkie części dostępne są TUTAJ.

27 KOMENTARZE

 1. Odejdź od hydroksychlorochiny i iwermektyny, dwóch powszechnie wychwalanych leków na receptę stosowanych w leczeniu infekcji wirusowych COVID-19. Zespół wirusologów, którzy spędzili całe życie na badaniu przyczyn zakażeń wirusowych, potwierdził istnienie naturalnego leku na COVID-19, który jest powszechnie dostępny i może być stosowany nawet przez najbiedniejszych ludzi na świecie…

  • W oparciu o dziesięciolecia badań i dane dotyczące bezpieczeństwa wirusów z rodziny herpes, amerykańscy naukowcy z Bio-Virus Research Inc, Reno, Nevada, donoszą o udanym leczeniu pierwszych 30 lekarzy i pielęgniarek oraz ponad tysiąca pacjentów, którym podano aminokwas lizynę w celu zapobiegania, a nawet zniesienia infekcji koronawirusem COVID-19 w klinice na Dominikanie. Zadziwiające jest to, że objawy COVID-19 ustąpiły w ciągu kilku godzin po zastosowaniu tego naturalnego leczenia.

   • Terapia lizyną przerywa replikację wirusów, w tym koronawirusa COVID-19, poprzez przeciwdziałanie argininie, aminokwasowi, który sprzyja erupcji uśpionych wirusów. Lizyna jest bezpiecznie stosowana od dziesięcioleci do tłumienia ognisk wirusa opryszczki powodującego zimne owrzodzenia warg (herpes labialis), co zostało zapoczątkowane przez jednego z członków zespołu Bio-Virus Research w 1974 roku…

    • Lizyna jest dostępna w żywności i w skoncentrowanej formie w niedrogich suplementów diety (250 500-miligramowe tabletki lizyny można kupić za mniej niż 5 dolarów amerykańskich lub 2 centy za tabletkę), co sprawia, że niedrogie terapii lizyny możliwe. Zaburzenie równowagi lizyna/arginina wyjaśniałoby, dlaczego pacjenci, którzy zostali zakażeni wirusem COVID-19, mają nawracające infekcje, nawet po szczepieniu.

 2. Wczoraj umarł na koronę numer jeden wśród izraelskich antyszczepionkowców. Nawet nie miał 50 lat. Robert David Steel, kolejny znany antyszczepionkowiec i teoretyk, umarł na koronę po miesiącu leżenia pod respiratorem. Było takich przypadków więcej. Skąd czerpie wiedzę NCZas i Konfederacja? Od Zięby? Jackowskiego? To nawet nie jest śmieszne. Ludzie wprowadzeni w błąd umierają i ciężko chorują. Każdy zbierze co zasiał.

  • W 06.2021 nastąpił zgon 13-letniego chłopca, który, według autopsji, zmarł na zapalenie mięśnia sercowego trzy dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Pfizera. „Tydzień temu 13-letni syn mojego brata miał drugi zastrzyk z Covid. Niecałe 3 dni później zmarł. Wyniki autopsji były takie, że jego serce było powiększone + było trochę płynu wokół niego. Nie miał żadnych znanych problemów zdrowotnych. Nie brał żadnych leków.

  • Ten proceder to gwarantowana śmierć na 100% przy C-19 „umarł na koronę po miesiącu leżenia pod respiratorem..”Prawie wyrok śmierci”: Niedawne badanie największego systemu opieki zdrowotnej w Nowym Jorku wykazało, że jedna czwarta pacjentów zakażonych wirusem COVID-19, którzy zostali umieszczeni pod respiratorem, zmarła w ciągu kilku tygodni, a szpitale w Wisconsin wydają się ograniczać stosowanie tego narzędzia.

  • już dawno jest wiadome że respirator jest zabójczy w tych przypadkach , a wystarczyło użyć iwermektyny jak w Indiach i na pewno by żył

  • „po miesiącu leżenia pod respiratorem” zamiast leczyć rozsadzili mu pęcherzyki płucne, nie dziwne że umarł, w sumie nie zdziwiłbym się gdyby komuś zależało aby umarł

  • Większość ludzi na respiratorach umiera dość szybko. A w świecie medycyny wiadomo od pewnego czasu, że im dłużej pacjent jest na respiratorze, tym mniejsza szansa przeżycia, także długoterminowo, z powodu poważnego uszkodzenia płuc (zob. artykuł z The Lancet z 2015 r. :https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26003390/ ). We Włoszech ok. 2/3 podpiętych do respiratora umiera, w Nowym Jorku aż 80%. Respiratory raczej szkodzą większości, niż pomagają. To fakt.

   • Nie wiem ile szpital dostaje w Izraelu, ale w USA (w stanowych szpitalach) jest tak:
    1. Rozpoznany jako przypadek kowida (niezaleznie od tego z czym sie zglosil lub zostal dowieziony do szpitala) = $13,000 extra za „admission” kowidowca dostaje szpital.

    • 2. Nastepuje leczenie „lekiem” remdesivir. Innych lekow „procedura” nie przewiduje. Remdesivir rozwala nerki, i w rezultacie powoduje nawodnienie pluc. (Pluca sa zalane wlasna woda pacjenta. X-ray takich pluc mozna pomylic –jak sie chce- ze zjeciami zmian plucnych przypisywanych kowidowi. To jest majstersztyk.)

   • 3. Postepow nie ma, remdesivir robi swoje, wiec czas na respirator. Za uzycie respiratora, szpital dostaje extra $39,000 na pacjenta (plus pieniadze na tak zwane “supplies”: na te wszystkie stroje kosmonautow, rurki, pompki, i wszystko inne. Te “supplies” znacznie przewyzszaja “wpisowe” i “respiratorowe” razem wziete.

    • 4. Dodam, ze pacjent w takim stanie jest wlasciwie aresztowany w szpitalu. Szpital nie godzi sie na stosowanie innego protokolu leczenia zadanego przez pacjenta lub jego „power of attorney” (ma do tego prawo), i nawet nie pozwala na przewiezienie takiego pacjenta nigdzie, nawet do prywatnej kliniki, czy tez pod opeke prywatnie zorganizowanego transportu medycznego (z pelnym oprzyrzadowaniem i pelnym personelem medycznym).”Power of attorney” pacjenta jest bezsilny.

  • Nie trzeba wiele, wystarczy kalkulator, podstawowa znajomość matematyki, żeby wyliczyć jaką część procenta wynosi śmiertelność na covida. Potem porównać ze śmiertelnością ogólną i etedy dotrze do Ciebie, że wali się z miliona armat do jednej muchy.

  • Nie trzeba wiele, wystarczy kalkulator, podstawowa znajomość matematyki, żeby wyliczyć jaką część procenta wynosi śmiertelność na covida. Potem porównać ze śmiertelnością ogólną i wtedy dotrze do Ciebie, że wali się z miliona armat do jednej muchy.

 3. Po co leczyć? Przecież to tanie i skuteczne. I leczymy tylko chorych objawowych.
  Lepiej szczepić – masowo, drogo, najlepiej wszystkich; i zawsze można dołożyć kolejną dawkę.

  • No właśnie o to chodzi; o te ciągłe „update’y” — tutaj widzimy rękę i doświadczenia „Kill Billa” z okresu jego działalności w branży software’owej.
   Nawiasem mówiąc dziwię się temu facetowi, że zdecydował się przejść do historii jako oszust i właściwie zbrodniarz — zamiast jako jedna z najważniejszych figur „wybuchu” rynku mikrokomputerów. Jobs tak jakby miał więcej pomyślunku — nawet mimo tego, że pod koniec życia lansował takie gadgety-bzdety jak iPhony/iPody.

  • Nie za bardzo interesuje mnie opinia muzyka w kwestii covida. Jest dla mnie takim samym ekspertem jak i papież, niezależnie od tego czyją stronę reprezentuje

Comments are closed.