Korwin-Mikke zachęca do protestów przeciwko zbrodniczej segregacji sanitarnej. Już dziś manifestacja w Warszawie [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: Super Express
Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube: Super Express
Janusz Korwin-Mikke zaapelował do Polaków, by nie pozostawali bierni w obliczu nadciągającej segregacji sanitarnej. Jak mówił, w części krajów już odbywają się protesty, a władze Wielkiej Brytanii ugięły się w obliczu społecznego buntu. Jeden z protestów odbędzie się już dziś w Warszawie.

– W Niemczech protesty, w Hiszpanii protesty, Włochy rozważają italexit. We Francji potężne protesty, milionowe. Wielka Brytania postanowiła znieść wszelkie ograniczenia i lockdowny, bo z badań wynikło, że mieliby jeszcze większe protesty niż we Francji i to Polacy by stali w pierwszym szeregu tych protestów – mówił Janusz Korwin-Mikke.

– Tych Polaków nam brakuje teraz w Polsce, ale to nic. Musimy stanąć i protestować przeciwko tej zbrodniczej segregacji sanitarnej – ocenił jeden z liderów Konfederacji.

Poseł zachęcił do wzięcia udziału w proteście. – Pamiętajcie Państwo, przecież wszyscy mówicie, że rządzą nami durnie i złodzieje, niezależnie od tego, która to jest akurat partia: PO czy PiS. To naprawdę chcecie, żeby oni dalej zarabiali na maseczkach, respiratorkach i teraz szczepioneczkach? Naprawdę chcecie, żeby o Waszym zdrowiu decydowali politycy? Złączcie się z nami w proteście przeciwko ingerencji Ministerstwa Zdrowia w sprawy naszego zdrowia – apelował.

Już dziś w Warszawie o godz. 16.00 rozpocznie się protest Stop Segregacji Sanitarnej. Początek przed pomnikiem Wincentego Witosa.

48 KOMENTARZE

 1. Wyszczepiony Singapur w 80% gdzie za brak maseczki idzie sie do więzienia ma kolejny dzień ogromne wzrosty : 837 osob a ma 5,6 miliona mieszkańców ( przeliczając na mieszkańców w Polsce to wynik byłby : 5 830 osob) pozostawiam bez komentarza

  • Aktualizacja 14.09.2021:
   Singapur zgony na Covid-19 ZERO, średnia z ostatnich 7 dni ZERO
   I cały misterny plan antyszczepciów oczerniania światowego wicelidera szczepień Singapuru… w pi***

   • ale misiu ile było wszystkich zgonów ?? podpowiem : 58 (słownie PIĘCDZIESAT OSIEM) w całej historii pandemii (28 przed szczepieniami i reszta po ) wart tez zaznaczyć ze śmiertelność na 1000 mieszkańców rośnie rok do roku co też skrzętnie omijasz.
    wiec teraz wzrosty i czekamy na wyniki tych wzrostów

 2. Panie Mikke,poselem jesteś od wielu,wielu lat,znasz doskonale metody władzy,( jakakolwiek by nie była) poznałeś Pan i ,,moralność” Polaków ( chociaż ta się zmienia-dostosowuje ) więc KOGO zwołujesz?
  Przecież u maluczkich kasa w portfelikach jest zapewniona przez PIS,a kto DA obecnie wincej???Pan i Konfederacja???😅

   • A co do takich debilnych pytań to powie ci tak jeszcze się taki nie urodził a nawet jakby to i tak nigdy by przy nikim nie stał bo to trzeba być zerem intelektualnym żeby stać przy kimś i się podniecać jak ty przy swoim guru tfusku🤣🤣🤣🤣🤣. Ja w porównaniu do ciebie sam jestem swiom panem i nie potrzebuje jak tym mieć pana 🤣🤣🤣🤣🤣

 3. a ja nie zachęcam i to ja mam racje
  bardzo prosze sprawdzmy kto ma racje. jeden dziadek mówi zróbcie coś a ja mówię to sie nie uda bo ten dziadek jest posłem i mógłby coś robić realnie a nie podrygiwc na wiecach

  ludzie mysla, ze jak pokrzycza to wladza sie przestraszy. A czego ma sie przestraszyc?

 4. Są wpisy trolli – widać, że Poseł Korwin-Mikke działa na nich, jak płachta na byka. Na szczęście wyborców Konfederacji, nie mają mentalności niewolnika, charakterystycznej dla zwolenników innych partii.
  „Psy szczekają, karawana jedzie dalej…”.
  Konfederaci róbcie swoje!!!

 5. Chcesz wyłysieć? Pobierz „szczepionkę” Covid! Prawie 1,700 osób do tej pory straciło włosy po otrzymaniu „szczepionki” na C-19. Dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) pokazują, że łysienie autoimmunologiczne rozprzestrzenia się jak szalone u ludzi, którzy przyjęli szczepionki wierząc, że w ten sposób „zabezpieczą się” przed „pozytywnym” wynikiem testu. ..

  • Jedna z młodych Japonek śledziła na mediach społecznościowych proces wypadania włosów spowodowany szczepionką. Dziewczyna, która posługuje się pseudonimem „Ayapipipiii”, pokazała zdjęcia swojej łysej głowy, które wyglądają jak zrobione na konwencjonalnym oddziale onkologicznym.

   • „Podręcznik medyczny ‚Vaccines and Autoimmunity’ z 2015 roku poświęca rozdział temu tematowi i przytacza jedno badanie, w którym 60 osób rozwinęło ten stan po szczepieniu, z czego 48 otrzymało zastrzyki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.”

    • 25-letnia młoda kobieta z Maryland również doświadczyła „całkowitej utraty włosów” i uczucia pieczenia skóry głowy zaledwie cztery dni po otrzymaniu zastrzyku od Johnson & Johnson (J&J) i Janssen.

     • Jeszcze młodsza, 14-letnia dziewczynka z New Jersey zaczęła tracić wszystkie włosy około 10 dni po zażyciu pierwszej dawki Pfizera. Początkowo matka dziewczynki tłumaczyła to „stresem”, ale w końcu rodzina powiązała to zjawisko z zastrzykiem.

 6. Lekarz z Idaho donosi o „20-krotnym wzroście” zachorowań na raka wśród osób „zaszczepionych” na Covid. Dr Ryan Cole, patolog z certyfikatem i właściciel i operator laboratorium diagnostycznego z Idaho, ujawnił nowe, szokujące informacje o tym, że „szczepionki” na koronawirusa Covid-19 powodują masowy wzrost zachorowań na choroby autoimmunologiczne i raka.

  • „Od 1 stycznia, w laboratorium, obserwuję 20-krotny wzrost zachorowań na raka endometrium w stosunku do tego, co widzę w skali rocznej” – stwierdził Cole w nagraniu wideo. „Wcale nie przesadzam, bo patrzę na moje liczby rok do roku i jestem jak ‚Rany, nigdy wcześniej nie widziałem tylu nowotworów endometrium'”.

   • Ta wywołana szczepionką supresja „zabójczych komórek T”, ostrzega dalej Cole, powoduje znaczny wzrost przypadków raka endometrium, czerniaków, opryszczki, półpaśca, mononukleozy, a nawet wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), gdy „patrzy się na biopsje szyjki macicy u kobiet”.

Comments are closed.