Szprycloteria. Nagrody za TYLE milionów rozdano już w ramach „zachęty” do zaszprycowania

Szczepienie i hulajnogi elektryczne/Fot. Pixabay (kolaż)
Szczepienie i hulajnogi elektryczne/Fot. Pixabay (kolaż)
Ponad 6,2 mln zł wynosi wartość wszystkich wydanych dotychczas nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień, która ruszyła 1 lipca br. – poinformowało we wtorek PAP biuro prasowe Totalizatora Sportowego. W środę kolejne tygodniowe losowanie nagród w loterii.

Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii szczepionkowej, podał PAP, że do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 4,1 mln uprawnionych osób. Wartość wszystkich wydanych nagród przekracza 6,2 mln zł.

W środę 15 września odbędzie się 10. tygodniowe losowanie nagród dla zarejestrowanych od 6 do 12 września br. W losowaniach tygodniowych co środę do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane są także nagrody natychmiastowe; przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona, wynosi 52 tys. sztuk.

4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej – rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł. Drugie miesięczne losowanie odbyło się 8 września, a trzecie zaplanowano na 6 października br. W ramach tych losowań co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula to 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk).

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października br., do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form „zachęty” do szprycowania na COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

Totalizator Sportowy to spółka, w której wszystkie udziały ma Skarb Państwa.

Źródło: PAP

27 KOMENTARZE

  • 6,2 miliona PLN vs 19 milionów zaszczepionych. To 1/3 złotówki na mądrą zaszczepioną głowę.
   Ale i to za dużo. Więcej kasy powinna dostać policja za dostarczanie socjopatów antyszczepskich ciupasem do sądu i klawisze, by pilnowali żeby antyszczep w więzieniu też nie rozrabiał i też współwięźniów nie krzywdził.

   • mafia rządowa nie naśle kaczapo-wców na ludzi żeby się szczepili bo się boją, ale liczą że frajery same pójdą i się zaszczepią, no coż miernoty będą umierać w męczarniach zostanie lepszy sort co krajowi wyjdzie na dobre, skoro motłoch wierzy w te brednie o pandemi a nie wie że to PLANdemia!

   • Singapur obserwuje eksplozję przewlekłych chorób po osiągnięciu 81% wskaźnika „szczepień” Ogromny skok liczby nowych „przypadków” C-19 uderzył w Singapur, jeden z najbardziej „w pełni zaszczepionych” krajów na ziemi, z około 81% wskaźnikiem zgodności, według najnowszych danych. ..

    • Gwałtowne infekcje spowodowane masowymi iniekcjami hamują wysiłki zmierzające do ponownego otwarcia kraju, ponieważ „w pełni zaszczepieni” mieszkańcy zalewają szpitale desperacko potrzebując tlenu i innych zabiegów.

     • W ciągu weekendu liczba pacjentów wymagających tlenu w Singapurze podwoiła się, co pokazuje, że zastrzyki, które nazywają „szczepionkami” nie zapewniają obiecanej ochrony. W porównaniu do większości innych narodów, Singapur wyjątkowo szybko zaakceptował zastrzyki przeciw grypie Fauci-go. Jego mieszkańcy ustawili się w kolejce i zakasali rękawy, tylko po to, by teraz zmierzyć się z konsekwencjami wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) i innymi objawami.

 1. Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu, Peter Schirmacher, przeprowadził ponad czterdzieści autopsji osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki Covid-19 i wyraził zaniepokojenie swoimi odkryciami. Schirmacher stwierdził, że 30 do 40 procent badanych przez niego osób zmarło z powodu szczepionki i że jego zdaniem częstotliwość śmiertelnych skutków szczepień jest „niedoszacowana”.

 2. Pfizer kupujcie, kupujcie, aby brać trzecią dawkę, aby brać czwarta dawkę, aby brać piątą dawkę.. i tak w kółko. A skarbonka pęcznieje. Ależ oni zacierają ręce, hossa trwa w najlepsze. Szczepionka oczywiście stała się najlepiej sprzedającym się lekiem koncernu. USD 7,84 mld dol. zysków z jego sprzedaży przypadło Pfizerowi już po podzieleniu się dochodem z jego partnerem, niemiecką firmą BioNTech – podaje Associated Press.

 3. 💉 ☠️ Jestem zaszczprycowany 💉 ☠️ i jeśli nie uda się wygrać talonu na samochód to liczę że co środę wygram z puli co pięć razy po 50 tys. zł lub z puli 60 hulajnóg elektrycznych. Przydzielane nagrody są natychmiastowe a z tego faktu jestem niezmiernie szczęśliwy, bo natychmiast przetestuje hulajnogę.

 4. Korespondent Global Research w siedzibie ONZ, Nowy Jork, Carla Stea, donosi 31 sierpnia 2021 roku, że najnowsze oficjalne dane (30 sierpnia 2021) wskazują na 38.488 zgłoszonych i zarejestrowanych zgonów po szczepionce mRNA w UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie) oraz 6,3 miliona zgłoszonych „zdarzeń niepożądanych”. ..

  • „Najbardziej niewybaczalny jest fakt, że Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych upoważnia do stosowania tej niesprawdzonej i często śmiertelnej szczepionki dla pracowników Organizacji Narodów Zjednoczonych, z pogwałceniem każdej deklaracji praw człowieka opracowanej przez Organizację Narodów Zjednoczonych w całej jej historii”.

  • Antyszczepy znów łżą pisząc „38.488 zgłoszonych i zarejestrowanych zgonów po szczepionce mRNA w UE, Wielkiej Brytanii i USA”
   Nie PO SZCZEPIONCE, tylko W OKRESIE PO PODANIU SZCZEPIONKI.
   W tym okresie można podawać różne dane – ile osób utonęło, ile jadło grochówkę i ilu wstąpiło w związek małżeński

   • Zaszczep się i zdechnij szczepionkowy anarchoprzychlaście. A żeby ci kiszki wygniły i d…ą wyleciały.

   • Wystarczy wykonać post mortem najwcześniej po 12 godzinach: Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu, Peter Schirmacher, przeprowadził ponad czterdzieści autopsji osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki Covid-19 i wyraził zaniepokojenie swoimi odkryciami. Schirmacher stwierdził, że 30 do 40 procent badanych przez niego osób zmarło z powodu szczepionki i że jego zdaniem częstotliwość śmiertelnych skutków szczepień jest „niedoszacowana”.

  • Widziałem taki mem: Dwóch mężczyzn dźwiga trumnę. Jeden z nich mówi do drugiego: A miał to być jego szczęśliwy dzień…wygrał hulajnogę…

 5. A zaszprycowani szczęśliwcy, swoją nagrodę mogą zawsze wymienić na wózek inwalidzki, w przypadku paraliżu od pasa w dół, lub na trumnę dębową, nową.

  • Kochani – to dopiero poczatek. Jesli politycy beda nadal czerpac korzysci z aplikowania szczepionek, to wszystko wskazuje na to, ze proces przymusowego „uzdrawiania” spoleczenstw bedzie trwal wiecznie.

Comments are closed.