W programie „Zielonych” kobieta to „osoba zdolna urodzić dziecko”

Obrazek ilustracyjny/Wyley Simpson, zmiennopłciowiec homoseksualista zaszedł w ciąże i urodził dziecko.
Obrazek ilustracyjny/Wyley Simpson, zmiennopłciowiec homoseksualista zaszedł w ciąże i urodził dziecko.
Nowomowa robi kolejne postępy, a pomysłowość w tej materii wydaje się nie mieć granic. Niedawno ktoś kpił na Twitterze z wizyty lewaków na granicy polsko-białoruskiej, którzy zastali tam… „zasmucone osoby uchodźcze”. We Francji językowe potworki są wprowadzane do oficjalnego języka.

Tubylcza partia Zielonych – EELV przygotowała program polityczny na rok 2022. Zastępuje w nim słowo „kobieta” terminem „osoba zdolna urodzić dziecko”. Sprytne, bo w ideologii LGBT, dzięki niebinarnym, transpłciowcom, itp., tak się wszystko wymieszało, że przecież kobiet i mężczyzn już właściwie nie ma. Trzeba więc szukać zupełnie nowych definicji…

Program dostępny jest na stronach partii Europa-Ekologia-Zieloni (EELV) i są to ich tezy na przyszłoroczne wybory prezydenckie. Główne hasło to: „wolność, braterstwo, bioróżnorodność”. Zieloni obiecują utworzenie „Republiki społeczno-ekologicznej”.

W szczegółowych propozycjach jest refundowane PMA (in vitro) z „równym dostępem” do takiego zabiegu dla „wszystkich osób zdolnych urodzić dziecko”. Wyrażenie zwróciło uwagę dziennikarki Eugénie Bastié, która napisała na Twitterze: „Słowo »kobieta« jest zbyt skomplikowane? Myślałam, że ekolodzy są bardziej zorientowani w biologii?”.

Uwaga słuszna, ale Bastié być może nie zwróciła uwagi, że sprawy biologii ustąpiły miejsca ideologii, a ta akurat u Zielonych jest podstawowa.

Cały 83-stronicowy program EELV można streścić terminami – ekologia, feminizm i inkluzywność („włączanie”). Będą walczyć z „globalnym ociepleniem”, „budować świat pokoju”, wspierać „wielokulturowość”, solidaryzować się z feminizmem, a nawet tworzyć „ekofeminizm”.

Źródło: Valeurs Actuelles

10 KOMENTARZE

 1. Należałoby urządzić medialny lincz na takich idiotach – są kobiety, które są bezpłodne i też są kobietami, a więc takie sformułowanie jest wyjątkowo stygmatyzujące i wykluczające. Tylko w tym wypadku na prawdę.

 2. Kobieta jest przystosowana biologicznie i fizycznie,a facet? Tego ,kto takie berewerie głosi należy szybko złapać w kaftan,i od razu odwieśc do domu dla obłąkanych.

  • Mężczyzna to osoba zdolna wypić skrzynkę piwa dziennie.
   Od piwska dostaje brzuch, a nawet rosną mu cycki od chmielu, który produkuje żeński hormon estrogen.

 3. „Wyley Simpson, zmiennopłciowiec homoseksualista zaszedł w ciąże i urodził dziecko.” czyli kobieta „stała się” facetem aby uprawiać seks z facetami… urocze czy li tradycyjnie zmieniło się wiele tylko po to aby wszystko pozostało tak jak było. To tak jak facet uważający się za kobietę aby mieć lesbijskie relacje z innymi kobietami. POstępactwo ^3

 4. Znak błyskawicy

  Znak błyskawicy… Wściekłe macice
  Nie dość są wściekłe mym zdaniem skromnym.
  Bo obślumpały Polski stolicę
  Znakiem, choć groźnym, to dość ułomnym.
  Jak wie to Bolek, znak w elektryce
  Jest ostrzeżeniem przed przeogromnym
  Napięciem prądu. Przed woltażowym
  Napięciem, a nie przedmiesiączkowym!

  • Po wtóre: jeden piorun to mało.
   Na przykład dawne bojówki w Rzeszy,
   Kiedy im państwo mundur nadało,
   Znak zdublowały. Co teraz peszy
   Wściekłe macice?… Dublujcie śmiało!
   (Narząd rozumem przecież nie grzeszy…
   I tak w wyniku licznych ekscesów
   Zrobiło pełno się tych eSeSów.)

   • Najlepszy symbol to potrojenie.
    Bo doskonałość jest wszak troista.
    Nie Trójcy Świętej to uwielbienie
    (Wyjaśniam, chociaż rzecz oczywista),
    Ale przeciwnie: behemocenie!
    Jest błyskawica trochę, jak glista;
    Jak wąż, upadły anioł, jajowód;
    Lub… wiotki fallus!!! – wściekłości powód.

Comments are closed.