Bill Gates zdradza plany na kolejną pandemię

Bill Gates. / foto: Wikimedia, autor: World Economic Forum, CC BY-SA 2.0
Bill Gates. / foto: Wikimedia, autor: World Economic Forum, CC BY-SA 2.0
„Times of India” publikuje zwierzenia Billa Gatesa dotyczące przyszłych fal pandemii. Gazeta cieszy się, że podobno m.in. w Indiach wyrosną fabryki, których moce produkcyjne będą wystarczająco duże, aby dostarczać szczepionki na cały świat w ciągu 200 dni, a docelowo do 100 dni.  Warto przyjrzeć się jednak i innym „marzeniom” miliardera.

Gates porzuca już tezę, że pandemia zakończy się do 2022 roku. Usprawiedliwia to pojawieniem się wariantu Delta i jego transmisją. Cieszy się jednak, że rosną moce produkcyjne szczepionek i obiecuje, że „na następną pandemię będziemy mieć gigantyczne fabryki w Indiach”.

Nie ma też tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo według Gatesa Covid-19 zainspirował powstanie wielu innowacji technologicznych i wynalazków. Wymienia tu m.in. diagnostykę. Przewiduje też rozwój szczepionek, m.in. na HIV, czy „bardzo taniej szczepionki przeciw grypie”.

Gates chwali Indie, że te produkują „większość tanich szczepionek na świecie, co uratowało dosłownie miliony istnień dzięki partnerstwu z trzema firmami (Serum, BioE, Bharat Biotech)”. Serum współpracuje z AstraZeneca, BioE z Johnson & Johnson. Bharat Biotech produkuje szczepionkę na koronawirusa wynalezioną w Indiach. W tym „kojarzeniu par” zasługi przypisuje sobie także Fundacja Gatesa.

Miliarder doradza nawet „jak rozwiązać problem hinduskiej służby zdrowia”? Mówi, że „Indie powinny inwestować jeszcze więcej w podstawowy system opieki zdrowotnej, aby ich placówki były obsadzone wyszkolonymi ludźmi”. Jak widać, Gates zna się na wszystkim…

Był też pytany o rozwiązanie problemu zachęt od szczepień, kiedy „wyzwanie zmieniło się z braku dostępności szczepionki do braku samych szczepień”? Na pytanie jak rządy powinny ten problem skutecznie rozwiązać? – Gates odpowiada, że „politycy dają przykład, sami się szczepią”, ale trzeba tworzyć „sieci zaufania”, w których widzi „przywódców religijnych”, czy nawet mających autorytet np. mieszkańców wiosek. „Nie jestem ekspertem od Indii – mówi skromnie – ale jeśli patrzę na liczby, to niektóre z nich wyglądają dobrze”.

Gates opowiada się też za globalnym systemem zarządzania rozdziałem szczepionek. „Na wypadek kolejnej pandemii upewnimy się, że mamy gigantyczne fabryki w Indiach i w reszcie rozwijającego się świata”.

Ponieważ pandemia odsłoniła na świecie „przepaść cyfrową”, co dotyczyło edukacji, Gates uważa, że uczniowie na całym świecie powinni mieć dostęp przynajmniej do telefonu komórkowego, na którym można się uczyć trochę matematyki, czytania i pisania.

Prenumerata NCZ! z prezentem

8 KOMENTARZE

 1. Niech pochwali się lepiej ile ludzie właśnie w Indiach wiele lat temu okaleczył testując na nich właśnie szczepionki. Przecież to są zbrodniarze. My nich od nich nie chcemy poza daniem nam spokoju. Smierć i tak dopadnie każdego mr gates

 2. a tymczasem :
  „The Indian Bar Association is charging WHO chief scientist Dr. Soumya Swaminathan with the mass murder of Indians. Dr. Swaminathan spoke against the use of Ivermectin in the Tamil Nadu province with the consequence that Ivermectin’s use was blocked and Covid cases skyrocketed with deaths increasing ten-fold.”
  https://hannenabintuherland.com/asia/india-charges-who-scientist-soumya-swaminathan-for-mass-murder-the-beginning-of-accountability/

 3. „powinni mieć dostęp przynajmniej do telefonu komórkowego, na którym można się uczyć trochę matematyki, czytania i pisania”

  Widziałem mnóstwo osób z komórkami, w tym dzieci, ale nigdy uczących się matematyki, czytania i pisania. Może dlatego, że nigdy nie byłem w Indiach?

  • A moze na ktorym mozna wygenerowac kod qr czyli kod szatana? Ten psychopara gejs nie mowi o leczeniu ewentualnie chorych tylko o szprycowaniu zdrowych czyms co nie zapobiega wytwarzanych przez tych psychopatow wirusom . Chodzi o depopulowanie swiata i nic innego nie o kase bo tego im nie brakuje.

 4. Po pierwsze to szczepionka fundacji Gatesów odpowiada za wywołanie poważnych ognisk Polio w krajach Afryki – jego szczepionka wywołała epidemie VDPV (cVDPV) czyli wirusa polio z szczepionki podawanej zdrowym ludziom a efektem tego jest często paraliż – od 2017 roku większość zachorowań na Polio to wirus pochodzący z szczepionek! Takie właśnie szczepionki robi Gates, nie takie które lecza tylko wywołują chorobę – podobnie zresztą było z jego oprogramowaniem…

 5. „uczniowie na całym świecie powinni mieć dostęp przynajmniej do telefonu komórkowego, na którym można się uczyć trochę matematyki, czytania i pisania” . Co za sku.. otwartym tekstem pisze o nauczaniu dla niewolników – przez komórkę trochę podstaw. Zastanawiam się co się stało z procesami i obiecaną drugą Norymbergą Dr Reiner’a Füllmich’a?? Czas się spieszyć bo bolszewia zamyka system.

 6. A gdzie jak nie w Indiach lekarzy zabijano kamieniami za szczepionki okaleczające czy uśmiercające dzieci. To jest zbrodniarz, a nie żaden filantrop. Na ilu kontynentach się pojawi tam śmierć i choroby po jego (i jego fundacji) szczepionkach.

Comments are closed.