Kara za „koronasanitaryzm”? Spektakularny upadek szkockiego ministra [VIDEO]

Członek szkockiego rządu na posadzce Fot. screen

Wygłupy politykom jednak nie przystoją. Przekonał się o tym boleśnie szkocki sekretarz zdrowia Humza Yousaf, który po gmachu ministerstwa jeździł hulajnogą. Pomimo, że była czterokołowa, nie ustrzegło go to przed przed wywrotką i zaryciem nosem w posadzkę.

Pewną satysfakcję musiał mieć jego asystent, który musiał za hulajnogą sekretarza biegać z papierami pod pachą… A może była to kara za „sanitaryzm” koronawirusowy?

Humza Yosuaf jest politykiem Szkockiej Partii Narodowej (SMP). Pracował w resortach kultury, sprawiedliwości, a od 2021 roku jest sekretarzem w gabinecie zdrowia i opieki społecznej.

Jest pierwszym nie-białym i pierwszym muzułmańskim członkiem szkockiego gabinetu. Jest też posłem.

Urodzony i wychowany w Glasgow, Yousaf ma pochodzenie pakistańskie. Podczas studiów był przewodniczącym Muzułmańskiego Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu Glasgow. Obecnie kieruje programem szczepień przeciwko COVID-19 rządu szkockiego.

Yousaf upadł, ale tylko na korytarzu. Jako przedstawiciel „różnorodności” w postępowym rządzie Sturgeon pozostanie.

7 KOMENTARZE

  1. Takie mongolskie ułomy nawet na desce z dziesięcioma kółkami by się obaliły.
    Teraz przejmują europejskie urzędy i ministerstwa. Będzie wesoło.

    • Ta przejmują. Przecież wiadomo dla kogo oni pracują, od kiedy to masoneria tylko białych przyjmuje? Na każdą figurę jest czas i miejsce

  2. Co rozwinięcie nagłówka . Tekst z tytułem zgadza się tak bardzo . To tak jakby napisać 2 ostatnie prawicowe partie zostały u władzy czytasz a tu PiS i konfederację chodzi hehe

Comments are closed.