Nadciągają SZOKUJĄCE podwyżki! Sommer o meandrach polityki, która prowadzi do BIEDY [VIDEO]

Sommer: Czekają nas szokujące podwyżki! To ONI są winni!
Sommer: Czekają nas szokujące podwyżki! To ONI są winni!
Prenumerata NCZ! z prezentem
Tomasz Sommer o szokujących podwyżkach, które już nas dotknęły, a które jeszcze czekają nas w tym i na początku przyszłego roku. – Nikt za to nie chce wziąć odpowiedzialności – podkreśla redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

W 2021 roku podwyżki kumulują się w sposób szokujący. Właśnie ogłoszono trzecią już w ostatnich miesiącach podwyżkę za gaz, drożeje woda, drożeją paliwa, śmieci, inflacja bije niespotykane dotychczas rekordy.

Lada moment podrożeje także prąd. I to nawet od 30 do 40 proc. – Wszystkie te podwyżki były do przewidzenia – komentuje Sommer i podkreśla, że są efektem „zielonej” polityki Unii Europejskiej, na którą godzi się rząd PiS.

Podwyżka za prąd wpłynie na podwyżkę wszystkich innych produktów, bo wszystkie produkty są energochłonne. Nie da się wytworzyć produktu bez prądu, a jakiś procent kosztów wytworzenia każdego produktu, to jest koszt prądu – podkreśla Sommer.

Wzrost kosztów emisji dwutlenku węgla jest szokująco wysoki. Jeszcze na początku roku naukowcy, eksperci, instytucje z UE podawały, że cena, która jest obecnie, będzie za około 10 lat. Stało się tak, że mamy ją dzisiaj. Mamy już 60 euro, które miało być w 2030 roku, a sceptycy mówią, że może być niedługo nawet i 100 euro – przedstawia sytuację.

Z globalnym ociepleniem zwyciężymy, ale w ten sposób, że niedługo w niektórych miejscach nie będzie ogrzewania mieszkań – mówi „ironicznie” Sommer.

Całe nagranie Tomasza Sommera, na którym tłumaczy wszystkie meandry podwyżek, do obejrzenia na nowym kanale YouTube oraz poniżej.

14 KOMENTARZE

  1. to jest celowa i zaplanowana inflacja mająca tylko jeden cel: tych co przeżyją kolejne szpryce ma zagłodzić! Wcześniej chcą odebrać biednym własność, komornikami, za niewypłacalność. Tak rząd tworzy, pod buciorem WHO/NWO. Po-lin. HAńBA!!! Bóg was pokaże, czciciele złotego cielca i świętokradcy Komunii !

  2. Zastanawia mnie, co będzie gdy wszyscy zbiedniejemy do cna, znaczna część wymrze, nowi się nie narodzą, kto utrzyma te chciwe molochy? Przecież nie ma opcji, ci, którzy to preparują mają jakąś wizję przyszłości, którą realizują. To jaką widzą perspektywę? Jak myślicie?

Comments are closed.