Wstrząsająca wizja o. Klimuszki! Tak wybuchnie III wojna światowa. Co stanie się z Polską?

Ojciec Czesław Klimuszko. Foto: PAP/Andrzej Kossobudzki Orłowski
Ojciec Czesław Klimuszko. Foto: PAP/Andrzej Kossobudzki Orłowski
Najsłynniejszy polski franciszkanin, ojciec Andrzej Klimuszko dał się poznać z niezwykłych zdolności. Duchowny posiadał dar przewidywania przyszłości, miał wizji, z których część już się spełniła. Przewidział m.in. wybór Karola Wojtyły na papieża, czy inwazję żołnierzy, którzy na „małych, okrągłych łódkach” dopłyną do Europy (przepowiednia mocno kojarzy się z islamskimi przeprawami przez Morze Śródziemne do Europy). Zakonnik przekazał też informacje o przyszłości Polski.

„Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie” – brzmi przerażające proroctwo. Co będzie dalej?

„Nowy potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą” – można przeczytać w przerażającej przepowiedni.

Co ciekawe, apokaliptyczny konflikt miałby być dla kraju nad Wisłą wyjątkowo łagodny. „Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża” – kończy Klimuszko.

Źródła: se.pl, nczas.com

28 KOMENTARZE

 1. Jak zdrowy czlowiek moze pisac takie nonsensy?????
  Klimuszko zyl ze swoja schizofrenia, i nigdy nie byl w innym kraju
  calkowicie odciety od normalnego zycia.

  • No pisał te nonsensy o przybyszach zmierzających do Europy na małych stateczkach co od kilku lat ma miejsce i to na długo przed tym co się obecnie dzieje..dla myślącego wystaczy..ty pewnie obsadzony przez Stalina za PRLowskiej okupacji Polski to sobie mogłeś po całym świecie zwiedzać inni takiej możliwości nie mieli..za życia komuna człowieka prześladowała i po smierci jej wierne dzieci też.

  • Zygmusiu! Francja, Szwajcaria, Włochy, Jugosławia to są inne kraje. Tam na kongresach i uczelniach wykładał śp. Czesław Klimuszko. Wyrzuć Zygmusiu telewizor i nie zaglądaj do judejskiej wikipedii.

 2. Ojciec Pio też przewidywał wybuch III WW. Widział zniszczone kraje na północy aż po Dunaj. Na południe od Dunaju nie było zniszczeń a Italia ocalała. Łatwo to sprawdzić. Wszyscy oni kłamali dla popularności bo to byli katoliccy celebryci.

  • A co przeżyłeś 3 wojna światową?😂 Możesz podać lata w jakich się toczyła skoro twoim zdaniem łatwo sprawdzić i zweryfikować.

    • …no więc ja sprawdziłem: „…oszczędzony zostanie także Wiedeń, Augsburg, Reisten i kraje na południe od Dunaju.”
     Tak więc o Włoszech nie powiedział, że „Italia ocalała”; nie mówił także, że ABSOLUTNIE WSZYSTKIE kraje „na południe od Dunaju” (taka np. RPA też jest „na południe od Dunaju”), więc można domniemywać, iż miał na myśli jedynie kraje naddunajskie, ew. ogólniej Bałkany.

 3. To może w takim razie Luksembourg dobrze zrobi jeśli kupi francuskie atomowe łodzie podwodne, te planowane dla Australii.
  Przydadzą się po wojnie jak znalazł.

 4. „Ubóstwo zbliża.” Jedyne mądre słowa w tym bełkocie. Po cholerę NCz! w kółko powtarza te pierdoły jakiegoś zdementowanego wesołka?

 5. zanim wybuchnie ta wojna to PiS zagłodzi 3/4 Polaków notorycznymi szalonymi podwyżkami cen, opłat, podatków itd oraz perfidnym , planowym wyniszczaniem małych rolników/słynna świńska i ptasia grypa/ i producentów żywności.Przejmie z pejsami ich dorobek życia za długi. Tego Klimuszko nie przewidział?Szkoda.

  • Ktoś inny przewidział (Ossowiecki):
   „Będzie Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ja, ani Ty nie doczekamy, dopiero wnukowie. Warto jednak wiedzieć, że tak się stanie.” (rozmowa miała miejsce niedługo przed wybuchem wojny).

   Obecnie jesteśmy w fazie „władania szubrawców i świń”, niestety. Jak widać, przepowiednia się sprawdza.

 6. Bardzo precyzyjne proroctwa, które już się spełniły, bądź spełniają się na naszych oczach, są wyłącznie w Biblii, ale kogo to obchodzi? Przewidział to apostoł Paweł, kiedy pisał do Tymoteusza: „Przyjdzie bowiem czas, gdy zdrowej nauki nie zniosą, ale zgromadzą sobie nauczycieli według swoich pożądliwości, ponieważ ich uszy świerzbią. I odwrócą uszy od prawdy, a zwrócą się ku baśniom” (2 Tm 4,3-4).

 7. Na chamstwo i głupotę niektórych komentujących na tym portalu nie ma już lekarstwa…
  (chyba tylko szpryce mogą im pomóc)

 8. No cóż, wkrótce się wszyscy przekonamy, bo nawet ci, którzy śmieją się z przepowiedni, wiedzą, że są teraz środki, że świat może przestać istnieć, dosłownie. To, że tyle lat trwa rozejm po ll wojne, można przypisać przed konsekwencjami tego, co może być, żadne schrony nie pomogą

Comments are closed.