COVIDOWY AMOK. Nowe, absurdalne rekomendacje w Izraelu

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Izraelski resort zdrowia wydał rekomendacje, by uroczystości religijne w czasie najważniejszych żydowskich świąt były organizowane, jeśli to możliwe, pod gołym niebem.

Ministerstwo apeluje też do synagog, aby upewniły się, że osoby prowadzące modły – w tym osoba dmąca w szofar, instrument o charakterze liturgicznym, rodzaj baraniego rogu – były zaszczepione trzecią dawką szczepionki na COVID-19.

Wylot rogu powinien być skierowany w stronę otwartego okna. Osoba, która dmie w szofar, a która nie została zaszczepiona trzecią dawką, powinna zasłonić wylot rogu maską.

Resort zaleca też, by prowadzące modły osoby czytające Torę były także zaszczepione trzecią dawką, którą obecnie może się szczepić w Izraelu każdy, kto zaszczepił się dwiema dawkami.

Jeśli osoby te nie są zaszczepione trzecią dawką, powinny legitymować się negatywnym wynikiem testu.

Tekst ukazał się w segmencie Postępy Postępu w numerze 37-38 „Najwyższego Czasu!”, który można nabyć TUTAJ.

38 KOMENTARZE

 1. W Izraelu nie mieli porypów antyszczepionkowych jak w Polsce, które w sejmie rok temu grzmiały że koniec pandemii i namawiali do łamania zasad sanitarnych, po czym obywatele umierali dziesiątkami tysięcy.
  Izrael woli zapobiegać i dlatego w przeliczeniu na liczbę mieszkańców Polska ma w całej pandemii 2,5 razy więcej zgonów na Covid-19 niż Izrael

  • Od 01.08.2021 liczba zgonów :
   Izrael ludność ~9,3 miliona (wyszczepienie ~70%) 988 zgonów
   Polska ludność ~39 milionów (wyszczepienie ~51%) 204 zgonów
   wnioski ? :
   Gdy osiągniemy taki poziom wyszczepienia jak w Izraelu to będziemy mieli : 4 143 zgony (czyli 20x więcej niż teraz mamy)

   • To teraz policz dla liderów szczepień Singapuru o ZEA, bo Izrael jest kiepsko wyszczepiony tylko 62,5%
    Ale ile by antyszczepionkowcy kota ogonem nie odwracali, to w meczu na kowidowe zgony Polska przegrywa mając ich 2,5 razy więcej na liczbę ludności niż Izrael. Liczy się wynik końcowy, a nie jeden set.

    • Singapur kolejny rekord zachorowań wczoraj :1012. I co ciekawe tam nigdy masowo nie umierali na COVID (nawet bez szczepień) bo za całe 19 miesięcy zmarło 37 osób (1,9 miesięcznie zgonu) ale kiedy zaczęli używać preparatu (sierpień 2021) to od 01.08 do dzisiaj mają już 23 zgony czyli w ciągu 1,5 miesiąca (to jakieś 15 zgonów miesięcznie !!)

    • Singapur przed okresem szczepień też miał bardzo mało zgonów. To wynika z bardzo dobrze zorganizowanej „służby” zdrowia. Oraz tego, że lekarze LECZĄ kowid dostępnymi lekami. Oraz tego, że wykazują zgony prawdziwie kowidowe , a nie oznaczonych plusem terminalnie chorych.Howgh

    • W Afganistanie nikt sie nie szczepi nie testuje, niczego nie zamyka. Wg narracji twojej i reszty kovidowego oszołomstwa to juz tam dawno powinni wszyscy wyginąć, to co poszło nie tak? XD

    • Covidianie albo nie potrafią liczyć, albo stosują matematykę specjalnej troski. To według Ciebie Izralel ma większą liczbę ludności niż Polska? A może tak po prostu piszesz nie myśląc co i dlaczego

   • 👹👹👹”I o to chodziło w Polsce Ludowej…”! Stare, ale jare.👹👹👹
    Pozdrawiam niesłychanie bezczelnie uprzejmie, dla tego, bo ponieważ…💩💩💩

  • 19.09.2021 w Izraelu zmarło 39 osób w Polsce 0 , u nich ponad 70% szczepionych ( w tym 1 milion 3 krotnie) u nas 51%, u nich 9,3 miliona u nas 38 miliona ludności

 2. Wlasciwie ostatnie „Human Mortality Database” dokladne dane wskazuja na po-Covidowe proporcje smiertelnosci na 100,000 ludzi. Wychodzi na to, ze w Polsce jest 324, a w Izraelu 59. Jest to zatem stosunek 5,5 a nie 2,5
  ps.
  Nie chce ironizowac, ale czy nie powinnismy pic mniej wodki, a konsumowac wiecej czosnku?

   • Czlowieczku… Pewnie nie wiesz, ale sa rozne przyczyny zgonow. Po-Covidowa smierc znaczy, ze zmarla osoba ulegla virusowi Covid-19.
    Jesli masz wiecej pytan, z ochota ci na te odpowiem.

    • No to masz wyżej policzone , bierzemy najbardziej „wyszczpiony” okres : Od 01.08.2021 liczba zgonów :
     Izrael ludność ~9,3 miliona (wyszczepienie ~70%) 988 zgonów
     Polska ludność ~39 milionów (wyszczepienie ~51%) 204 zgonów
     wnioski ? :
     Gdy osiągniemy taki poziom wyszczepienia jak w Izraelu to będziemy mieli : 4 143 zgony (czyli 20x więcej niż teraz mamy)

     • Pytasz, ale i tak wciaz bladzisz. Czy nie wiesz ze ten virus jest przenoszony od Marca (oficjalnie) ubieglego roku, a nie od Sierpnia obecnego?

     • @Bob jak na razie ty sie błaźnisz , porównuje ten sam okres przy najwyższym wyszczepieniu które nie było w marcu (możesz sprawdzić) Wiec aby ocenić jakoś preparatu bierzemy najnowsze dane , sprawdz ponownie i jak mówią : „do the math”

  • Mortality rate Izrael: 5.317, Polska : 10.426, ponad 100 tys nadwyżkowych zgonów Niedzielskiego robi swoje
   Ciekawe ze Niemcy maja : 11.510

  • Bob, wziąłem liczbę zgonów w Polsce i Izraelu z internetu, obliczyłem poprawnie. Nie bądźmy jak antyszczepionkowcy powołujący się kłamliwie na fake newsy, przekłamania i wyrywkowe dane pasujące do ich załganej ideologii.
   Normalność zobowiązuje!

   • no to popatrzmy na skutecznosc szczpień za ostatatni miesiac :
    Od 01.08.2021 liczba zgonów :
    Izrael ludność ~9,3 miliona (wyszczepienie ~70%) 988 zgonów
    Polska ludność ~39 milionów (wyszczepienie ~51%) 204 zgonów
    wnioski ? :
    Gdy osiągniemy taki poziom wyszczepienia jak w Izraelu to będziemy mieli : 4 143 zgony

  • I jeszcze raz Japonia (oni dbają o swoich obywateli)
   Japończycy wycofali 2,6 miliona szczepionek ze względu na ich skażenie , a co dokładnie było ? czytamy :
   „The ministry said later in the day that the substance that had been mixed in may have been metal. „It’s a substance that reacts to magnets,” a ministry official said. „It could be metal.””

Comments are closed.