Nie dają spokoju nawet najmłodszym. Próba zmuszenia dziecka do noszenia maski kończy się źle [VIDEO]

Próba zamaskowania dziecka kończy się wielkim płaczem.
Próba zamaskowania dziecka kończy się wielkim płaczem. (Fot. screen)
Internet obiegło szokujące nagranie z próby zamaskowania malutkiego dziecka. Chłopczyk płakał, co chwilę maskę ściągał, ale rodzic lub opiekun nie dawał za wygraną. Tymczasem stanowisko WHO jest jasne – dzieci poniżej 6. roku życia nie powinny nosić masek.

Światowi decydenci próbują zamaskować niemal wszystkich, ale nawet oni oficjalnie spokój w kwestii masek dali najmłodszym.

Okazuje się jednak, że zastraszeni ludzie przerzucają zasady pandemiczne zasady na dzieci i wychowują je w myśl „covidiańskiej religii”.

Do sieci trafiło nagranie, jak osoba dorosła na siłę próbuje założyć maskę dziecku. Chłopczyk nie ma na to najmniejszej ochoty, próbuje kawałek tkaniny z twarzy ściągnąć, ale rodzin lub opiekun nie daje za wygraną i co chwila maskę poprawia. Kończy się to jednym wielkim płaczem.

Tymczasem nawet badania pokazują, że noszenie masek u dzieci nie ma najmniejszego sensu. CDC (Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób) w grudniu ub.r. przeprowadziło badanie na dużej grupie dzieci i wysnuło wniosek, że maski nie sprawdzają się wśród najmłodszych. WHO nie zaleca maskowania dzieci poniżej 6. roku życia.

Większego sensu nie ma także noszenie masek u dorosłych. Badania wykazały, że materiałowe maski nie spełniają swojej funkcji, tzn. nie zatrzymują cząsteczek wirusa. Maski medyczne są skuteczne w 10 proc., ale pod warunkiem, że są noszone prawidłowo i regularnie wymieniane. Najlepiej z wirusem radzą sobie maski N95, ale ich prawie nikt nie nosi, także dlatego, że ich dłuższe, kilkugodzinne trzymanie na twarzy jest po prostu niemożliwe.

10 KOMENTARZE

  1. Głupota, terrorysta, zastraszony leming etc. ma różne oblicza. Nawet rodzica, który powinien bronić i chronić dziecko i jego zdrowie! Piramida terroru jak w domino puszczone w ruch…

  2. Klaps wychowawczy – ZBRODNIA!
    Znęcanie się nad dzieckiem i ubieranie mu na siłę i wbrew woli kagańca – BRAWO, TAK TRZEBA!
    Lewactwo w pełnej krasie.

  3. No jak by kazali zakładać torby foliowe na głowę bo przez to nie przejdzie wirus to i kilku mądrych inaczej by sie znalazlo i je zakładało. A ze by sie podusili, to juz nieważne.

  4. Chyba nikt nie wyłapał drobnego szczegółu: chłopczyk na filmie ma na imię… Mason (słychać na nagraniu jak pada jego imię). Przypadek? Czy pewnego rodzaju symbolika?

    Przejrzałem odpowiedzi na Twitterze. Matko, jak ludzie mają sprane mózgi. Najbardziej mnie śmieszą anarchiści, którzy popierają anarchokomunizm, ale jak przyjdzie co do czego są posłuszni tyranicznemu rządowi xD

Comments are closed.