Obóz odosobnienia dla 4-latków? A nie, to szpital. Obłędne skutki polityki „zero covid” [VIDEO]

4-latek odizolowany od rodziców skierowany na kwarantannę/Fot. screen YouTube
4-latek odizolowany od rodziców skierowany na kwarantannę/Fot. screen YouTube
Mały chłopiec, samotny i ubrany w covidowy kombinezon ochronny, dźwigający plecak połowy jego wielkości. To smutny obraz skutków polityki „zero tolerancji”. 4-letniego malca w takich okolicznościach przekraczającego próg szpitala uchwyciła swoim telefonem chińska pielęgniarka z placówki zakaźnej w mieście Putian.

Placówka w trzymilionowym chińskim mieście Putian to miejsce obowiązkowej kwarantanny dla zakażonych koronawirusem – w tym także dzieci, które izolowane są od rodziców. Okrzyknięto je aktualnym „epicentrum pandemii koronawirusa” w Chinach, a Deltę wykrywają tam na potęgę. W połączeniu z polityką „zero covid” prowadzi to do dramatycznych skutków.

Chińskie władze wprowadziły politykę „zero tolerancji”. 4-letni chłopiec samotnie – bez rodziców – wchodzący do szpitala szybko stał się jej symbolem. W przypadku wykrycia nowych pozytywnych wyników testu na koronawirusa stosuje się lokalne lockdowny. W niektórych miastach i regionach władze zaostrzyły kontrole podróżnych i wprowadziły obowiązkową kwarantannę i masowe testy przesiewowe.

Nie inaczej jest w Putian. 4-latek uchwycony przez chińską pielęgniarkę został przewieziony do szpitala, w którym osoby z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa przechodzą obowiązkową kwarantannę. Co więcej, dotyczy to także dzieci. Władze miasta, twierdząc, że Deltą najczęściej zarażają się dzieci, zarządziły, że nawet w przypadku najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym, będzie dochodziło do izolowania ich od rodziców, by ci nie przenosili dalej zbrodniczego wirusa na innych mieszkańców.

W rozmowie z lokalnym portalem Zhu Xiaqing, pielęgniarka, która nakręciła wstrząsającą scenę z 4-letnim chłopcem, przekazała, że tego samego dnia do szpitala przyjechał ambulans wypełniony samotnymi dziećmi, które poddano izolacji.

– Dzieci nie powinny być poddawane tak ekstremalnej kwarantannie. To społeczne koszty polityki „zero tolerancji – mówił z kolei wirusolog z uniwersytetu w Hongkongu Jin Dongyan.

Źródło: RMF24

Prenumerata NCZ! z prezentem

19 KOMENTARZE

 1. Wpłacajcie na Brauna, żeby Niedzielak nie odwalił czegoś takiego w Polin.
  zrzutka(kropka)pl: „Wsparcie działalności Grzegorza Brauna”
  Działać, działać. Rozesłać po znajomych, jeśli już wpłaciliście.

 2. No i co Covidianie, takiego świata chcecie ? Niebawem się obudzicie, a tu Waszych pociech nie będzie obok, bo właśnie musiały zostać odizolowane !!!

 3. U Chinoli to norma. U nas tesknia za tym przedstawiciele NWO, wszak model chiński ma być wprowadzony na całym, świecie. Totalna kontrola.

  • co gorsze, nie tylko dorosłym, ale małym bezbronnym dzieciaczkom. Nie wiadomo czy płakać czy kląć wulgaryzmami z całej siły

 4. Brońmy posła Brauna, brońmy lekarzy niezależnych, brońmy lekarzy z ORDOMEDICUS. Brońmy niezależnych sędziów. Oni nas bronią! Jak ich braknie to nas zabiją siepacze rządowi! Policja. prokuratura to jedno ZŁO!

 5. Światowy burdel rozwija się świetnie. Coraz więcej imbecyli w natarciu. Temu światu to już i Bóg nie pomoże. Widać przeterminowały się jego fundamenty, a było ich sporo l były solidne. Niestety, nie oparły się chorobie umysłowej zwanej lewactwem, itd., itd.

  • Zapomnialem dodac, ze jak donosza z Kanady, wprowadzaja tam „social points”, wzorujac sie na chinolach.
   Pitolinski jeszcze dzis pitolnal, ze jest w Walii, nic sie nie dzieje, jest dobrze. Naczelny mu nie zaprzeczal. Nawet z sytuacji w Australii robili sobie podsmiechujki. Jest fajnie.

 6. Jeśli to jest wyciek filmu z Chin to pewnie taki sam wyciek jak na początku tej całej hecy, plandemii znaczy. Wtedy też bohaterscy chińczycy z narażeniem życia wysyłali w świat filmy o stosach trupów a w kwietniu 2020 się pandemia w Chinach kończyła. I od tego czasu jej tam nie ma.
  Tak, że wierzcie dalej w te brednie. Powodzenia.

Comments are closed.