Tam zaszprycowani nie wejdą. Ten klub nie przyjmuje zaszczepionych

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Fearless Boxing Club z kanadyjskiego Toronto oświadczył, że nie będzie wpuszczał zaszczepionych. Sieć Fearless Studios sprzeciwia się polityce covidowej.

Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na Instagramie, osoby, które „przyjęły eksperymentalną szczepionkę na Covid” nie będą mogły uczęszczać do klubu. Jak podkreślono, zasadę tę wprowadzono dla bezpieczeństwa członków Frearles Boxing Club.

Dodano też, że wśród obecnych członków klubu są lekarze, pielęgniarki, nauczyciele, rodzice i wielu młodych. Wolą oni poczekać na dalsze badania nad pojawiającymi się efektami ubocznymi szczepionek.

Na instagramowym profilu zaznaczono również, że klub powstał w czasie pandemii i wówczas też został otwarty. „Nigdzie się nie wybieramy” – oświadczyli właściciele.

Sieć Fearles Studios została założona przez zawodowego boksera Mohammada Abedeena i profesjonalną tancerkę Krystal Glazier-Roscoe.

Źródło: screen Instagram
Źródło: screen Instagram

20 KOMENTARZE

  1. W Kanadzie, podobnie jak w większości krajów o najwyższym stopniu „wyszczepienia”, w ostatnich tygodniach nastąpił wzrost tempa zakażeń i zgonów. Zatem decyzja ma racjonalne podstawy.

  2. Pamiętacie, jak 2007 roku legendarny segregator sanitarny J.Mikke grzmiał, że nosicieli wirusa trzeba izolować? A ministrów którzy segregacji sanitarnej nie wprowadzili sądzić? Dziś jego kolega G.Braun zapowiada też wobec ministra „będziesz pan wisiał”, ale za… wprowadzenie segregacji sanitarnej😄
    Nie jestem prawnikiem, ale na miejscu prokuratora zajmującego się przypadkiem Brauna zlecił bym opinię biegłego z psychiatrii

  3. TIAAAAAA…., imię założyciela mówi samo za siebie, może być spokojny o to, że lewactwo zrobi mu wjazd i zamknie klub. Gdyby inaczej sie nazywał to ani by nie pisnął, jak by został zamknięty. No ale wobec pewnych nacji jest nakaz bezkarnosci. Jak to Orwell pisał, WSZYSTKIE ZWIERZĘTA SĄ RÓWNE, ALE NIEKTÓRE RÓWNIEJSZE….

  4. W kojarzeniu się par wśród młodzieży powinno się wykluczać wyszczepionych, ponieważ zostali poddani bio kastracji mRNA w programie depopulacji ograniczającej emisję CO2 w Nowym Zielonym Ładzie Fit for 55.

    • Tak właśnie jest. Ale te zaszczepione mogą się bzykać do woli i to „bezkarnie”. Znam dziewczynę, młoda mężatka, wyszczepiła się wzorowo, a teraz już dwukrotnie poroniła. W Szwajcarii uznano, że jajniki zasyfione białkiem kolczastym a jajeczka atakują macicę. Ratunek ? Usunąć jajniki. Taki mamy teraz „dobrobyt”, że musimy unikać zaszczepionych bab, bo to one mogą Nas załatwić na cacy.

Comments are closed.