Doda sprzedaje swoje ciało. 200 dolarów za kawałek

Doda. Foto: instagram
Doda. Foto: instagram
Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda, zapowiedziała, że będzie sprzedawać części swojego ciała. Jako skan 3D w formie tokenów NFT.

Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się – zapewnia piosenkarka.

Cyfrowy skan 3D ciała Dody został już przygotowany i podzielony na 400 części.

Podzieliłam się na kawałki. Zrobiłam coś pierwsza na świecie! Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy – poinformowała.

Ile będzie kosztować ciało Dody?

W pierwszym pakiecie zostanie sprzedanych 30 fragmentów ciała Dody w formie niewymiennych tokenów cyfrowych (NFT). Każdy za 200 dolarów. Później cena ma rosnąć.

Dzięki NFT świat za chwile zmieni się nieodpoznania. To co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się posiadając w swojej kolekcji moje NFT – zapowiedziała na Instagramie Doda.

W serwisie DodaNFT.com ruszyły zapisy na najatrakcyjniejsze części ciała Dody.

Polka sprzedała swoją miłość w sieci. Zarobiła prawie milion złotych

15 KOMENTARZE

  1. Swiat bylby nieciekawy, gdybysmy nie mieli tylu dziwacznych ludzi wkolo. Najwazniejsze w tych pomyslach sa checi bycia „pierwszym”, a pozniej przechodzi to w rurtyne powszechnosci.
    W sumie to lubie Dode, ale napewno nie chcialbym miec jej kolekcji 400 fragmentow ciala w tokenach NFT, bo i po co?

  2. A po jaką cholerę mam kupować skan 3d jej ciała jak pełno zdjęć jej w sieci. Świat jest chory …. niech jeszcze sprzeda swoją poranną kupę w 3d i 4k :)

    • Kolego, największy problem w tym, że zapewne znajdą się tacy którzy zechcą to kupić, i to bardziej tragiczne niż to co ona robi

  3. a jej pierdy ile kosztują,bo jestem bardzo zainteresowany? podeślę większy słoik by złapala,a potem powącham i wydam ożeczenie o horobach

Comments are closed.