Nie żyje Bezczel, legenda rapu. Miał 37 lat

Michał Banaszek
Michał Banaszek "Bezczel"/Fot. Facebook/Bezczel
Nie żyje Michał Banaszek. Raper znany szerzej pod pseudonimem Bezczel miał 37 lat. Informację tę potwierdził w rozmowie z portalem Plejada jeden ze współpracowników muzyka.

Jako pierwszy informację o śmierci Bezczela podał Paweł Marcin Grabeus, raper występujący pod pseudonimem Kafar. W social mediach napisał: „Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia, Wariacie”.

Później informację tę potwierdził Plejadzie jeden z bliskich współpracowników Banaszka.

Źródło: Plejada

30 KOMENTARZE

  • Dzięki, nie wiedziałbym – to nie moja muza, ale tekst niezły.

   I wciąż zawsze podstawowe pytanie – wyszczepił się?? A może co innego? W tym świrowym czasie można ześwirować, to nie takie trudne…

   Boże…

   • Nie wiadomo na co zmarł ten raper, ale antyszczepionkowi zbrodniczy propagandziści nawet majestatu śmierci nie uszanują, insynuując obrzydliwie

    Pomódlcie się do swego antyszczepionkowego cielca za spokój duszy tego pana, tu wiadomo czemu zmarł:
    Organizował protesty antyszczepionkowe. Zmarł na COVID-19
    W Teksasie zmarł z powodu COVID-19 30-letni Caleb Wallace. Mężczyzna organizował protesty przeciwko środkom bezpieczeństwa wprowadzanym w związku z pandemią koronawirusa.

    • U nas prawie codziennie czyta się o śmierci znanych 30-, 40- czy 50-letnich Polaków bez podania przyczyny. Ty musiałeś przenieść się dalek w czasie i przestrzeni, żeby znaleźć jeden przypadek.

     • Bez podania przyczyny, sam zauważyłeś. Ponieważ nie nie jestem załganym posrańcem antyszczepionkowym, to nie przypisuję przyczyny zgonu pasującej do zakłamanej ideologii

     • Medycyna rozpoznaje praktycznie wszystkie przyczyny zgonów. Jeżeli nie jest podana, a zmarły jest jeszcze młody, to z dużym prawdopodobieństwem są to powikłania poszczepienne, o których nowa polityczna poprawność nie pozwala mówić. Kiedyś nie było takiego wysypu „nieznanych przyczyn”. Fakt, antyszczepionkowym załganym posrańcem nie jesteś.

     • A kim jesteś, sam napisałeś (w końcu wiesz najlepiej): „nie nie jestem załganym posrańcem”.

    • @Nie wiadomo na co zmarł ten raper…

     Jak podała wytwórnia płytowa, która zapewne jest w kontakcie z rodziną:
     „Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca.”
     A to bardzo koreluje z wyszczepionką – tej informacji na razie nie mamy, ktoś wie?

    • @Nie wiadomo na co zmarł ten raper…

     Ty, ciulu niemyty, stul pysk, bo wycierasz sobie gębę „szacunkiem”, a sam jesteś cynikiem do szpiku kości – by użyć oficjalnego epitetu. Nie szanujesz niczego, także życia ludzkiego. Wydaje Ci się, że szanujesz siebie – oby Bóg dał Ci łaskę poznania, że siebie samego nienawidzisz.

    • I o to chodzi – jakis facet z Teksasu zmarl na COVID, mial potezna nadwage co jest jednym z najwazniejszych czynnikow ciezkiego przebiegu te chorobki. I TY O TYM WIESZ I CALY SWIAT WIE!! Uiera mloda, zdrowa osoba (a takich sa juz tysiace w Polsce) krotko po szczepiniu i dowiadujesz sie tego TYLKO W PRZYPADKU gdy jest bardzo znana (jak Mroz, czy ta inna dziennikarka ze Szczeina, czy poslanka). A i wtedy wszystko jest tlumaczone koincydencja …

 1. Zaszczepiony czy nie, bo tutaj akurat bardzo ważne i przydatne. Jak zaszczepiony to i tak powiedzą że raper to pewnie zacpal

   • Zainteresowałem się. Chyba nie umiem szukać (omijam socjal media, to fakt). Nigdzie nie podają przyczyny, rodzina ma wydać oświadczenie. Jeśli potrącił go samochód (za Interią), to dlaczego taka tajemnica?

 2. Legendy i idole są potrzebne ludziom, którzy sami nie myślą.
  Jeden idol ożenił się z Aiszą gdy miała 6 lub 7 lat i teraz setki frajerów wysadzają się w powietrze dla chwały swego idola. Inny idol chodził po wodzie i miliony gotowe są zaciukać tych co w to nie wierzą. Itd.

  • Na pewno okaże się, że ten samochód wiózł nową dostawę szczepionek do szpryc-punktu, a denat rzucił się Rejtanem, żeby go zatrzymać.

   • Zaszprycowany był kierowca furgonetki i mikroczip dostarczony ze szczepionką do jego mózgu po sygnale z telefonii 5G kazał mu go przejechać.
    Czerwony guzik aktywujący czip nacisnęli jednocześnie Soros, mason wszystkich masonów oraz minister będziesz pan wi….
    ….. Niestety w tym miejscu zapiski się się kończą, pacjenta przeniesiono na oddział zamknięty

 3. I o to chodzi – jakis facet z Teksasu zmarl na COVID, mial potezna nadwage co jest jednym z najwazniejszych czynnikow ciezkiego przebiegu te chorobki. I TY O TYM WIESZ I CALY SWIAT WIE!! Uiera mloda, zdrowa osoba (a takich sa juz tysiace w Polsce) krotko po szczepiniu i dowiadujesz sie tego TYLKO W PRZYPADKU gdy jest bardzo znana (jak Mroz, czy ta inna dziennikarka ze Szczeina, czy poslanka). A i wtedy wszystko jest tlumaczone koincydencja …

Comments are closed.