W pełni zaszczepiona mistrzyni olimpijska w szpitalu z powodu COVID-19

Madison WIlson chora na COVID-19. W tym przypadku szczepienie nie pomogło uniknąć hospitalizacji.
Madison WIlson chora na COVID-19. W tym przypadku szczepienie nie pomogło uniknąć hospitalizacji. (Fot. Instagram)
Mistrzyni olimpijska z Tokio, australijska pływaczka Madison Wilson, została przewieziona do szpitala w Neapolu z powodu COVID-19, mimo że była w pełni zaszczepiona. Do Włoch przyjechała na zawody International Swimming League.

„Mimo że jestem podwójnie zaszczepiona i podjęłam odpowiednie środki ostrożności, to jednak złapałam wirusa. Kilka ostatnich miesięcy było szalonych i myślę, że wyczerpanie fizyczne i psychiczne mogło sprawić, że stałam się bardziej podatna na zakażenie” – napisała Wilson w mediach społecznościowych.

„Niedawno uzyskałam pozytywny wynik testu na Covid, a teraz trafiłam do szpitala w celu dalszej opieki i obserwacji” – dodała mistrzyni olimpijska.

„Jestem bardzo nieszczęśliwa, ale wierzę w to, że to będzie wielka pobudka. Covid to poważna sprawa, a kiedy nadchodzi, bardzo mocno uderza. Byłabym głupia, gdybym powiedziała, że się nie bałam” – uważa.

27-letnia pływaczka zdobyła na igrzyskach w Tokio złoty i brązowy medal w sztafetach. Olimpijskie złoto wywalczyła też na IO w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Wielki powrót odwołany. W pełni zaszczepiony pięściarski mistrz olimpijski Oscar De La Hoya zachorował i trafił do szpitala

19 KOMENTARZE

 1. Jak ktoś jest głupi to nie ma się go co żałować . Polityk to nie lekarz . Grypa istnieje od zawsze a covid to inaczej nazwana grypa typu A,B,C . Bankructwo Banku Światowego i wieprze kwiczą , pazerne i chciwe żydy !!!

 2. Testy wykazują w 90% fałszywe, pozytywne wyniki.
  A nowe szczepionki zararzają, zamiast chronić.

  To jest perpetuum mobile dla geszeftów gudłajskich pigularzy oraz skorumpowanych polityków. To się nigdy nie skończy bez powieszenia wszystkich tych bandytów.

 3. „Niedawno uzyskałam pozytywny wynik testu na Covid, a teraz trafiłam do szpitala w celu dalszej opieki i obserwacji”
  No ale co jej jest, jakie ma objawy? Wygląda na to, że nie ma żadnych, a do szpitala ją zabrali na wszelki wypadek, bo jest sławna. I tak to wlasnie wygląda ciężkie chorowanie na Covid i hospitalizacje u celebrytów.

 4. Niemożliwe! Zaszczepieni nie chorują. Szzcepionki chronią przed wszystkim! Minister to obiecał. Gdzie jest Antyszczepaki Duraki vel Onufry vel Robert? Poratuj nas wyjaśnieniem.

 5. To wariatkowo covidowe nigdy się nie skończy, bo kartele Big Farmy zarobiły tylko z Polski 2 mld € na testach i „szczepionkach”. Teraz chcą jeszcze więcej, bo dłużej kasa ciągnięta, to większa kasa. W skali globalnej to setki razy większa kasa za ratowanie przed katarem i zgonem staruszków na katar. NOPy szczepionkowe gratis dla wszystkich.

 6. Covid a raczej fałszywa pandemia Zwid – 19 to poważna sprawa
  ale po szprycowaniu to Madison powinna się martwił by nie paść trupem jak inni na szprycowani
  między innymi Tiffany Diver lub jakiejś choroby typu paraliż połowy twarzy jak u pielęgniarki K. Mitthell, problemy z chodzeniem … chyba że zmyśla z tym szczepieniem.

Comments are closed.