COVIDOWY TERROR. Zatrzymani za „przemyt kurczaka z KFC”. Grozi im więzienie!

Dwaj mężczyźni zostali aresztowani za próbę przewiezienia „nielegalnego” jedzenia z KFC do Auckland. / foto: New Zealand Police
Dwaj mężczyźni zostali aresztowani za próbę przewiezienia „nielegalnego” jedzenia z KFC do Auckland. / foto: New Zealand Police
Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w Nowej Zelandii za próbę przewiezienia dużej ilości „nielegalnego” jedzenia z KFC do Auckland, gdzie z powodu lockdownu zostały zamknięte wszystkie fast-foody.

Według „The Guardian” mężczyźni zostali aresztowani po próbie ucieczki przed policją w pobliżu granicy z Auckland. Funkcjonariusze poinformowali, że znaleźli co najmniej trzy wiaderka kurczaka, 10 porcji sałatki coleslaw i duży zapas frytek.

Policja znalazła również 100 tysięcy dolarów w gotówce i kilka pustych, uncjowych torebek. Policjanci opublikowali zdjęcie smakowitego dowodu.

Po aresztowaniu rzecznik policji powiedział, że „funkcjonariusze zauważyli podejrzanie wyglądający pojazd poruszający się po żwirowej drodze, a na widok radiowozu pojazd wykonał manewr zawracania i oddalił się, próbując uniknąć policji”.

Pojazd został przeszukany i policja znalazła gotówkę, wraz z pustymi, uncjowymi torbami i dużą ilość jedzenia na wynos – dodał.

Lockdown w Auckland

Auckland od miesiąca pozostaje w ścisłym lockdownie, w trakcie którego niedozwolone jest nie tylko spożywanie posiłków w restauracjach, ale także zamawianie jedzenia na wynos.

W takim środkowisku fast food może stać się wysokowartościową nielegalną substancją, zauważa słusznie „The Guardian”. W zeszłym tygodniu policja postawiła zarzuty mężczyźnie, który opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym przekroczył granicę Auckland w poszukiwaniu McDonald’s.

Zatrzymani za próbę przewiezienia „nielegalnego” jedzenia z KFC mężczyźni mają stanąć przed sądem za złamanie przepisów wprowadzonych pod pretekstem mniemanej pandemii COVID-19. Grozi im do sześciu miesięcy więzienia lub grzywna w wysokości do 4 tysięcy dolarów.

Źródło: The Guardian/NCzas

Prenumerata NCZ! z prezentem

14 KOMENTARZE

 1. Pseudoplandemia to medialna sciema
  bo zadnej groznej grypy nie ma .
  To co sie dzieje tam w N Z to jest
  tylko nastepny dowod na to ze zaden
  Rzad nie moze narzucac zadne glupie
  epidemiosanitarne nakazy zdrowym ludziom .

 2. Korea pn wysiada ….

 3. Szczepienia są dobrowolne…ale przymusowe. „Warto rozmawiać”…ale nie wolno. Obowiązuje wolność słowa… ale krytyka mniejszości jest zabroniona. Demokracja jest słuszna… ale jak wybory wygrywają nasi. ITP.ITD.

 4. i ta holota sobie na to pozwala??? za pierwszej okupacji socjalistycznej towarzysza adolfa swiniobicie bylo nielegealne,ale jakie to bylo mieso! a teraz te plastikowe swinstwo trza przemycac??

 5. Ha ha ha, to jest ta nowa normalność, czyli kowidiański cyrk plandemiczny, trzeba być skończonym kretynem żeby się jeszcze zastanawiać, czy to aby nie plandemia polityczna z komunistyczną agendą globalnego zamordyzmu.

  Więzienie za kontrabandę kurczaka z KFC, ha ha, ale jaja ale jaja, to i tak mało, bo Ziobro szykuje 5 lat.

  W nowym ładzie Lenin+ nie trzeba już jeść, wystarczy się tylko szczepić berbeluchą niewiadomego pochodzenia.

 6. Kurczakowa kontrabanda? Na tych antypodach to nie tylko chodzą do góry nogami, ale im się w głowach musiało od tego poprzewracać.

Comments are closed.