Boris Johnson po raz pierwszy przyznał, ile ma dzieci. Będziecie zaskoczeni

Boris Johnson twierdzi, że Unia chce karać Wielka Brytanie za nieprzestrzeganie jej regulacji. Foto: PAP/PA
Boris Johnson Foto: PAP/PA
Brytyjski premier Boris Johnson po raz pierwszy jasno przyznał, ile ma dzieci. W rozmowie z amerykańską stacją NBC potwierdził, że to, którego wraz z żoną spodziewają się w okolicach Bożego Narodzenia, będzie jego siódmym.

Johnson wielokrotnie odmawiał rozmowy o swym życiu prywatnym, w tym w szczególności o dzieciach, co tylko podsycało domysły, że ma także dzieci pozamałżeńskie.

We wtorek, podczas trwającej wizyty w USA, Johnson został zapytany przez reporterkę NBC o to, jak to jest być ojcem, gdy jednocześnie kieruje się krajem. „To fantastyczne. Jest mnóstwo pracy. Jest mnóstwo pracy, ale uwielbiam to, absolutnie to uwielbiam i chcę, żebyś wiedziała, że zmieniam mnóstwo pieluch” – odparł 57-letni Johnson. Zapytany następnie, czy po przyjściu na świat w kwietniu 2020 roku Wilfreda, ma sześcioro dzieci, odpowiedział: „Tak”.

Przed narodzinami Wilfreda Boris Johnson miał czwórkę dzieci ze swoją drugą żoną Mariną Wheeler, z którą rozwiódł się w zeszłym roku, a także – o czym od dawna spekulowano – nieślubne dziecko będące owocem romansu z konsultantką Helen Macintyre. Najmłodsze dziecko Johnsona przyszło na świat jeszcze zanim w maju 2021 roku poślubił on obecną żonę Carrie. W lipcu 33-letnia żona brytyjskiego premiera ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat w okolicach Bożego Narodzenia i ujawniła przy okazji, że wcześniej poroniła.

Źródło: PAP

4 KOMENTARZE

  1. No drugi Mikke… Nie tylko w kwestiach dzieci, małżeństw i konkubinatów, ale też jest segregatorem sanitarnym

Comments are closed.