Mazurek ma pozycję jak Jonny Daniels? Michalkiewicz o „tajemnicy balu u Mazurka” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz, Robert Mazurek, Jonny Daniels Źródło: NCzas, YouTube/RMF FM, FB/Jonny Daniels, collage
Stanisław Michalkiewicz, Robert Mazurek, Jonny Daniels Źródło: NCzas, YouTube/RMF FM, FB/Jonny Daniels, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Stanisław Michalkiewicz był gościem w programie Tomasza Sommera. Znany prawicowy publicysta rozmawiał z redaktorem naczelnym „Najwyższego Czasu!” m.in. o imprezie urodzinowej u Roberta Mazurka, na której pojawili się politycy i osoby publiczne.

Na początku obaj panowie zastanawiali się, jak to może być, że wszyscy ci ludzie, którzy dali się sfotografować na urodzinach redaktora Mazurka, byli bez maseczek i nie zachowywali dystansu społecznego, a w mediach tak bardzo boją się koronawirusa.

W dalszej części rozmowy Stanisław Michalkiewicz zauważył, że to ciekawe, iż na imprezie radiowego redaktora pojawiła się taka reprezentacja znanych polityków.

– Najwidoczniej pan redaktor Mazurek ma faktyczną pozycję polityczną zbliżoną do pana [Jonny’ego] Danielsa – stwierdził Stanisław Michalkiewicz.

– Tylko tam się kamufluje na etacie dziennikarskim. To bardzo ciekawe. Fenomen ten godzien rozbiorów.

– W podskokach tam [poszli politycy] i to bez maseczek – dodał.

Dalej prowadzący i gość żartowali z reakcji Roberta Mazurka na ujawnienie szczegółów jego imprezy przez „Fakt”. Tomasz Sommer śmiał się m.in. z tego, że Robert Mazurek „plącze się w zeznaniach” jeśli chodzi o listę gości i o przestrzeganie zasad sanitaryzmu.

Wśród poruszanych tematów pojawił się także wątek przemówienia Donalda Tuska, w którym chadecki polityk mówił o wpisaniu przynależności polski do Unii Europejskiej do Konstytucji. Stanisław Michalkiewicz, jako prawnik i w charakterystycznym dla siebie stylu, skomentował ten pomysł szefa PO-KO.

Całe nagranie:

3 KOMENTARZE

  1. 👹👹👹 Nie widzę jak ze szczytem czaszki ma ten Mazurek. Ale przez wyjedzone do połowy brwi i wypadanie włosów, można śmiało zdiagnozować ciężką niedoczynność u niego tarczycy. Może powrót do konsumpcji mleka kobyły, pomógłby Mazurkowi (kształt czaszki taką refleksję generuje).
    Zatem, pozdrawiam WSZYSTKICH niesłychanie bezczelnie uprzejmie, dla tego, bo ponieważ… (IŻ BY NIE MIELI TAK JAK WYMIENIONY). 👹👹👹

Comments are closed.