Rekordowe poparcie dla Konfederacji. Zbliża się do Polski 2050. Zobacz NAJNOWSZY SONDAŻ

Konfederacja w Sejmie fot. FB.com/TomaszGrabarczyk
Konfederacja w Sejmie fot. FB.com/TomaszGrabarczyk
Według najnowszego badania przeprowadzonego przez pracownię Social Changes dla portalu wpolityce.pl Konfederacja notuje najwyższy wzrost poparcia wśród wszystkich partii politycznych i zbliża się do Polski 2050.

Najnowszy sondaż pokazuje niewielkie zmiany na scenie politycznej. Traci KO, zyskuje Polska 2050 i Konfederacja, jednak żadna z partii nie zmienia swojego miejsca w politycznych notowaniach.

Największym poparciem ciągle cieszy się rządzące Prawo i Sprawiedliwość, na które chce głosować 37 procent badanych. Poparcie dla PiS-u nie zmieniło się.

Na drugim miejscu Koalicja Obywatelska, która jednak traci aż 3 punkty procentowe. Obecnie największa partia opozycyjna cieszy się poparciem 24 procent badanych.

Podium zamyka Polska 2050 Szymona Hołowni, która notuje niewielki wzrost poparcia (o 1 punkt procentowy). Obecnie na tę formację chce głosować 13 procent badanych.

Tuż za nią znalazła się Konfederacja, która w tym badaniu zanotowała rekordowe poparcie 12 procent badanych. Jest też partią, która zanotowała największy wzrost poparcia (o 3 punkty procentowe).

W Sejmie znalazłaby się jeszcze Lewica, której poparcie się nie zmieniło i wyniosło 7 procent. Pod progiem wyborczym znalazłyby się Polskie Stronnictwo Ludowe, Kukiz’15 i Porozumienie – wszystkie po 2 procent poparcia.

Źródło: wpolityce.pl

83 KOMENTARZE

 1. Straszna jest ta idiotokracja zwana d***kracją. Zyskuje poklask chamskiej tępej tłuszczy nie ten kto ma najlepszy program, nie ten kto mówi prawdę, ale awanturnik wyzywający niewinnych ludzi i agresywnie syczący nienawistnie „będziesz pan wisiał”

 2. Kto popiera tego Hułownie , płaczka , beksę . Trzeba być stukniętym . Tylko Konfederacja !!! Jedyna normalna partia Polaków !!!

 3. BRAWO!
  Tylko jakim cudem pis ma az 37% poparcia? Tylu ludzi tak płacze, że są obostrzeżenia, lockdown, maseczki, paszporty covidowe… i co oni są tak tępi, że nie wiedzą, że to tylko i wyłącznie zasługa pisu? Oni myślą, że niedzielski jest niezrzeszonym lekarzem bezpartyjnym czy co?

  • Wyborcy PiS nie myślą. To zbieranina sowieckich śmieci ludzkich po 60. i po podstawówkach + tubylcze menelstwo pięćset plusowe.

   • Nie wiem jak w tym momencie, ale nie masz racji. Ludzie na jakimś tam poziomie nie za bardzo popierali pis, ale niejednokrotnie głosowali na niego, gdyż brali go za jedyną realną opcję, która może się przeciwstawić po-ko-q. Oczywiście dziś, po 1,5 roku plandemii, sytuacja jest diametralnie inna. A K. idzie w górę, taka odwaga jak GB procentuje – śmiem twierdzić, że GB – świadomie czy nie – wypowiedział to, co już myśli spora część społeczeństwa, oceniająca sytuacje plandemiczną.

   • Dokładnie.

    Trzeba przyznać, że przed plandemią PiS nieźle radziło sobie z wieloma rzeczami.

    Potrafili jednakowoż obniżyć podatki jak i dowalić socjalu.

    Oczywiście później wyszło co wyszło i mamy hackowanie konstytucyjnych limitów zadłużenia poprzez obejście to skupowaniem sztucznych śmierdzących obligacji.

    A tak poza tym: https://nczas.com/2020/07/17/rzad-chce-podniesc-konstytucyjny-limit-zadluzenia-polski-nikt-nie-wie-jak-bardzo-juz-nas-zadluzyli/

 4. Rzeczywiscie Konfederacja ma ogromna zwyzke popularnosci.
  Wiec do dziela panie Prezesie Korwin Mikke.
  Czas palnoac cos o tym, ze baby sa glupie i ze kult Matki Boskiej jest poganski.
  Najlepiej przed wyborami.
  Zobaczymy co pozostanie z tej popularnosci, chocby poustawiac ankieterow przed ogolniakiem w Grojcu.

     • Działa, działa. Ale swoją drogą JKM mógłby pewnych tematów nie poruszać.

     • Owszem, ale – albo starość, albo zmądrzał – ostatnimi czasy bardziej się powstrzymuje. I wciąż twierdzę, że K. to strzał w „10” (w naszej sytuacji) – JKM jest 1z11 czyli zawsze bardziej coś ujdzie.

      I powtórzę za przedmówcami – to w ogromnej większości zasługa JKM, że powstała K.

   • Przypominam, że w ostatnich wyborach parlamentarnych osobą, która uzyskała największą liczbę głosów spośród wszystkich posłów klubu parlamentarnego Konfederacja, był właśnie JKM.

    • Ależ JKM jest nie do przecenienia. Tylko naszą biedą było to, że JKM był/jest ideologiem, a nie politykiem. Ale to też nie jego wina, każdy ma talenty różne. Niemniej – to już historia, kiedyś przy piwku… Mentzenowym :-)

 5. Patrzę w szklaną kulę i widzę… konsekwencje rządów konfederastów:
  ….zero pomocy społecznej od państwa… niepełnosprawni stojący w kilometrowych rzędach na żebrach pod kościołami… totalna wolna amerykanka w budowaniu farm wiatrowych, zniesienie odległości ochronnych od budynków mieszkalnych…. stopniowe wprowadzenie katolickiego państwa wyznaniowego

  • A teraz to co niby się dzieje? Około 200 tys. ofiar. A rząd jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

  • Ktoś Ci sprzedał lipną kulę. Chińska? Dużo dałeś? Cóż, w dzisiejszych czasach nieuczciwość na każdym kroku.
   Gdybyś popatrzył w kulę dobrej jakości, to musiałbyś zobaczyć: płace 2x w górę, ceny 1/2 w dół.

  • Ale prosiłbym was o troszkę weryfikowanie faktów.
   Przymus i propaganda = ZŁO
   Szczepionka = być może mniejsze zło – ona naprawdę redukuje ciężkie przypadki i zgony C19 do lżejszych – mniej ludzi się dusi dzięki niej pod respiratorami i to potwierdzają także dane z Izraela. Skutki uboczne należy osobno poruszać, ale nie demonizować osiągnięć nauki.
   Bądźmy rzetelni.

   • Mniej ludzi leży pod respiratorami bo wirus jest mniej zjadliwy. Podejrzewam, że pod respiratorami lądują sami wyszczepieni z rozwaloną odpornością.

   • Pozwól na jedną uwagę: o osiągnięciach nauki powiemy za 10 lat.
    Bo moim zdaniem wyszczepionka jest szalenie podejrzana, a otoczka aplikacyjna budzi potworny lęk.
    Jak to z bywa z każdym produktem – dobry produkt nie potrzebuje reklamy (nachalnej), tylko informacji o nim. A tu mamy wręcz przymus – tylko to śmierdzi na 1000 km.

 6. Apeluję do was o to by wyeliminować słabe punkty prawicy – niby wolność ale już nie dla homoseksualistów (co przecież jest niezgodne z konstytucją) i tak dalej.
  Nie dajcie lewicy tak błachych argumentów – które są faktycznie prawicową piętą ahillesową. Stąd promowanie LGBT tak mocno rozbiło prawicę.
  Dobrze wiecie, że w kościele i tak rodzą się homoseksualiści – prawica wolnościowa musi to zrozumieć, że robi tu błąd.
  Proponuję skupić się na ekonomicznych kwestiach.

  • „wolność ale już nie dla homoseksualistów”
   Gdzie to jest w oficjalnym programie Konfederacji? Poszczególni członkowie mogą mieć swoje prywatne zdanie, ale nawet wtedy nikt nie mówi DYSKRYMINACJI homoseksualistów, lecz jest PRZECIW (i słusznie) PRZYWILEJOM.

   • Zgadza się, ale najsłabszy punkt Pana Brauna to to gadanie o batożeniu. :-)

    Naprawdę zbędne. nawet Franciszek mówił ostatnio, że Bóg jest blisko kazdego człowieka.

    Zgadzam się z przedmówcą – nie powinno być odgórnych przywilejów dla żadnej grupy społecznej.

    Natomiast to jest teoria. Myślę, że one zawsze się pojawią jak w Folwarku Zwierzęcym. No bo nie dasz przywilejów policji? Przecież muszą mieć bo są narażeni i tak dalej i tak dalej.

    • Policjanci mają przywileje, bo nie należą do „grupy społecznej”, lecz są POLICJANTAMI. Posłowie mają immunitet, bo SĄ POSŁAMI. Tracą go po upływie kadencji (a bywa i częściej).
     LGBT narzucają swój sposób myślenia większości społeczeństwa.

     • Musimy być uczciwi co do tego, że prawica rzeczywiście ma kompleksy co do seksualności – dlatego propaganda LGBT tak w nas uderza bo nagle dzieci zatwardziałych prawaków (a nawet żony niektórych ministrów) się ujawniają bo przez lata wmawiano się im, że jest jeden sposób myślenia o seksualności to się nie wychylali.

      To głęboki temat, ale jestem pewien że dzięki otwartym podejściu do niego lewica nie ma kompleksów w tym temacie. Warto w ogóle gdzieś to przedyskutować.

     • @free-man
      Proszę NAJPIERW zapoznać się z poglądami PRAWICY.
      Homoseksualistę-prawicowca w Holandii zabił nie prawicowiec, lecz „zwolennik Zielonych”.
      @larum prawdziwy
      wolnościowcy nie wtrącają się nikomu do łóżka, ale też nie chcą, aby agresywna mniejszość mówiła im co mają myśleć i jak wychowywać SWOJE dzieci.

    • Oni nie żądają RÓWNOUPRAWNIENIA, lecz PRZYWILEJÓW np. Małżeństw. Lecz małżeństw jako związek mężczyzny i kobiety dotyczy także mnie i innych heteroseksualistów. Ja głosowałem na Konfederację. Chyba nie było w mym okręgu żadnego (późniejszego) posła Konfederacji. Pan Poseł Braun należy do Konfederacja Korony Polskiej i nie mogę ponosić konsekwencji za Jego wypowiedzi…

     • Lewica zdecydowanie lepiej dba o respektowanie praw mniejszości. Niestety muszę się tu zgodzić.

      Natomiast logika to im szwankuje dość ostro i dlatego bez przymusu/podstępu/siły/rozlewu krwi oni nigdy nie potrafią nic zrobić, bo zawsze kończy się tak samo – wieszają kapitalistów na paskach, którzy to oni zrobili i sfinansowali.

      Mało tego i tak zawsze to bierze w łeb.

     • Byłoby łatwiej, gdybyś wprost napisał:
      – jestem homo
      – jestem krypto-homo
      – podejrzewam, że jestem homo
      – jestem hetero, ale mam znajomego homo, który…
      Bo tak jak piszesz, to waniasz trollem.

      Na skróty: wolnościowcy nie wtrącają się nikomu nie tylko do łóżka, ale także do prywatności.
      Ale też (!) nie pozwolą, by propaganda homo była obecna w przestrzeni publicznej. Można się przyznawać do homo, ale nie można za tym lobbować.

     • Lewica dba o prawa mniejszości??? Czyś Ty z byka spadł? Patrzysz na życie tylko przez pryzmat homo???
      My – prawica i wolnościowcy – jesteśmy mniejszością! A lewica utopiłaby nas w łyżce wody bez mrugnięcia okiem.

 7. Zdaje się że Braun jednym zdaniem zrobił robotę, może stryczek dla Niedzielskiego to nieco przesada, ale coś w tym jest, na wielu forach czytałem i mimo oburzenia mediów głównego ścieku w komentarzach raczej Brauna oceniali na plus za tą wypowiedź. Ale spokojnie, jeszcze mamy JKM, już on coś wypali ekstra, spadnie do 5, spokojnie.

  • Wypowiedź Kolegi MarKot11 zamieszczona POWYŻEJ:
   „Przypominam, że w ostatnich wyborach parlamentarnych osobą, która uzyskała największą liczbę głosów spośród wszystkich posłów klubu parlamentarnego Konfederacja, był właśnie JKM”.

  • Uwaga: próba inteligentnego trollingu.
   Ale – @hhh kiepski jesteś.

   „może stryczek dla Niedzielskiego to nieco przesada” – żadna. Co najwyżej w sądzie okazałoby się, że należy się on bardziej nie niedzielskiemu, a np. maowieckiemu – tego nie wiemy, niech sąd rozstrzygnie. Niemniej ktoś musi odpowiedzieć za te 100-200 tys. przedwczesnych, nadmiarowych zgonów, które zaistniały wskutek fatalnej polityki rządu. Polityki, bez żadnej wątpliwości, w pełni świadomej.

 8. PIS ma TVPis , Hołownia ma TVNienawiść (jak i PO i reszta tej menażerii) , bez żadnych praktycznie mediów Konfederaci maja ogromny sukces , ale to jeszcze mało !

 9. W najbliższych wyborach macie moje poparcie i mojej rodziny .Życzę Wam z całego serca aby to Konfederacja wygrała wybory. Musicie zrobić wszystko aby Wam się udało, bardzo na to liczę życząc powodzenia.

Comments are closed.