CZAS APOKALIPSY. Szokujący, covidiański zamordyzm. Duszenie za brak maseczki, pomiatanie starszymi ludźmi [WIDEO]

Dzień jak co dzień w Australii. Foto: Twitter/screen
Dzień jak co dzień w Australii. Foto: Twitter/screen
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Władze australijskiego stanu Wiktoria wezwały w czwartek kilkuset antyszczepionkowców, którzy protestowali w środę w Melbourne do wykonania testów na koronawirusa, gdy okazało się, że jeden z demonstrantów trafił z Covid-19 do szpitala. Nikt natomiast nie piętnuje „sług reżimu”, którzy stworzyli z Australii „covidiańską dyktaturę ciemniaków”.

W Australii miniony tydzień był kolejnym stojącym pod znakiem covidiańskiego amoku i terroru. Nieliczenie się z ludźmi i bezwzględne traktowanie tych, którzy nie stosują się do narzuconych z góry, surowych zasad reżimu sanitarnego – tak mija tam dzień za dniem.

Nie wszyscy jednak chcą się z tym pogodzić. Z dnia na dzień przybywa osób, które mają dość podobnego traktowania. Są one w związku z tym dodatkowo szykanowane.

Stanowy resort zdrowia wydał komunikat, w którym apeluje do uczestników protestu w Melbourne, by „nie lekceważyli nawet najłagodniejszych objawów infekcji i wykonali testy”.

Demonstracje jakie odbyły się w mijającym tygodniu to ciąg dalszy trwających od trzech dni protestów przeciw obowiązkowym szczepieniom na Covid-19 dla pracowników sektora budowlanego.

W czwartek w Wiktorii wykryto najwięcej zakażeń od początku pandemii – 766, a na Covid-19 zmarły cztery osoby.

W poniedziałek w Melbourne setki osób zaatakowały siedzibę Unii Budowlanej, Leśnej, Morskiej, Górniczej i Energetycznej (CFMEU), protestując przeciw obowiązkowi szczepień. Doszło do brutalnych starć z policją, a miasto zostało sparaliżowane. Aresztowano co najmniej 66 demonstrantów.

Sektor budowlany może stanąć w obliczu kolejnych ograniczeń, w tym zawieszenia działalności. Władze stanowe ujawniły dane mówiące, że nawet na 73 proc. budów łamano obowiązujące przepisy antycovidowe.

A jak traktowani są ci, którzy rzekomo próbują obalić covidiański zamordyzm nie mając np. założonej maseczki i siedząc spokojnie na ławce nikomu nie wadzą ani nie szkodzą?

Ano tak:

39 KOMENTARZE

  • Nie zaczną. W latach 90-tych miała miejsce w Australii ogromna akcja konfiskaty broni posiadanej przez praworządnych obywateli. Oczywiście argumentowano ją walką z przestępczością i zapewniano o opiece milicji. Lud uwierzył i teraz ponosi konsekwencje swojej głupoty.

 1. Zblazowane, tzw.elity, lenie śmierdzące, zero moralności, zero intelektu,złodziejski system bogacenia z nudów popieszylo im się w głowach więc wymyślają jakby tu gnębić swoje narody.Czlowiek

 2. Lista pracodawców NIE wymagających szczepień od swoich pracowników: 1. Biały Dom 2. CDC 3. FDA 4. WHO 5. Moderna 6. Pfizer 7. Johnson & Johnson

 3. Ci ludzie ciągle nie rozumieją, że to wojna domowa a na wojnie trzeba zabijać wroga.
  Mołotov, nóż w tętnicy cokolwiek. Penis a nie powstanie w getcie Australia.

 4. To jest właśnie czysty komunizm. Gimbusy niech się następnym razem zastanowia zanim zaczną głosować na „ludzkie” zwierzęta pokroju (ro)spurek

  • Tak, nie mieli okazji, ale też mieli w d.pie państwa pod dyktatem komunizmu, olewali wszelkie doniesienia. No to mają okazję poznać, ciekawe jak im się podoba. Może jeszcze sądzą, że to przejściowe?
   Nie będzie lepiej !!

 5. Plan 2030 bezboznych globalistow NWO
  New World Order to dokladnie takie same znane
  wymaganie posluszenstwa jak izlam od niewierzacych
  czy podejscie bolszewikow do wrogow ludu , albo
  kitajbandytow komunistycznych do praw czlowieka .

 6. Co za kowidiańskie zbydlenie, w Australii testują na ile można ludzi upodlić terroryzmem sanitarnym, by podobny zamordyzm wprowadzić w innych krajach komunistycznej agendy zielonego ładu Fit for 55.

  • 👹👹👹 Mniej więcej bydlęcone ty serduszko kapuściane „John”, kiedy I RP rozbierano na kawałki w XVIII wieku, drobnymi złodziejaszkami z Anglii kolonizowano Australię.
   Mniej więcej 30 lat temu „Wspólnota Europejska” zaczęła realizację kolonizacji Polski i ją otaczających krajów. W czym się dopatrujesz wielkiej różnicy między tymi dwoma kolonizacjami? Aż trudno, nie tylko zgadnąć, ale też i domyśleć się nie sposób co masz żabo w główce. Kwa, kwa, kwa… 👹👹👹

 7. Ta australijska policja zachowuje się jak bojówki SA. To żadna-tam „policja” — a po prostu żołdacy w służbie reżimu (a nie społeczeństwa).

 8. Wymiana anglosaskich głupków na bardziej racjonalnie działającą ludność dalekowschodnią (głównie chińska i wietnamską) oraz na Muzułmanów zaprowadzi pokój w Australii.

 9. a tym czasem gdyby się ktoś zapędził na stronę policji stanu victoria, zostanie poinformowany że oni czyli właśnie policjanci „Working to keep our community safe”, tia… no w sumie to czemu nie skoro metody te same to także można by powiedzieć że SS,SA, GESTAPO i CRIPO także pracowały nad bezpieczeństwem wspólnoty, niemieckiej. I jak tam krajowi milicjanci, już was pałka swędzi na sam widok co wasi koledzy coby nie powiedzieć zdziczała rodzina tam wyprawia?

 10. Do Polaków mieszkających w Australii:

  Nie będzie lepiej !! To nie jest przejściowe !! Nie chodzi o szczepionki !! Nie chodzi o covid !! To komunizm w najczystszej postaci !!

  Wytłumaczcie to sąsiadom. Jeśli się nie zorganizujecie, będziecie mieli zamordyzm jaki Polska miała w latach 1939-1989. A będzie dużo gorzej, bo dziś technika pozwala na szybsze i lepsze identyfikacje osób.

 11. Możecie się zaszczepić. To nie wystarczy !! To wystarczy na razie, potem albo będziecie schorowani, albo umrzecie, a jeśli przeżyjecie, będziecie dalej poddawani represjom – będzie musieli być w pełni posłuszni władzy.
  Obejrzyjcie sobie jakieś filmy pokazujące jak wyglądało życie w obozach koncentracyjnych w Polsce w czasie II wojny światowej – będziecie mieli tak samo. No, może będziecie lepiej ubrani czy tym podobne, ale system będzie ten sam.

  • Tak – obwinialiście Polskę za holokaust. Teraz Wam zrobią holokaust w wersji „nowoczesnej”. I to nie Polacy zrobią Wam holokaust. Tak jak i nie zrobili go w czasie II w.św. Zrobią Wam to Wasi rodacy, oddani władzy w nadziei, że im będzie lepiej. Będzie im lepiej tylko przez jakiś czas. Potem i oni zostaną zabici.
   Możecie walczyć i zwyciężyć – musicie być dobrze zorganizowani i zdeterminowani. Musicie szukaj dojść do dowódców wojska, może to coś da.

   Wybierajcie.

 12. To z duszeniem dziewczyny było już od jakiegoś czasu
  Anglosasi czarnogłowi elity NWO dobrze wytresowali policje na wzór SS, Gestapo, NKWD, UPA, OUN … za kasę którą w 21 wieku dodrukowują hurtowo jak puste dolary w USrAelu, Euro w UE

 13. Rzeczywiście tu zupelnie nie chodzi o szkodliwość albo i nie szczepionek, a o wprowadzenie globalnego totalitaryzmu i niewolnictwa.

  • Bo Goye to dla nich jak psy.
   Przeczytaj Talmud.
   Ustawiają świat pod siebie.
   Tym razem Pogromy to będzie za mało.
   Świat wolnych ludzi im tego nie podaruje.

   • Tylko ilu tych wolnych zostało?

    A tak swoją drogą – jaka pewność, że to sprawka tylko Narodu Wybranego? Jestem oczywiście pewien, że w tej wierchuszce jest ich nadreprezentacja.
    Nie mówię, że to do Wybranych Wybranego nie pasuje, ale czy rzeczywiście o to chodzi? Moim zdaniem inicjatorzy to sataniści, w każdym bądź razie podlegli szatanowi. Oczywiście może być 2in1.

 14. Ile wstrzykow chemicznego syfu dostal milicjant z nagrania. Przeciez to zwierze chore na wscieklizne jest i powinno to zostac uspione wstrzykuem ze strzykawki jak robil Mengele w Oswiecimiu.

Comments are closed.