Naga prawda o szprycy. To MUSISZ wiedzieć [SPRAWDŹ]

Fragment okładki książki
Fragment okładki książki "Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy" tom 4/Fot. screen sklep-niezalezna.pl
Już jest! Kolejny, czwarty tom „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy”. Część ta dotyczy szczepionki, fototerapii i leczenia Covid-19. Do nabycia w Bibliotece Wolności na sklep-niezalezna.pl.

Kolejny już raz tom „Fałszywej pandemii…” wstępem opatrzył dr Mariusz Błochowiak. Naukowiec przypomniał m.in. „fałszywą pandemię świńskiej grypy”, którą ogłoszono w 2009 roku.

„Jesteśmy świadkami «powtórki z historii» fałszywej pandemii świńskiej grypy, ale tym razem na dużo większą, bo globalną skalę. Dzisiaj już wiemy, że ogłoszona przez WHO w 2009 roku pandemia była fake newsem, a szczepionki, które wówczas zostały zakupione przez różne kraje, nie tylko były zbędne od strony medycznej, ale również szkodliwe. Jak zauważył dr Wolfgang Wodarg, «jedna z najłagodniejszych fal grypy» została ogłoszona pandemią…” – czytamy.

Fizyk przypomniał, że Szwecja wyszczepiła wówczas ponad połowę swojej populacji, w tym także dzieci i młodzież. W tej ostatniej grupie wystąpiło jednak kilkaset przypadków narkolepsji.

„Wywołana przez szczepionki choroba była zupełnie «niepotrzebna», ponieważ dzieci nie umierały z powodu świńskiej grypy. Prof. med. Sucharit Bhakdi, pracujący wtedy w Niemczech lekarz i naukowiec, był przeciwnikiem szczepień przeciw świńskiej grypie. Również dzisiaj ostrzega przed szczepieniami na koronawirusa:

«Wskaźnik śmiertelności w przypadku świńskiej grypy faktycznie wynosił poniżej 0,02%, a więc nieco więcej niż w przypadku SARS-CoV-2, a zatem był niski. Znaczyło to tyle, że statystycznie na 10 000 osób chorych na grypę umierały dwie. W większości były to osoby starsze. Młodzi ludzie nie umierali. Podobnie wygląda to obecnie w przypadku SARS-CoV-2.Niepożądane ciężkie powikłania po szczepionce na świńską grypę wystąpiły kilka miesięcy później i były brzemienne w skutki. Głównie w przypadku dzieci i młodzieży. Częstotliwość ich występowania wynosiła 1 na 10 000. Być może ktoś powie: „Jeśli uratowaliśmy 10 000 istnień i poświęciliśmy jedno życie, to niech tak będzie”. Jednakże spośród tych 10 000 młodych osób i dzieci nikt nie umarł na świńską grypę»” – wskazał naukowiec.

Dr Błochowiak postawił we wstępie pytanie, czy zatem warto się szczepić przeciwko koronawirusowi?

„Zanim podejmie się decyzję o szczepieniu przeciwko konkretnej chorobie wywoływanej przez określony rodzaj patogenu, należy wpierw zastanowić się, czy w ogóle warto to robić. Nie należy podchodzić do szczepień «hurtowo», wychodząc z założenia, że «szczepionka to tylko szczepionka» i że zawsze warto się zaszczepić. Wszak jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi, podobnie jak w przypadku ziół. Oba te twierdzenia są jednak błędne. Trzeba rozważyć stosunek ryzyka związanego z zaszczepieniem się do korzyści płynących z niego. Każda bowiem szczepionka niesie ze sobą ryzyko powikłań i zgonu. Jeśli jest ono większe niż w przypadku braku jej aplikacji, to nie należy się szczepić.

Takie decyzje trzeba podejmować na chłodno, nie kierując się strachem, który jest złym doradcą, gdyż szczepionka pełni wówczas funkcję wentyla bezpieczeństwa pozwalającego na rozładowanie psychicznego napięcia i obniżenie poziomu stresu oraz zmniejszenie lub wyeliminowanie lęku. Nie ma to jednak nic wspólnego z racjonalnym rozeznaniem sytuacji.

Ufam, że niniejsza książka zawierająca wiele wypowiedzi niezależnych naukowców i lekarzy pozwoli na bardziej obiektywne spojrzenie na kwestię szczepień przeciw koronawirusowi niż to ma miejsce w propagandowo-marketingowej narracji mediów, rządzących i producentów «szczepionek»” – zakończył.

Czwarty tom „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy” można nabyć klikając TUTAJ. Wszystkie części dostępne są TUTAJ.

Prenumerata NCZ! z prezentem

12 KOMENTARZE

  1. Prawda jest jedna o tym światowym oszustwie, że jest to oszustwo! Jakoś przemysł chemiczny nie ucierpiał na niczym. Przeciwnie, powstały fortuny!. Kto ma zysk na przestępstwie ten jest winny!

  2. 👹👹👹No i kolejny raz wyszło szydło z wora! Redakcja Najwyższego Czasu nie widzi różnicy między terminem „szczepionka na koronowirusa” i terminem „szczepienie przeciw koronowirusowi”. Okazuje się iż „redaktorzy” mają kwalifikacje do zohydzania Polakom ich języka ojczystego przez nie wiadomo skąd wziętych wymienionych poparańców!👹👹👹

Comments are closed.