Sommer: te media nie powinny być brane poważnie w sprawie Covid-19 [LISTA]

Tomasz Sommer.
Tomasz Sommer. (Zdj. PAP/Radek Pietruszka)
Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, udostępnił na swoim Twitterze listę mediów, które otrzymały rządową dotację na promocję szczepień.

Dotowanie mediów przez rząd zawsze budzi kontrowersje, bo trudno potem uniknąć oskarżeń o brak obiektywizmu. Przyjęcie pieniędzy, by promować jakąś akcję prowadzoną przez władzę – budzi jeszcze większe kontrowersje.

Tomasz Sommer, wolnościowy dziennikarz i publicysta oraz redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, opublikował na swoim Twitterze listę mediów, które przyjęły dotację od rządu na promocję szczepień na Covid-19.

Na liście znajdują się m.in.: Grupa RMF, Polsat Media Biuro Reklamy, Telewizja Polska (oczywiście, bo jak jakaś dotacja mogłaby ominąć „reżimówkę”), Polskie Radio S.A, a także media związane z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem i wiele innych.

– Wszystkie niżej wymienione media nie powinny być brane poważnie w sprawie kowida , bo zostały skorumpowane za pieniądze podatnika. Wstydźcie się za tę permanentną pazerność –
pisze na swoim profilu Tomasz Sommer.

O tym, że rząd płaci mediom – oraz o tym ile im płaci – za promocję szczepień pisaliśmy już szerzej na NCzas:

Do mediów płynie strumień pieniędzy za promocję szczepień. Liderami RMF FM i Polsat, zarabia Poczta Polska [ZESTAWIENIE]

Źródło: NCzas

Prenumerata NCZ! z prezentem

20 KOMENTARZE

 1. Najmniej wiarygodny jest NCzas!
  Fakty
  Singapur światowy wicelider szczepień, więzienie za brak maseczki – tylko 73 zgony na Covid-19 lpodczas całej pandemii
  Sztokholm niższe wyszczepienie, brak nakazu maseczek – 4412 zgony, mimo że tam jest 4x mniej ludzi niż w Singapurze.

  A NCzas lewaków szwedzkich chwali, a singapurskich prawicowców miesza z błotem

 2. Taaaaaa, panie Ładny, taaaaa… i dlatego Pana portal co trzeci „artykuł” produkuje metoda kopiuj-wklej z reżimowego PAPu, tak? (nawet bez opatrzenia go jakimkolwiek redakcyjnym komentarzem)… Szkoda, bo bardzo was lubiłem i wspierałem. Cenzorze, wytniesz mi to?

  • Pieniadze niech bierze, ale bzdur i klamstw niech nie pisze. Sommersiaki robia wprost przeciwnie: Bzdury pisza, baki puszczaja, a pieniedzy nie biora.

 3. Lewackie media bez cenzury nie mogą istnieć, bo lewactwo kłamstwem i manipulacją stoi.
  Zatem również NCzas! nie dopuszcza do publikacji żadnego mojego komentarza, w którym wskazuję kto odpowiada za nadmiarowe zgony w Polsce.
  Moskiewska Prawda chroniła przed krytyką Lenina z ryżą brodą, warszawski NCzas! chroni przed krytyką… też pana z ryżą brodą 😜

 4. Ludzie nie dajcie sie nabrac bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotrucizna mRNA nanotoksyna retrowirusowa ktora niszczy odpornosc czlowieka i nie chroni przed zadnej grypy katar czy zaziebienie ale uzaleznia od nastepnej dawki .

 5. Niesamowita kasa płynie też do lokalnych mediów, słucham często ze względu na radio kierowców, lewackiego radia Gdańsk, przed każdymi wiadomościami, a nawet częściej, leci propaganda szprycowania, a jako goście lobbyści Big Pharmy zwani ekspertami i ani słowa o NOPach i odpowiedzialności za nie.

Comments are closed.