Władze w panice wprowadzają restrykcje. Jeden z najbardziej wszczepionych krajów świata bije rekordy zakażeń od początku pandemii

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels (kolaż)
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Ministerstwo zdrowia Singapuru, w którym odsetek zaszczepionych jest jeden z najwyższych na świecie, poinformowało w piątek o 1650 zakażeniach koronawirusem w ciągu ostatnich 24 godzin. To najwyższy dobowy przyrost infekcji w tym kraju od początku pandemii Covid-19.

Piątek to drugi dzień z rzędu, w którym notowany jest rekordowy dzienny przyrost zakażeń od początku pandemii.

W czwartek ministerstwo zdrowia informowało o 1504 nowych przypadkach.

To także czwarty dzień z rzędu, w którym liczba nowych zakażeń przekroczyła 1000.

Dzienna liczba wykrytych przypadków COVID-19 w Singapurze na dzień 24 września 2021 r.
Dzienna liczba wykrytych przypadków COVID-19 w Singapurze na dzień 24 września 2021 r.

W piątek na Covid-19 zmarły trzy osoby, wszystkie to mężczyźni w podeszłym wieku, spośród których dwóch było zaszczepionych przeciwko chorobie. Śmierć spowodowały schorzenia współistniejące.

W sumie od początku pandemii w Singapurze na Covid-19 zmarły 73 osoby. Do tej pory stwierdzono 84 510 zakażeń.

Dzienna liczba zgonów na COVID-19 w Singapurze na dzień 24 września 2021 r.
Dzienna liczba zgonów na COVID-19 w Singapurze na dzień 24 września 2021 r.

Nowe restrykcje

Władze Singapuru wprowadzają nowe restrykcje związane z Covid-19.

Od przyszłego tygodnia wszędzie, gdzie to możliwe, obowiązuje praca w trybie zdalnym. Życie towarzyskie zostaje ograniczone do spotkań dwuosobowych – poinformowała w piątek agencja Reuters.

Nowe ograniczenia będą obowiązywały od poniedziałku do 24 października.

Minister handlu i współprzewodniczący rządowej grupy zadaniowej ds. koronawirusa Gan Kim Yong przyznał, że decyzja o wprowadzeniu nowych obostrzeń była „bardzo trudna ze względu na funkcjonowanie ludzi i firm”.

Wskaźnik wyszczepienia mieszkańców Singapuru jest jednym z najwyższych na świecie i sięga 82 proc. Dlatego lokalne władze stwierdziły, że tempo wzrostu liczby zachorowań na Covid-19 okazało się większe, niż można było się spodziewać.

Urzędnicy odpowiedzialni za system opieki zdrowotnej przekazali, że liczba nowych infekcji „podwaja się co osiem dni” i „może wzrosnąć do 6 tys. dziennie w ciągu kilku najbliższych tygodni”.

„Wielu zakażonych z łagodnymi objawami szuka pomocy medycznej w szpitalach, choć może nie być takiej potrzeby” – tak sytuację w służbie zdrowia opisało w piątkowym oświadczeniu singapurskie ministerstwo zdrowia. 98 proc. zakażonych w ostatnich czterech tygodniach nie wykazywało żadnych objawów lub miało łagodne objawy infekcji.

Aby zapobiec dalszemu rozwojowi niekorzystnego trendu, azjatyckie miasto-państwo zachęca jak największą część populacji do pozostania w domach oraz rozszerza akcję szczepień przypominających na osoby w wieku między 50 a 59 r.ż.

Źródło: PAP

74 KOMENTARZE

   • Prawicowy Singapur światowy wicelider szczepień, więzienie za brak maseczki – tylko 73 zgony na Covid-19 podczas całej pandemii
    Lewacki Sztokholm niższe wyszczepienie, brak nakazu maseczek – 4412 zgony, mimo że tam jest 4x mniej ludzi niż w Singapurze.
    Dla lewackich antyszczepionkowych zbrodniarzy wzorem jest oczywiście lewacki Sztokholm

    • Tylko zaledwie w ciągu 5 dni (19-24.09) zmarło 13 osób z tych 73 nigdy tam nie było takiego przyrostu ( a w szczególności bez szczepień)

     • Ale kłamią i manipulują ci antyszczepionkowcy.
      Ostatni miesiąc danych czyli od 24 sierpnia do 24 września w Singapurze łącznie 20 zgonów, czyli średnio nie ma nawet jednego zgonu dziennie. Wzór dla świata.
      To poniżej granicy błędu statystycznego.
      A w tym czasie w bezmaseczkowej kiepsko wyszczepionej Szwecji 151 zgonów

  • Faktycznie duraki, pokazuje się antyszczepionkowym durakom państwo wzór, gdzie dzięki karom więzienia dla bezmaseczników i szczepieniom praktycznie nie ma zgonów na Covid-19, tylko 73 zgony na całą pandemię na ponad 6 milionów ludzi, a te tępole widzą w oparach porażkę, gdy Singapur zanotował niesamowity sukces

   • codziennie w Singapurze juz umiera na COVID 3 osoby dziennie , w przeliczeniu na mieszkancow Polski to 20 zgonów dziennie !!

    • Nie codziennie łgarzu antyszczepionkowy, średnia zgonów na Covid-19 z ostatnich 7 dni to 2 osoby, czyli praktycznie nic.

     • Jak zwykle manipulujesz , w ciągu 5 dni (19-24.09) zmarło 13 osób na 73 w ciągu CAŁEJ pandemii !! imponujący wzrost śmiertelności w taki krótkim czasie i w tak wszczepionym społeczeństwie
      Pomoge ci ogarnąć liczby 19.09 – 60 zgonów 24.09 – 73 zgony, do the math !

  • robercik wywalony z UPR znowu zapomniał zażyć leki i walczy z faktami.Panie doktorze.Masz pan problem więc lecz się pan.

   • Pomogę ogarnąć liczby wrednie manipulującym antyszczepionkowcom.
    Ostatni miesiąc danych czyli od 24 sierpnia do 24 września w Singapurze łącznie 20 zgonów, średnio nie ma nawet jednego zgonu dziennie. Wzór dla świata.
    W bezmaseczkowej gorzej wyszczepionej Szwecji w tym czasie 151 zgonów
    A w niewyszczepionej Bułgarii tylko jednego ostatniego dnia 99 zgonów

 1. 73 osoby (zmarły) przez prawie dwa lata i to jest plandemia czy wy sobie jajaj z ludzi robicie??? No śmiertelność tak że strach się bać i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jedno jest pewne że PLANDEMIA TO WIELKA ŚCIEMA!!!!!!

   • Wzorem dla zbrodniczych antyszczepionkowców jest niezaszczepiona (tylko ok. 10%) sąsiednia Ukraina, ostatni dzień 141 zgonów w jeden dzień. Singapur ma 2x mniej zgonów podczas całej pandemii niż Ukraina jednego dnia 😁

    • Sprawdźmy drugi europejski niezaszczepiony „raj” – Bułgarię. Ostatni dzień 99 zgonów. Podkreślam, w JEDEN dzień.
     Jakim trzeba być idiotą by zostać antyszczepionkowcem?

     • 👹👹👹To znaczy, ty Qwazi homo asapiens antivaccinatus, a nie „Semi homo asapiens antivaccinatus” 99×365=36135. Czyli zważywszy to iż Bułgaria mając 7 milionów ludności (ponad 5 razy mniej od Polski) musiałaby mieć i ma jakieś 100 tys noworodków rocznie, żeby nie wymierać. 100 tysięcy, a 3,6 tysiąca… jełopie! Samych gwałtów pewnie mają pona setkę dziennie!👹👹👹

     • Natura (a jej dziećmi jesteśmy) nie zna szczepionek. Czyli nie są potrzebne, podobnie jak maski. Wszystko, czego potrzebujesz, to Twój sprawny system odpornościwy. A, przepraszam, Ty potrzebujesz czegoś jeszcze – potrzebujesz przehandlować własną wolność za złudę bezpieczeństwa…

     • Antyszczepionkowiec Freeman twierdzi, że szczepionki i maseczki nie są potrzebne, bo natura ich nie wymyśliłam To czemu używa teraz antyszczepionkowiec komputera do pisania bredni, skoro komputera natura nie wymyśliła? Czemu mieszka w domu, korzysta z aut i tysięcy innych wytworów ludzkiej cywilizacji?
      Do jaskini!!!!!

   • W Singapurze było na początku września zero zgonów, teraz średnia z ostatnich 7 dni wynosi 2 zgony. Jedno i drugie na 6 milionów ludzi to nic, antyszczepionkowe jełopy.
    Fuck The System ma rację że NCzas jaja sobie robi z antyszczepionkowych durniów, w Singapurze dzięki karom więzienia za brak maseczki i masowym szczepieniom zgonów praktycznie nie mają.

     • Antyszczepaki są duraki, nie szczepaki.
      Już miliony zgonów widzi w Singapurze w oparach antyszczepionkowej paranoi, a tam przez całą pandemię zmarły zaledwie 73 osoby na Covid-19

     • @Antyszczepionkowiec i kłamca to synonimy widzisz matołku aby sprawdzić efektywność tych preparatów należy porównać okres i tak do sierpnia było 1,9 zgonu miesięcznie (czyli bardzo mało) ale od sierpnia jest już 17 zgonów ! co się stało ? zaczęli intensywnie szczepić

    • Robercik nie pucuj się do mnie bo kłania się czytanie ze zrozumieniem! Widać że nic z tego co napisałem nie zrozumiałeś a nawet przekręcasz fakty. Tak że jesteś jełop jak ich mało 🤣🤣🤣🤣🤣

     • Adolfik, wiem że chciałeś bluznąć antyszczepionkową doktryną tylko ci nie wyszło. Singapur pandemii nie notuje, u nich Covid-19 prawie nie zabija, tylko 73 zgony łącznie, bo jej zapobiega. Więzienie za brak maseczki, szczepienia i jest wzór dla świata.
      A w Brazylii antyszczepionkowca Bolsonaro w ostatni tylko 1 dzień 699 zgonów….

    • No to policzmy- w ciągu ostatniego miesiąca ilość zachorowań w Singapurze wzrosła 150 razy, a zgonów o 600 %. Metoda liczenia Ministerstwa Zdrowia, więc chyba poprawna?

     • Nie procenty żyją lub umierają, lecz ludzie.
      W Singapurze ludzie żyją.
      Ostatni miesiąc danych czyli od 24 sierpnia do 24 września w Singapurze łącznie 20 zgonów, czyli średnio nie ma nawet jednego zgonu dziennie. Wzór dla świata.
      To poniżej granicy błędu statystycznego.
      A na niewyszczepionej Ukrainie tylko jednego ostatniego dnia 141 zgonów

    • W całym 2020 roku w Sinagapurze 29 zgonówi. I zero szczepień! W tym roku od 1 sierpnia przy 80% wyszczepienia 36 zgonów (niecałe dwa miesiące). Szczepionki „działają”

     • Działają i szczepionki i maseczki. Braun by sobie w Singapurze nie pocwaniakował, tylko prosto z sądu do więzienia by za brak maseczki powędrował. Ile byście antyszczepionkowcy nie manipulowali, to Singapur ma dzięki mądrym zasadom sanitarnym zaledwie 73 zgony na całą pandemię. Wzór dla świata!

  • Do sierpnia mieli 1,9 osoby na miesiąc w sierpniu szczepienia i dzisiaj mają już 17 osób na miesiąc , tak działają szczepionki

   • Paranoicy widzą „imponujące wzrosty” w Singapurze, gdzie średnia z ostatniego miesiąca jest… poniżej 1 zgonu dziennie 🤣🤣🤣🤣
    Imponujące wzrosty to są w kiepsko wyszczepionych USA. W lipcu startowali ze średnią z 7 dni 188 zgonów, ostatnie 7 dni 2026 zgonów. Wzrost kilkanaście razy, tysiące ludzkich nieszczęść

 2. Te „władze” to idioci, każdy rozgarnięty człowiek, który śledził wypadki powinien się tego spodziewać – ogólnie dostępne dane i informacje. Po prostu politycy to debile.

 3. gdzie ten jelp co parę tygodni temu twierdził że w zaszepionym singapurze to nie ma zgonów i chciał pałować, gazować, kaczopowców nasyłać, gdzie ten ćwoK??

  • To robercik wywalony z UPR za słabość umysłową.Pluje jadem nieco powyżej.No cóż…widać że w jego przypadku lekarze są bezradni.

 4. Szukają pomocy w szpitalach, a wirus ma moc kataru… tylko dla schorowanych staruszków może być śmiertelnie groźny. Aż 3 osoby zmarły na covid w milionowym mieście!

 5. To jest dokładnie ten spodziewany efekt „szczepionek”. Ci, co zaznajomili się z wynikami chińskich badań z początku XXI wieku z preparatami mRNA na kotach i fretkach wiedzą, czym to się może skończyć. Wtedy, po wypuszczeniu z laboratorium, w zetknięciu naturalnym wirusem wszystkie zwierzęta powymierały. A teraz sobie zobaczymy, jak to wyjdzie u ludzi…

  PS. Wyniki należy zadedykować m.in. lekarzom szczepiącym ludzi.

  • Efekt szczepionek – w najbardziej zaszczepionych państwach świata ZEA i Singapurze, zgonów prawie nie ma.
   Zgony w znaczącej ilości ma niezaszczepiona Ukraina, ostatniego dnia aż 141

   • Zgadza się, prawie nie ma DZIŚ. Ale cierpliwie poczekamy. Jestem więcej niż pewien, że będzie horror, bo technika ta sama, co u kotów i fretek.

    • Fakty są takie że w Singapurze do dziś zgonów prawie nie ma.
     A opary proroctw antyszczepionkowych paranoików to na swoich sabatach popaprańcy opowiadać, bo nas Normalnych interesują fakty, nie paranoiczne antyszczepionkowe wróżby

     • Zobaczysz co się będzie działo w sezonie wirusowym.
      David LV Bauer z prestiżowego Francis Crick Institute (Londyn) – badania wykazały, że po przyjęciu 2 dawek szprycy Pfizer spada 5-6 razy ilość neutralizujących przeciwciał (złoty standard przeciwciał) blokujących wirusy przed wejściem do komórki.
      Od około 21 minuty https://www.bitchute.com/video/AcxHFhsel6KL/

 6. „98 proc. zakażonych w ostatnich czterech tygodniach nie wykazywało żadnych objawów lub miało łagodne objawy infekcji.” TRAGEDIA!

  • Profilaktyka durniu.
   Singapur nie chce mieć dziesiątków tysięcy zgonów jak dzikie czyli antyszczepionkowe krainy, więc zapobiega. Robi to skutecznie, zaledwie 73 zgony na całą pandemię. Czyżby antyszczepionkowców wspierało lobby zakładów pogrzebowych?

 7. Hucpa ta absolutnie wygrywa z wszystkimi dotad stworzonymi. Jak mieli szczepionke to juz nie zmarki na covid tylko na choroby wspolistniejace, a w 2020 jak ktos w szpitali umarl na wspolistniejace czy zawal to byl natychmiast covid. Nie mozna oczzernic naszej swietej szczepionki na piedestale.

 8. Żonglowanie tymi liczbami nie ma najmniejszego sensu, bo statystyki są zafałszowywane, lekarze nie mają interesu zgłaszać NOP-ów, bo papierologia i wiadomo, dyżury covidowe. Każdy kraj i organizm ma swoją indywidualną specyfikę, a wielokrotne, do usranej śmierci przyjmowanie tych SZTUCZNYCH, matoły, preparatów, MUSI zaowocować obniżeniem naturalnej odporności na inne, debile, choroby, także tą. To jest jakiś zastanawiający bezmiar złej WOLI.

   • Artykuł strolowali pożyteczni idioci antyszczepionkowi. Ruską onucę czuć. Ależ głupio trolują, straszą państwem gdzie na Covid-19 zgonów prawie nie ma.
    A tymczasem w niewyszczepionym USA jeszcze w lipcu średnia dzienna z 7 dni wynosiła 188 zgonów, ostatni tydzień średnio 2026 zgonów na dzień

 9. Prawa wychodzi powoli na jaw , stąd ten pospiech , to straszenie ten terroryzm. I co zaszprycowani – zaczynacie w końcu myśleć ?

 10. W telewizji izraelskiej. Statystyka dla wieku 60+ – procentowo jest 94% w pełni zaszczepionych izraelczyków i 90% „przypadków” to osoby W PEŁNI zaszczepione.
  Widać, że nie ma znaczenia czy 60+ jest zaszczepiony czy nie. Przytoczył dane amerykańskiego CDC – zaszczepieni nie mają mniejszej (większą?) ilości wirusów niż niezaszczepieni czyli mogą tak samo infekować jak niezaszczepieni.
  https://www.bitchute.com/video/aawp4Jqzawh2/

  • Oczywiście że ma znaczenie czy zaszczepiony czy nie. Zaszczepieni o wiele rzadziej umierają.
   Nawet ten wasz ekspert Szczawiński wyliczył antyszczepionkowym imbecylom, że na 5 zgonów aż 4 to niezaszczepieni, ale do imbecylów nie dociera

 11. E, ty żydzie z Singapuru. Nie życzę sobie, żydzie z Singapuru, żebyś mnie wyzywał od „antyszczepionkowych durniów”. I dlaczego, w tym swoim majaczeniu nie podpierasz się statystykami, z głównej chyba twojej ojczyzny, czyli Izraela. Na wiosnę i w lecie, takie same ćwoki jak ty, głównie w przekaziorach tzw. głównego nurtu, stręczyli normalnych ludzi „chwalebnym” przykładem Izraela.

 12. Izrael znów był bowiem dla tych dziennikarskich hien przykładem awangardy postępu, bowiem pozaszczepiał swoich obywateli 1, 2 i 3 (i nie wiadomo już którą) dawką tego świństwa. I co jest od wielu tygodni, a właściwie miesięcy w owym Izraelu? A jest masowy, liczony w tysiącach dziennie przyrost zachorowań na tego covida-19, przy całkiem sporej ilości zgonów.

Comments are closed.