JUŻ DZISIAJ! Grzegorz Braun w Warszawie

Grzegorz Braun.
Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Już dzisiaj, w niedzielę 26 września w Warszawie, będzie można spotkać osobiście posła Konfederacji Grzegorza Brauna.

Grzegorz Braun odwiedzi Targi Wydawców Katolickich w Warszawie.

Będzie dostępny na stoisku Najwyższego CZASu! nr 61. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie od godziny 12.30.

To okazja do zdobycia autografu i zamienienia osobiście kilku słów z posłem walczących z segregacja sanitarną i ograniczaniem swobód i wolności Polaków.

Zapraszamy!

33 KOMENTARZE

 1. Skoro, jak reklamuje NCzas, Braun „dzielnie walczy z ograniczaniem swobód i wolności Polaków” to niech zawalczy z takim ograniczaniem swobód i wolności:
  Mam mniej niż 50 lat, nie jestem medykiem, a rząd zabrania mi się zaszczepić 3 dawką. Panie Braun, proszę o to walczyć pod sztandarem „szczepionka dla każdego chętnego!!!”. Zakładam że pan naprawdę jest dzielnym bojownikiem o wolność, a nie awanturnikiem antyszczepionkowym.

  • A to nie można sobie tego kupić u jakiegoś dilera i wstrzyknąć?
   Czy koniecznie musi być „za darmoszkę”? Jeśli uważasz że to ci pomoże, zabezpieczy cię, lub złagodzi hipochondrię, to nie żydź na kasę w takich sprawach, bo prędzej czy później umrzesz!

   • Ekspercie od niczego, ja chcę zapłacić zarobionymi pieniędzmi, darmoszka to dla Braunów i Margotów
    Żaden diler nie ma ze względu na bardzo niską temp. przechowywania

 2. Grzesiu Niegrzesiu, skoro nawiedzasz Warszawę, to zajrzyj na Plac Bankowy. Mam dziś zamówiony stolik w der Elefant, ciebie tam nie wpuszczą, ale wyniosę ci jakieś resztki z pańskiego stołu kuchennymi drzwiami. Biednyś, w oświadczeniu żadnej nieruchomości ni auta, to znaj łaskę pana.
  Byleś nie zaczepiał ludzi tekstami „będziesz pan wisiał” co masz w zwyczaju podczas niedyspozycji

 3. Przyjadę poprosić o autograf z hasłem Brauna (nie tak dawno szefa komitetu wyborczego impotenta kaczora) – „Jarek na prezydenta!”…

 4. Pismo Grzegorza Brauna (Konfederacja) dotyczące korekty jego oświadczeń majątkowych stoi w sprzeczności z przepisami. Korekta, którą przedstawił poseł jest „pozaprawną próbą zastąpienia uprzednio złożonych dokumentów na nowe z datą wsteczną”.
  Cwaniak, co nie?

  • Przede wszystkim agresywny.
   W 2015 r. sąd uznał Brauna winnym znieważenia policjanta, naruszenie nietykalności funkcjonariusza i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu; skazał go na grzywnę w wysokości 2 tys. zł.
   Sąd skazał go na areszt za znieważenie sądu.
   A teraz prokurator zajmuje się „będziesz pan wisiał”

    • Co za różnica który papuga bronił, ważne że nie wybronił i Braun skazany, inna sprawa że wyrok śmieszny. W prawicowym Singapurze cz a napaść na policjanta poszedł by do więzienia na długie lata. Plus kilka tygodni za brak maseczki

 5. Grzegorz Braun będzie podpisywał książki.
  Czyli pracował.
  Pracował w niedzielę?
  „Katolik”?

 6. A te hooye wyją tutaj… Boli was gnojki, boli, co? Jak Bosak jest bohaterem artykułu to tak nie ujadacie. Od razu widac kogo się naprawdę boicie, małe pieski.

  • I po co te inwektywy? Jak ktoś daję ci coś żółtego i mówi, że to złoto, to wierzysz na słowo, czy sprawdzasz karaty? Z politykami jest podobnie. W 89. też bezkrytycznie wierzyliśmy pewnym złotym politykom, po czym okazało się, że to tombak. A historia lubi się powtarzać, zaś Grzegorz Braun nie jest tu wyjątkiem.

 7. Dzięki za info dwie godziny przed wydarzeniem. NCzas wy jak zawsze jesteście najszybsi, jakoś lewactwo swoje spędy potrafi reklamować codziennie z wyprzedzeniem kilku tygodniowym, wy jedynie potraficie poinformować dwie godziny przed lub po jak już się wydarzenie odbyło! BRAWO!!!!

Comments are closed.