Mało miłości i tolerancji na tęczowym marszu w Opolu [FOTO]

Marsz Równości w Opolu Źródło: Twitter/@MonikaKarolinaa, @Aynqa, collage
Marsz Równości w Opolu Źródło: Twitter/@MonikaKarolinaa, @Aynqa, collage
Ulicami Opola przemaszerowała tzw. parada równości. Hasła tęczowych aktywistów to „Miłość, równość, tolerancja”. Na transparentach nie było jednak za wiele miłości czy tolerancji.

Tęczowi aktywiści maszerujący ulicami stolicy Śląska Opolskiego nieśli różne transparenty. Nie wszystkie były oczywiście kontrowersyjne czy agresywne, a jednak takich właśnie było bardzo dużo.

Były m.in. hasła nawiązujące do religii chrześcijańskiej i Jezusa – trudno powiedzieć, po co tęczowi upierają się, by tak prowokować wierzących. M.in. na jednym z transparentów był napis „Jezus kazał kochać”, a pod nim gwiazdki, które w Internecie zazwyczaj oznaczają „j***ć PiS, Konfederację i Bosaka”. Najsmutniejsze jest to, że transparent trzymała jakaś bardzo młoda dziewczyna – najpewniej dziecko.

Pojawiały się też wulgarne hasła antypolicyjne. Ktoś np. zestawił skrót LGBT z CHWDP, co rozszyfrowuje się zazwyczaj jako „ch*j w d**ę policji”.

Uczestnicy marszu także zachowywali się równie. Tu znów – nie można napisać, że wszyscy przyszli ubrani wulgarnie i zachowywali się gorsząco. A jednak sporo takich osób się pojawiło, a przecież parada szła ulicami dużego miasta i najpewniej widziały ją również dzieci.

 

14 KOMENTARZE

 1. „A jednak sporo takich osób się pojawiło” ale policji przy tym nie było, bo się przygotowuje do zabicia kolejnego Ukraińca i do wlepienia mandatu za niemanie szmateczki.

 2. Ży – muna stwierdzila, czas na kolejny etap, przemiany/kończenia cywilizacji, rozpoczęcia antycywilizacji.
  Niestety polit. nadwislańscy wykorzystują pewną swobodę działania do demonstracji, że „dzisiejsi” uwielbiają podlegać ży-syjo, a „opozycja” – ży-munie.
  Teoretycznie „przemiany lfbowe” teraz idą wolniej, ale….
  okres pseudoprawicowości rządu jest wykorzystywany do agresywnych demonstracji,

  • bo można połączyć zmiany cywilizac. z kodziarstwem.
   Jednocześnie „opozycja” coraz mniej udaje „umiarkowanych katol.”, a bardziej „eŁropejczykow”.
   Przewiduję, ze w ciągu 5 lat (bo „pandemia”, inaczej by było wcześniej) będą w Polsce „związki part. w tym jednopłc.” (nie małż), będzie to też piękna zasłona dymna i narzędzie atomizacji społeczeńśtwa, przykrywające jakieś 447 i podobne.

 3. Przeciez tam 90% to sa dzieci 15 lat.. nie wiem, czemu normalni homosie sie nie wezma za to pierdolone, oglupione szambem z usa gowniarstwo.

 4. Bieda z nędzą …. pokuta, modlitwa i post ….

 5. Naród potrzebuje transparentów … oni to wiedzą … zamiast PZPR przewodnią siłą narodu … substytut …

 6. Po pierwsze kochać należy Boga. Jesli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne jest na właściwym. Kochając Boga i Jezusa szanujemy Boskie przykazania. Im coś się poj….ało. Kochać, to nie znaczy akceptować i tolerować, a nauczać, pokazywać, tłumaczyć, czasem leczyć.

Comments are closed.