Mężczyźni mu tego nie darują. Korwin-Mikke przyznaje, że sami sobie TO zrobili

Janusz Korwin-Mikke rapuje o wieszaniu socjalistów i
Obrazek ilustracyjny/Janusz Korwin-Mikke rapuje o wieszaniu socjalistów i "obcinaniu im jaj" Zdjęcie: YT/JKM
Janusz Korwin-Mikke w jednym wpisie odniósł się do socjalizmu, kobiet i ich praw oraz mężczyzn. Ci ostatni mu tego nie darują.

Janusz Korwin-Mikke w swoim stylu odniósł się do socjalizmu. Nie omieszkał w tym kontekście wspomnieć o prawach wyborczych kobiet. Przypomniał też, dzięki komu je dostały.

„Konserwatyści narzekają, że wszystko przez kobiety – bo są mniej inteligentne, więc głosują za socjalizmem i tolerancją, przeciwko wolności i praworządności…” – rozpoczął swój wpis legendarny wolnościowiec.

Nie omieszkał jednak przypomnieć, jak to się stało, że kobiety otrzymały prawa wyborcze.

„Ale 100% idiotów, którzy głosowali za tym by przyznać kobietom czynne prawa wyborcze, to byli przecież mężczyźni!” – skwitował krótko polityk Konfederacji. Innymi słowy: mężczyźni sami sobie to zrobili.

Prenumerata NCZ! z prezentem

23 KOMENTARZE

 1. Moja dziewczyna sie zgadza z Korwinem, bo ma w dupie polityke i ogolnie sie nie zna xd I jakos nie pluje jadem, ze ktos chce jej odebrac prawa wyborcze :D Za to reszta-niestety :( wiedza, ze nie maja zielonego pojecia co to znaczy polityka, ale powiedz ze zabierzesz prawa, to tecza w dlon i marsz na Al.Jerozolimskie xd No ale skoro jedna poslanka lewicy ostatnio mowila z mownicy sejmowej, ze trzeba zachecac kobiety do pracy w kolejnictwie bo jest nierowno… to w sumie nic dziwnego.

  • Logicznie:
   100% głosujących by przyznać prawa wyborcze kobietom to byli mężczyźni.
   Ale tzw. „konserwatyści” nie chcieli przyznawać praw wyborczych kobietom.
   Wniosek – tzw. „konserwatyści” nie są mężczyznami, to jakieś homoniewiadomo

 2. I ministrów chciał w 2007 roku przed sąd stawiać, za to że segregacji sanitarnej nie wprowadzili

 3. „100% idiotów, którzy głosowali za tym by przyznać kobietom czynne prawa wyborcze, to byli przecież mężczyźni!” To dlaczego globalnie rzecz ujmując na świecie rządzą głównie totalitarni mężczyźni?? Ten wywód JKM kupy się nie trzyma.

  • Spróbuj pomyśleć. Ci „totalitarni mężczyźni” utrzymują się na stołkach w dużej mierze dlatego,że kobiety mają prawa wyborcze i bardzo łatwo za pomocą władzy,wpływów i mediów mainstremowych nimi sterować aby głosowały „jak trzeba” i „na kogo trzeba”. Gdyby tylko mężczyźni mieli prawa wyborcze nigdy aż tak wielu idiotów nie rządziłoby na świecie

 4. >”100% idiotów, którzy głosowali za tym by przyznać kobietom czynne prawa wyborcze, to byli przecież mężczyźni!” To dlaczego globalnie rzecz ujmując na świecie rządzą głównie totalitarni mężczyźni?? Ten wywód JKM kupy się nie trzyma.

  • Poza tym ci inteligentniejsi przecietnie mezczyzni swoim dzialaniem doprowadzili do odrodzenia niepodleglosci a to z pewnoscia nie bylo proste i wymagalo nizlego kiepelka w pojedynku intelektualnym z wygimnasykowanymi zachodnimi dyplomatami.
   Nie slyszalem zeby Roman Dmowski czy arystokraci z Rady Regencyjnej protestowali przeciw pelnym prawom wyborczym dla kobiet.

 5. Dobrze dobrze,ale to byli mężczyźni z poprzednich pokoleń,nie ci z obecnych,którzy muszą żyć z konsekwencjami błędnych decyzji swoich przodków

 6. No to przyjzyjmy sie tym idiotom, ktorzy nadali kobietom prawa wyborcze.
  Pod dekretem o ordynacji wyborczej z 28 listopada 1918 roku widnieja podpisy Ministra Spraw Wewnetrznych Thugutt’a, Prezydenta Ministrow Moraczewskiego i naczelnika Pilsudskiego, ktoremu zaledwie 2 tygodnie wczesniej (11 listopada) Rada Regencyjna oficjalnym aktem przekazala wladze.
  Sami socjalisci – powie ktos.
  Prawda, socjalisci.
  Ale nie komunisci jak medrzec Mikke, czlonek SD z 20 letnim stazem.

 7. problem nie jest w głowach – tylko w socjotechnice
  po prostu profesjonaliści mieszają prostym ludziom we łbie

  załadowana w to jest ciężka kasa + zaawansowane narzędzia
  normalnemu człowiekowi bardzo ciężko się przed tym bronić
  szczególnie w SM

 8. oj, jak prawda boli, uwiera i uciska; ale to są fakty, tak to się stało; ale banda lewacka potwierdza tylko, że są mężczyźni bez …; już mniejsza bez czego; one, te lewackie eunuchy tego i tak nie zrozumieją, aż do usranej śmierci; i pomyśleć, że najbardziej kobietami pomiatają i poniewierają trockiści – najwyższy stopień wtajemniczenia komuchów z najmłodszymi braćmi – socjalistami do kupy; a jak, a tak – bierz babę za babą i się nie oglądaj co ona chce – to tak w skrócie;

 9. Równouprawnienie, feminizacja – OK. Ale przepisy, chociażby BHP należy wprowadzić jednolite dla dwóch (jedynych) płci (kobiety i mężczyzny), według LGBTWC 54 płci. Tak pisząc to – zastanawiam się – ciekawe kiedy zgniłe państwa Łełuropy zach. zaczną kombinować w przepisach BHP. W rozporządzeniach jest jasno określone i podzielone na kobieta i mężczyzna. A jak mają 54 różne typy człowieka, oho to będa jajca.

Comments are closed.