Niedzielski żali się w Kielcach. „Doświadczam hejtu”

Minister zdrowia Adam Niedzielski jest zwolennikiem nazistowskich rozwiązań. Chce segregować ludzi i nadawać im różne prawa w zależności czy się zaszczepia, czy nie. (Zdj. PAP/Radek Pietruszka)
Minister zdrowia Adam Niedzielski jest zwolennikiem nazistowskich rozwiązań. Chce segregować ludzi i nadawać im różne prawa w zależności czy się zaszczepia, czy nie. (Zdj. PAP/Radek Pietruszka)
Dzisiaj w Kielcach wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz z PiS-u zainaugurował kampanię #świętokrzyskieNIEhejtuje. Gościem specjalnym był „minister pandemii” Adam Niedzielski, który żalił się na „hejt”, jakiego doświadcza ze strony „środowisk antylockdownowych i antyszczepionkowych”.

– Dziękuję wojewodzie świętokrzyskiemu za podjęcie trudnego tematu jakim jest problem hejtu w przestrzeni publicznej. Chcemy powiedzieć zdecydowane nie wobec hejtu. Musi on zniknąć z przestrzeni publicznej – mówił podczas konferencji

– Muszę podziękować za tą inicjatywę. Hejtu w naszej przestrzeni publicznej pojawia się coraz więcej. Musimy mu powiedzieć zdecydowane „Nie”. Dajmy temu wyraz, że nie godzimy się na niego i go nie tolerujemy – grzmiał.

– Hejtu musi zniknąć. Jest jak trucizna, która zatruwa nasze umysły i ciała. Prowadzi do depresji, a także do prób samobójczych. A wszystko zaczyna się od wciśnięcia klawisza ENTER, który akceptuje wysłanie takich treści – stwierdził Niedzielski.

– Dziś inaugurujemy kampanię #świetokrzyskieNIEhejtuje. Niech będzie ona początkiem działań w całej Polsce dla zdecydowanego sprzeciwu wobec kreowania nienawiści – zaapelował.

Nie obyło się oczywiście bez opisu osobistych doświadczeń „ministra pandemii”. – Jak państwo wiecie, ja sam doświadczyłem i doświadczam hejtu związanego ze środowiskiem antyszczepionkowym, ze środowiskiem antylockdownowym, z różnymi dziwnego typu organizacjami, które po prostu mają jeden cel, kreowanie nienawiści – twierdził Niedzielski.

– To kreowanie nienawiści trafia na taki grunt, w którym nie ma czy przynajmniej do tej pory nie było zdecydowanego „nie”. Niech ta kampania będzie wyrazem, takim małym kroczkiem, który tak jak efekt motyla wywoła ogromną, rewolucyjną, fundamentalną zmianę – apelował.

Kampania wojewody świętokrzyskiego skierowana ma być zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych. W jej ramach mają być poruszone tematy rozpoznawania hejtu, jego skutków psychologicznych – jednostkowych i społecznych – oraz dać „narzędzia” do walki z nim. Ma się to odbywać przy wsparciu służb i organów państwowych, w tym policji, prokuratury czy sądów.

– Świętokrzyskie ma szanse zarazić innych. Trzeba o tym pamiętać, że skutki hejtu leczy się bardzo długo. Nie raz nawet nie da się tego zrobić. To pierwsza próba zmierzenia się z tym problemem. Do tej pory ludzie walczyli z nim samotnie. Liczę, że teraz inne osoby wniosą swoje pomysły to tej kampanii. Nie zamykamy się tylko do dnia 27 września. Chcemy, żeby ta kampania trwała. Być może nadejdzie taki dzień, w którym powiemy, że wreszcie w mediach nie było żadnego hejtu. Ważne, ze coś robimy w tym kierunku – mówił Koniusz.

Źródła: kielce.tvp.pl/Facebook/Twitter

64 KOMENTARZE

 1. Nikogo nie powinno dziwić, że hejtu doświadcza osoba obwiniania przez miliony ludzi o doprowadzenie 150.000 osób do śmierci. Przedwczesnej śmierci. Jak nie chce doświadczać hejtu, niech udowodni że jest inaczej – bez ściemy, bez manipulacji, bez półprawd – a nie rżnie głupa i poniża swoich wrogów. To mu nie pomoże.

  • dolicz tysiące zmarłych, zdrowych Polaków, po zaszczepieniu oraz tysiące Polaków ktorych po zaszczepieniu dopadł NOP .Za nie ministra ani prezydenta jak widać sumienie nie boli bo przecież oni nawet nie chcą o tym słyszeć, zrobili takie schody lekarzom chcącym to zgłaszać że praktycznie tego nie robią. A BÓG patrzy !

 2. Ty trzęsiportku i tak ci ktoś ryj obije . Módl się ,żeby tak się tylko skończyło . Za twoje bezeceństwa , kłamstwa i terror” będziesz wisiał” – jak przepowiedział podobny do Jackowskiego jasnowidz. trzymaj się za doopsko – sprawiedliwość nadejdzie – szybciej niż się spodziewasz.

 3. ja tam jestem za mam nadzieję że zrobią porządek z niedzielskim kraską horbanem i paroma innymi o mordowieckim nie wspomnę , choć może być problem bo sad najwyzszy ( albo podobna instytucja ) orzekła jakiś czas temu że niejaki N . nie podlega pod prawo polskie. Ale może do tv go nie wpuszczą

 4. 1. Czyli mamy „walkę z hejtem”: zamordyzm policyjny+tresura medialna, w kierunku „jedynego słusznego myślenia”. W ramach tego totalnego „myslenia”, ludzi widzących szkodliwość lockdownów, stygmatyzuje się terminem „antyszczepionkowcy”.
  2. Prócz kroków w kierunku totalitarytystycznego „myślenia”, mamy od iluś już lat, zaśmiecanie języka. „Hejty”, „geje”….
  Kolejne znamiona końca cywilizacji/trymfu antycywilizacji.

 5. Nie chcę cię gnoju martwić ale wydaje mi się, że już zapracowałeś na wyrok w zawieszeniu if you know what i mean hahahahahaha

 6. Z przestrzeni publicznej to najpierw musisz zniknąć i to raz na zawsze ty parszywa gnido i bandyto. To nie jest żaden hejt, hejtujesz ty covidowy propagandysto zmuszając ludzi do szprycowania się morderczą zarazą zwaną przez was szczepionką. Myślę, że w twoim przypadku słowa posła Brauna będą prorocze.

 7. Syntezator – banalność zła. Urzędas który zapisał się do jakiejś loży czy czegoś podobnego i jest na posylki „mistrzów”. Inaczej tego nie mogę wytłumaczyć

 8. Nie ma większych hejterów jak rząd, ministerstwo niezdrowia, ich tzw. eksperci i opłacane przez nich media. Takie słowa brzmią jak słowa „łapać złodzieja” wypowiadane przez innego złodzieja.

Comments are closed.