
Ponad 5 tys. lekarzy podpisało się pod deklaracją, która potępia globalną dyktaturę sanitarną i domaga się przywrócenia normalnych procedur medycznych.
Dokument zaprezentowano światu 27 września. Ujawnił go nie byle kto, bo sam dr Robert Malone, czyli wynalazca technologii mRNA.
Pod dokumentem podpisało się 5 200 lekarzy i naukowców.
Deklaracja lekarz przeciw dyktaturze sanitarnej. O co chodzi?
Sygnatariusze deklaracji medyków uważają, że strategia leczenia COVID-19 powoduje „niepotrzebną chorobę i śmierć”.
Deklarację opublikowano na portalu lc.org. Czytamy, że wielu z lekarzy, którzy podpisali się pod dokumentem, ryzykuje własną karierą.
Medycy ci mieli spotykać się m.in. z groźbami. Czytamy, że stosowano wobec nich także cenzurę prac badawczych, badań klinicznych i obserwacji pacjentów.
W tekście deklaracji, którą odczytał dr Robert Malone, sygnatariusze napisali o „bezprecedensowym ataku na ich zdolność do opieki nad pacjentami”.
– Tysiące lekarzy nie mogą zapewnić leczenia swoim pacjentom w wyniku barier stawianych przez apteki, szpitale i agencje zdrowia publicznego, co sprawia, że ogromna większość świadczeniodawców jest bezradna w dziele ochrony pacjentów wobec choroby. Lekarze doradzają teraz swoim pacjentom, aby po prostu poszli do domu (pozwalając wirusowi na replikację) i wrócili, gdy ich choroba się pogorszy, powodując setki tysięcy niepotrzebnych zgonów pacjentów z powodu niepowodzenia w leczeniu – uważają medycy.
– Relacja lekarz-pacjent musi zostać przywrócona. Sednem medycyny jest ta relacja, która pozwala lekarzom jak najlepiej zrozumieć swoich pacjentów i ich choroby, formułować zabiegi, które dają największą szansę na sukces, a pacjent jest aktywnym uczestnikiem ich opieki – twierdzą.
Apel do medyków na całym świecie
Sygnatariusze wzywają lekarzy na całym świecie do stosowania się do zasady „Po pierwsze nie szkodzić”.
– Zapraszamy lekarzy z całego świata oraz wszystkich pracowników służby zdrowia aby przyłączyli się do nas w tej szlachetnej sprawie, gdy staramy się przywrócić zaufanie, uczciwość i profesjonalizm w praktyce lekarskiej. Zapraszamy naukowców z całego świata, wykwalifikowanych w badaniach biomedycznych i przestrzegających najwyższych standardów etycznych i moralnych, aby nalegali na możliwość prowadzenia oraz publikowania obiektywnych, empirycznych badań bez obawy przed represjami względem ich kariery reputacji i źródeł utrzymania – apelują.
Źródło:lc.org