Dr Witczak: walka z wirusem zabiła więcej ludzi niż sam wirus [VIDEO]

Dr Piotr Witczak Źródło: screen YouTube: Wolność TV 2
Dr Piotr Witczak Źródło: screen YouTube: Wolność TV 2
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Biolog medyczny dr Piotr Witczak pojawił się na Śląsku na zaproszenie prezydenta Siemianowic Śląskich – Rafała Piecha. Ekspert mówił o szczepieniach, locdkownie i segregacji sanitarnej. Powiedział o swojej znajomej, która była na imprezie w Warszawie, na której zaszczepieni byli oznaczani opaskami, a liczba osób niezaszczepionych była ograniczona.

– Ja patrzę na to z perspektywy naukowca. Nie było żadnej poważnej debaty eksperckiej, debaty naukowców, lekarzy na temat potencjalnych rozwiązań, jak sobie poradzić z tą pandemią. Ten przekaz był zupełnie zdominowany. Osoby, które miały inne zdanie nie były dopuszczane do głosu – mówił dr Witczak na Śląsku.

– W tym momencie mamy taką sytuację, że właśnie przez ten brak debaty doszło do sytuacji w której walka z wirusem zabiła więcej ludzi niż sam wirus i to jest fakt – stwierdził.

– Mamy możliwości i siły, by doprowadzić ludzi, którzy za to odpowiadają, przed sądy i ich ukarać, bo fakty są jednoznaczne – powiedział ekspert.

W tym momencie zgromadzeni pod sceną Ślązacy zaczęli skandować „bedzie wisioł” – nawiązując do słów, które poseł Grzegorz Braun skierował z mównicy sejmowej w stronę ministra Adama Niedzielskiego.

Ekspert zaczął przytaczać fakty. Mówił m.in. o ogromnej różnicy w liczbie hospitalizacji i zgonów w roku 2019 i 2020.

– Szpitale były puste – najczęściej oczywiście puste. Pod pretekstem zachowania miejsc dla pacjentów covidowych. Pacjenci niecovidowi, pacjenci z chorobami przewlekłymi nie byli leczeni tak jak przed pandemią. Umierali w domach, i to statystyki potwierdzają, w karetkach – wyrzucał dr Witczak.

– I to była jedyna słuszna narracja właśnie, że w ten sposób trzeba postępować, a głos z drugiej strony nie był dopuszczany – mówił.

– Proszę państwa, ale zablokowali ochronę zdrowia z powodu wirusa, który – uwaga – 80 procent z nas przechodzi bezobjawowo albo łagodnie, 35 procent w ogóle objawów nie rozwija. Przeżywalność infekcji u osób poniżej 70. roku życia to jest 99,4 proc. – mówił ekspert, nie wyjaśniając jednak na jakie źródła się powołuje.

– Oczywiście – im młodsze osoby, tym mają jeszcze większe szanse na przeżycie. Bliskie stu procent – mówił doktor.

– Uświadommy sobie, na czym to wszystko polega. Zagrożenie jest niewspółmierne w ogóle do tego, co się aktualnie dzieje – stwierdził.

– Mamy dalej postępując segregację sanitarną – o czym przed chwilą powiedziałem.

– Przymusza się do szczepionek, które nie zatrzymują transmisji. Ja już pomijam kwestię wolności osobistej. Nasze ciało to jest nasze sanktuarium i nie powinno się tego w ogóle przekraczać. Są pewne granice – stwierdził ekspert.

W tym momencie ekspert zaczął przywoływać dane z Izraela, który, choć jest jednym z najlepiej wyszczepionych państw świata, mierzy się także z ogromną liczbą infekcji koronawirusem.

– Jak to jest możliwe? Jest tylko jedno wytłumaczenie. Ta szczepionka nie zatrzymuje transmisji, a skoro nie zatrzymuje transmisji, to jest tylko nasza prywatna decyzja czy wolę przechorować Covid, czy wolę przyjąć preparat – powiedział dr Witczak ze sceny.

Dalej ekspert mówił o statystykach dot. Covid-19, które w jego opinii są „przesadzone”.

– Diagnozuje się przypadkowo, przesiewowo, fałszywie dodatnie wyniki – jeśli ktoś jest bezobjawowy i dostanie plus, to oznacza, że ma 70 proc. szans, że to jest fałszywy wyniki – twierdzi ekspert i znów nie zdradza skąd ma takie informacje.

– To nie jest jakaś teoria spiskowa. Mogę w każdej chwili wyciągnąć i pokazać państwu badania – zapewnia doktor.

Dr Witczak mówił także o tym, jak wykorzystywany jest autorytet ekspertów z tytułami naukowymi do przekonywania ludzi m.in. do lockdownu.

– Cała nauka stała się narzędziem politycznym – uważa naukowiec.

Medyk zadał też ze sceny pytanie: – Jak z tego wybrnąć? I sam na nie odpowiedział:

– Przestać się bać. Ponieważ strach to jest ich główne narzędzie, którym zdominowali nas. Jeżeli przestaniemy się bać, to wygramy. To strach nas blokuje. Tylko i wyłącznie strach – powiedział dr Witczak, a pod sceną rozbrzmiały brawa.

Źródło: YouTube/Wolność TV 2

15 KOMENTARZE

 1. Od kiedy to w przemówieniach wymachuje się za każdym słowem żródłami swoich wypowiedzi . Sugerowanie braku podstaw naukowych jest zwykłą , ordynarną manipulacją ze strony autora artykułu SG.

  • Moim zadaniem artykuł jest o.k.
   Wobec ilości zakłamania i populizmu, stojącymi za kłamstwem o covidzie19, redaktor chce się chronić przed posądzeniem o brak obiektywności. Że niby łyka wszystko, co mu ten osobliwie wyglądający doktor podstawia pod nos. W końcu nie widomo co oni tam z nami rozgrywają.

   Taka postawa SG wydaje mi się uzasadniona.

 2. „Nielegalne testowanie na COVID podczas przyjęcia do szpitala — żądamy wyjaśnień od dyrekcji.” „W dniu 10 czerwca 2021 roku MZ odpowiedziało na nasz wniosek, wskazała, że taka podstawa prawna nie istnieje, dodając, że w świetle obowiązujących przepisów prawa – badanie w kierunku COVID19 nie jest badaniem obligatoryjnym, wymaganym do udzielenia świadczenia” https://legaartis.pl/blog/2021/09/29/nielegalne-testowanie-na-covid-podczas-przyjecia-do-szpitala-zadamy-wyjasnien-od-dyrekcji/

 3. 718 zachorowań w 100 milionowym Egipcie (4,89% wyszczepienia, 38 zmarło) , dla porównania Izrael 4 742 w 8,8 miliona ( wyszczepienie 78%) 26.09 zmarło 26 osób , a teraz przeliczcie li

  • Mapinipulatorku antyszczepionkowy, u światowego lidera szczepień (największe wyszczepienie na świecie, 85%) – czyli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich…. 1 zgon.
   Co za wstrętne glisty z tych kłamliwych antyszczepionkowców, wybiórczo sobie żonglujących pasującymi im liczbami.
   W dzikim Egipcie badań nie robią, więc nie wiadomo na co dzikus umiera.

 4. „Kapłan-mnich odpowiedział: „Nie nalegam”. Demon odpowiedział: „ Jestem zmuszony ci powiedzieć. Więc demon powiedział mu w ten sposób: „ Odprawiliśmy ceremonię w loży w Ameryce na rzecz szczepionek. Sataniści przeprowadzili ceremonię szczepień. Co więcej, demon powiedział: „Ci, którzy przyjmą tę szczepionkę, nie będą w stanie pokutować. ”

 5. Ja radzę każdemu kto ma, ze względu na pracę, szerokie kontakty z klientami, dostawcami, radcami prawymi, przeprowadzenie własnego wywiadu.
  Zrobiliśmy to w mojej firmie i okazało się, że nikt nie był chory na covida ani nie zna w swoim otoczeniu takiego człowieka. Paru miało lekką grypę pod koniec zeszłego roku, ale po tygodniu znowu byli w pracy. Bez powikłań.

  Na początku lat 2000 miałem dwie straszliwe grypy. Odchorowałem je — teraz jestem odporny. Tylko witaminy i węgiel aktywny.

 6. w marcu ub. roku darłem ryja, że to taka sama zagrywka jak ze świńską grypą i wcześniej z ptasią!

  O epidemii dowiadujemy się znacznie wcześniej niż ‚władza’ nas o niej poinformuje.

  W 2006 znaleziono w Toruniu 1 ‚chorego’ łabędzia! Może sam przyfrunął na SOR. Proszę sobie przypomnieć apokaliptyczne sceny z chińskich ferm, gdzie gazowano miliony ptaków! Tak, wzbudzanie przerażenie debili to dowód na chiński udział w tej hucpie!

 7. Zabili masę ludzi — i wykończyli masę firm, a nas wszystkich dodatkowo zadłużyli na masę forsy.
  Tak, „oni” — konkretni, możliwi do wskazania z nazwiska decydenci — a nie jakaś bezosobowa „walka”, niczym jakieś „naturalne zjawisko”.

 8. „O śmierci dziennikarki poinformował jej redakcyjny kolega Marek Balawajder. Edyta Bieńczak miała 37 lat.”

  Pytanie brzmi: kiedy została „wyszczepiona”? Nawet nie pytam „czy”, bo chodzi o „osobę z towarzystwa” — a więc „rozsądną”.

  • Takie informacje czyta się prawie codziennie. Młode osoby umierają, a przyczyna nie jest podana – kiedyś to zdarzało się bardzo rzadko. A o setkach anonimowych zmarłych nie pisze się na portalach i w gazetach.

 9. „…..Przeżywalność infekcji u osób poniżej 70. roku życia to jest 99,4 proc. – mówił ekspert, nie wyjaśniając jednak na jakie źródła się powołuje…..”
  A czy rządowi „eksperci powołują się na źródła kiedykolwiek. Aha, zapomniałabym, Niedzielski na „National Geographic” w kwestii noszenia masek ;-)))

Comments are closed.