Kraj UE rezygnuje z obostrzeń. Koniec z paszportami covidowymi

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Dania jako pierwszy kraj UE rezygnuje ze wszystkich obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa.

Jeszcze pod koniec sierpnia władze oświadczyły, że wirus nie jest już krytycznym zagrożeniem dla społeczeństwa, w związku z wysokim poziomem zaszczepienia przeciw COVID-19 i rzadkim występowaniem ciężkich przypadków i zgonów zakażonych.

Przestają być potrzebne tzw. przepustki covidowe w restauracjach, klubach nocnych czy obiektach sportowych.

Dzieci nie będą już odsyłane do domu na kwarantannę, jeśli będą miały bliski kontakt z osobą, która jest zakażona koronawirusem.

Pracownicy mogą wrócić do pracy w biurach, a szkoły będą prowadzić zajęcia stacjonarnie. W Danii zaszczepionych zostało 75% dorosłych, nie trzeba już nosić masek w środkach transportu publicznego.

Z końcem września wszystkie obostrzenia ma znieść też Szwecja.

Tekst ukazał się w segmencie Postęp w Świecie w numerze 39-40 „Najwyższego Czasu!”, który można nabyć TUTAJ.

15 KOMENTARZE

 1. ciekawe jak długo to potrwa ? Jeśli 75% dorosłych przyjęło toksynę niesłusznie zwaną szczepionką to nie wróży nic dobrego.

  • Wkrótce będą masowe zgony, wojsko będzie „zastępować” pracowników, lockdown jakiego nikt sobie nie śnił w koszmarach, obozy koncentracyjne…

  • Skutki uboczne po tej kuracji niezbadanymi preparatami będą rozciągnięte na lata. Wylewy, zawały choroby autoimmunologiczne itp. nie będą wtedy kojarzone ze szczepieniami. Byłoby wszystko w porządku gdyby ludzie którzy się zaszprycowali o tym wiedzieli a tak nie jest. Propaganda wmówiła im że wszystko jest ok.

 2. Nareszcie powiew normalności.

  Biłbym brawo, gdyby nie te 75% frajerów, którzy będą teraz po cichu padać na NOP-y, a nawet zwykłą grypę, dobrze że choć garstka się nie zaszprycowała bo będzie z czego odtworzyć populację.

  Jedyną zaletą jest to, że będzie to najinteligentniejsze genetycznie pokolenie co dobrze rokuje na przyszłość, ponieważ patologia jest zawsze hamulcem w rozwoju cywilizacji.

  • Bo to wszystko „pic na wodę, fotomontaż”. Co to znaczy „zakażenie”? Nic. To wynik pseudotestu PCR, któremu na zamówienie można kazać mówić, co się chce. Zamówienie duńskie: covida nie ma. Zamówienie izrealskie: 5. fala (czy tam 6, hooy ich tam wie).

  • Bo w Danii, ludzie mieli dość i żyją normalnie; a w Izraelu ŻD po kichnięciu lecą do szpitala na badania i zbierają plusiki. Choć możliwe, że są miejsca gdzie wirus się lepiej rozwija. Np: śmietnik genetyczny, gdzie mieszkańcy pochodzą ze wszystkich krajów świata i nie mają żadnej odporności, USA.

 3. Ja tylko nie rozumiem, czemu Szwedzi w to weszli, gdy początkowo mieli 15 tys. zgonów w domach starców? Czyżby myśleli, że starzy ludzie nie będą nigdy umierać?

Comments are closed.