Premier Izraela orbituje. Mówi o za słabo zaszczepionych i ukrytych niezaszczepionych

Premier Izraela Naftali Bennet. Źródło: PAP
Premier Izraela Naftali Bennet. Źródło: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Premier Izraela, Naftali Bennet, przekonuje opinię publiczną, że najbardziej narażoną na zakażenie grupą są osoby zaszczepione dwoma dawkami, a niezaszczepieni ukrywają się gdzieś w swoich pokojach i nie wychodzą na zewnątrz.

Izrael mimo bicia światowych rekordów wyszczepialności ma problem z dużą liczbą zakażeń. Premier Naftali Bennet próbuje przekonywać opinię publiczną do zaszczepienia się kolejną już dawką szczepionki. Zdaje się jednak, że polityk jest bardzo odrealniony i rzeczy, o których mówi, brzmią śmiesznie, a nie przekonująco.

– Bardzo ważna sprawa, którą opinia publiczna powinna zrozumieć, a myślę, że większość ludzi jeszcze nie jest tego świadoma. Najbardziej wrażliwą populacją w tej chwili paradoksalnie są ci, którzy otrzymali dwie dawki szczepionki, a nie trzecią – twierdzi na przykład Benner.

– Dlaczego? Ponieważ chodzą czując, że są chronieni, bo otrzymali dwie dawki – dodaje.

– Nie rozumieją, że druga szczepionka wyblakła przeciwko Delcie – i trzeba szybko zaszczepić się trzecią dawką szczepionki – tłumaczy.

– Dlatego każdy z nas [powinien się zaszczepić], w tym członkowie Knesetu Gilad Kariv i Itamar Ben-Gvir, którzy są młodzi – jest wielu młodych ludzi, którzy są poważnie chorzy, w tym hospitalizowani – przekonuje.

Najlepsze teorię Bennet wygłosił jednak na końcu. Według polityka niezaszczepieni się gdzieś ukrywają.

– Te grupy wiekowe są najbardziej narażone. Bo ktoś, kto nie został zaszczepiony, wie o tym od półtora roku – pewnie siedzi w zamkniętym pokoju czy gdzieś – powiedział całkiem poważnie.

37 KOMENTARZE

  • Naftali ma rację.Płaskoszczepy powinny siedzieć na wiecznej kwarantannie i chronić swoje życie.Życie swoje i innych :D

   • Oj szczepaku-biedaku. Po serii kompromitujacych cie wpisow udowodniles , ze oddzialywanie szczepionki dokonalo juz nieodwracalnych przemian w twojej kalarepie. Ale to bylo do przewidzenia, wiec wstrzyknij sobie kolejna dawke i wtedy mozesz odejsc … w niechwale.

  • To nie covid. Wystarczy spojrzeć na licznych przedstawicieli tego dziwnego kraju w Palestynie, aby od razu stwierdzić, że są umysłowo chorzy.
   W kontekście jego gróźb wobec mocnego Iranu, tacy ludzie stanowią dodatkowe zagrożenie dla światowego pokoju i dobrobytu. Do tego jeszcze paranoiczno–absurdalna ochrona klimatu oraz covid, i jesteśmy załatwieni.

  • Ale jaja, i pomyśleć, że tego typu kowidianie posądzają o spiskowe teorie ludzi inteligentnych i wolnych od szprycy, ha ha ha.

   Jakiego stopnia imbecylem trzeba być, żeby dać sie tak robić w kowidowego durnia trzeciej dawki zacieru o 100% wyblakłej skuteczności, ha ha.

   Faktem jest, że szprycerzy mają już spieprzony system odpornościowy, dlatego teraz powinni się obawiać nawet śmiercionośnego kataru, albo anginki.

   • Po tych szprycach to nawet sraczka ich wyeliminuje.
    Potem będą wiecznie żądać odszkodowań za sraczkowy holokaust, bezspadkowy.

  • On tylko mówi językim idiotów do bandy idiotów, czyli językiem dla nich zrozumiałym.Nie dajcie się zwieść pozorom.Naftali to spryciaż na cztery nogi kuty.

 1. Zaszprycowani podwójnie potrafią lekceważyć rozsądne zalecenia odnosnie ochrony zdrowia, ponieważ sądzą, że korona im już nie grozi.
  Jeśli dodatkowo okaże się, że są bardziej podatni na nowsze mutacje, to architektów pandemii trzeba oskarżyć o ludobójstwo.

 2. On ma na mysli ze trzeba uzyc cala serie, czesciowe szczepienie moze
  byc nawet szkodliwe.

  Ten artykul jest bardzo poprawnie uformowany, nierozumie czemu te wpisy
  sa idiotyczne i bezsensowne od zwyklych oblakanych gamoni.

 3. Czasami przychodzi mi do głowy myśl: A może jednak się zaszczepić? Czytam sobie wtedy wypowiedzi zwolenników szczepień i od razu mi to przechodzi

 4. Nie zalujcie im szczepionek. Mysle, ze nie tylko trzecia, ale i czwarta i kolejne im powinny przyslugiwac. I wyciagnac tych antyszczepow z domow i od razu po kilka dawek!

 5. Ktoś jeszcze powie, że Żydzi to mądry naród? Premier bredzi od rzeczy a ludek biegnie po trzecią, czwarta itd. dawkę dziadostwa które już dwa razy udowodniło, że jest guzik warte…

 6. Wystarczy porównać dane z USA, Wielkiej Brytanii dot. zakażeń i zgonów rok temu i teraz…teraz jest więcej zakażeń i zgonów. A rok temu nie było szczepień….

 7. Skuteczność szczepionki spada do zera w przeciągu 4/5 miesięcy. Pod wpływem szczepienia wzrasta poziom przeciwciał i gwałtownie opada – to jest mechanizm, który w literaturze został opisany jako „ryzyko wzmocnienia zależnego od przeciwciał” Kolejne dawki (szczepienia) przeciwciał aby ponownie podbić ich ilość powodują, że wirus mutuje. Także kolejna szczepionka booster z przeciwciałami to niekończąca się pandemia. Lepiej przejść chorobę w sposób naturalny.

 8. ADE – wzmocnienie zależne od przeciwciał (prawie pewna gleba dla wyeliksirowanych)
  PANIKA – nie wiedzą co robić, najlepsze jest to, że wcześniej zamówili kolejne dawki

 9. A co z jedno dawkowym specyfikiem od J & J… czyżby zapomniał iż taki istnieje, ale u nich tylko Pfizer i o tego tylko 30% mocy co Moderna, AstraZeneca czy J & J. Oprócz tego dostali prawie za friko bo podpisali umowę za udostępnienie wszystkich danych po podaniu owych specyfików.

Comments are closed.