Pawłowska-idealistka. Była w Lewicy, potem w Porozumieniu, a zaraz będzie w PiS

Monika Pawłowska z Robertem Biedroniem, księdzem i z Jarosławem Gowinem Źródło: PAP, Facebook/Monika Pawłowska, collage
Monika Pawłowska z Robertem Biedroniem, księdzem i z Jarosławem Gowinem Źródło: PAP, Facebook/Monika Pawłowska, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Monika Pawłowska, znana zmiennopartyjna polityk, najprawdopodobniej już niedługo znów zmieni barwy polityczne. Posłanka zaczynała w Lewicy przez duże „l”, później przeszła do lewicy Jarosława Gowina, a wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zasili szeregi „lewaków z krzyżem w zębach” w PiS.

Gdy pierwszy raz Monika Pawłowska zmieniła barwy polityczne, to jej był środowisko pożegnało ją „gorąco” i określiło takimi inwektywami jak „dno dna” i „bezkręgowiec”.

Pisaliśmy o tym:

„Dno dna”, „Idź na wycieraczkę”, „bezkręgowiec” – politycy „szacunku i tolerancji” komentują przejście posłanki Lewicy Pawłowskiej do Gowina

Trudno się dziwić jeśli ktoś jednak dnia fotografuje się z aborcjonistkami i tęczowymi aktywistami, a trochę później robi tournée po dożynkach i imprezach kościelnych z błogosławieństwem Jarosława Gowina.

Jakie wartości wyznaje Monika Pawłowska? Można tu zacytować legendarny tekst Tadeusza Sznuka – nie wiem, ale się domyślam.

Jakiś czas temu bowiem Porozumienie Jarosława Gowina wyszło z rządu i dziwnym zrządzeniem losu zbiegło się to w czasie z opuszczeniem partii właśnie przez posłankę Pawłowską.

Teraz „Wirtualna Polska” donosi nieoficjalnie, że była twarz Lewicy zasili partię Jarosława Kaczyńskiego.

– Mimo godzin rozmów i zapewnień o swojej wierności, Pawłowska w ostatnich dniach podbijała stawkę. Mieliśmy wrażenie, że handluje swoim głosem i właściwie już podjęła decyzję o wejściu do klubu PiS – mówi źródło WP z partii Gowina.

Informatorzy „Wirtualnej Polski” podkreślają, że od początku tygodnia rozważali wyrzucenie Pawłowskiej z koła, bo spodziewali się wolty.

– Coraz bardziej przekonaliśmy się, że miano „obrotowej posłanki”, które zyskała w Sejmie, jest słuszne – dodają.

Źródło: NCzas, „Wirtualna Polska”

6 KOMENTARZE

  1. Mimo wszystko określenie idealistka świadczy o niej jak najlepiej.Istnieje niemal 99% prawdopodobieństwo iż nie zagłosuje za sprzedażą Polinu za miskę soczewicy.Co do jej kolegów posłów mam 80% wątwpliwości.Zwłaszcza tych z KO.

  2. Zwroccie uwage, jak biedronowaty pedzio nie chcial podwazyc swojego homo statusu i w pocalunku z pawlowska powstrzymal sie w z wyciagnieciem jezyczka.

  3. Czy można spodziewać się czegoś innego po gowinowcach-bezkręgowcach? Za dwa lata będzie chciała do Platformy i tak w kółko, dopóki znajdą się naiwniacy chcący na nią głosować.

Comments are closed.