W Izraelu dwie dawki szczepionki to już za mało, by móc wejść do sklepu

Flagi Izraela oraz szczepionki - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Flagi Izraela oraz szczepionki - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Izrael odbierze certyfikaty covidowe osobom w pełni zaszczepionym. Od teraz specjalne prawa w segregacji sanitarnej będą mieli tylko ci, którzy doszczepili się trzecią dawką preparatu przeciw Covid-19.

Od niedzieli w Izraelu certyfikat covidowy będzie przysługiwał wyłącznie osobom, które zaszczepiły się trzema dawkami któregoś z preparatów przeciwko Covid-19.

Tym samym Izrael jest pierwszym państwem na świecie, które ustanawia trzy dawki szczepień jako wymóg do posiadania przepustki do normalnego życia – tym bowiem jest certyfikat szczepionkowy.

Tylko osoby posiadający taki właśnie certyfikat mogą w Izraelu wchodzi do restauracji, sklepów, siłowni czy miejsc rozrywki znajdujących się pod dachem.

W związku z nowym prawem uprzywilejowaną pozycję utraci ok. 2 milionów osób zaszczepionych dwoma dawkami. Nastąpi to jednak „dopiero” po pół roku. To samo tyczy się ozdrowieńców.

Izraelczycy protestowali w weekend przeciwko tym zmianom. Żydzi wyszli na ulice lub blokowali samochodami ulice.

– Jesteśmy całkowicie przeciw zmuszaniu do szczepień lub do przyjmowania leków i jesteśmy całkowicie przeciw robieniu czegoś naszym dzieciom i wnukom, na co się nie zgadzamy –
mówiła Sarah Felt, która brała udział w proteście, którego uczestnicy blokowali drogę łączącą Jerozolimę z Tel Awiwem.

Doszczepianie trwa w Izraelu od lata. Trzy dawki przyjęło już 3,5 mln z 9,3 mln obywateli.

Źródło: rp.pl

22 KOMENTARZE

 1. W wyszczpionym Izraelu 03.10 zmarło 39 osób (3 miliony osob dostało juz 3 dawkę) , maja 78% wyszczpionego społeczeństwa (powyzej 12lat) , przeliczając na warunki Polskie to by oznaczało : ok. 163 zgonów JEDNEGO DNIA !

  • Mylisz się. Właśnie 03.10 Izrael zredukował liczbę wyszczepów do 52%. Pozostali nie są już traktowani jako wyszczepieni, przepustka wygasła, wymagane doładowanie konta na kolejne 6 m-cy.

  • Czy trzeba lepszych dowodów na to, że szczepionka nie tylko nie działa, ale i przyczynia się do wzrostu liczby chorób i zgonów? Podobnie źle jest w wyszczepionym Nowym Jorku i Singapurze.

 2. Podły to rząd i wiara której przedstawiciele za srebrniki sprzedają naród na zagładę, jak w 1939r. Nasze władze sprzedały podobnie Polaków, codziennie umierają po szczepieniach kolejni Polacy a władza, rzekomo katolicka, odcina kupony od każdego trupa. HAŃBA!

 3. Możecie sobie protestować w Polsce, w Izraelu, w Australii… Motłoch większości i tak się dobrowolnie zaszprycuje. Tak jest postanowione i już. Trzeba chyba zacząć konkretnie myśleć o jakichś osiedlach, gdzie można by razem stworzyć społeczności nieszprycowanych… Aaa… już za późno, zaszprycowani stworzyli już takie osiedla, tylko, że dla swojego bezpieczeństwa otoczyli je drutem kolczastym. Ale kto się tum wtedy przejmował?

  • @quark,
   dwie sprzeczności na samym początku,cyt.,,motłoch …się dobrowolnie zaszprycuje,,,i tak jest postanowione.
   Pytanie do ciebie ,ile lat masz,ile klas szkół,

 4. Ludzie spokojnie. To jest kwestia kilku miesięcy. Już powoli słychać skowyt, ale na razie cichy. Zegar tyka. Przetrwamy. Czas demaskuje zadanie szprycy.

 5. Jeżeli żydzi mają takie stany chorych,to nie wolno pod żadnym pozorem wpuszczać ich do Polski.
  Czy może nasz żond chce celowo narazić miliony Polaków na chorobę?,dopuszczając do lądowania samoloty z obywatelami żydowskimi,których paszporty szczepienne wygasły?

 6. Miliardy wyrzucone w błoto. Zamiast na bzdurne szczepionki można było zainwestować w rozwój kraju, np. wspomóc finansowo naukowców. Przykładowo – stworzyć technologię taniej i bezpiecznej dla środowiska energii. Leczenie nowotworów. To są poważne problemy, a nie wirus, którego śmiertelność jest na poziomie pandemii zmutowanej świńskiej grypy z 2009.

 7. To w sumie dobra wiadomość, że Żydostwo się tak ochoczo szczepi. Przynajmniej w najbliższej perspektywie czasowej, bo w dalszej perspektywie, tak ok. 2-3 pokoleń, okaże się, że zostali do tego zmuszeni przez antysemitów i że była to kolejna odsłona holokaustu, za który cały świat będzie musiał ich przepraszać i zapewnić im dobrobyt aż do końca świata.

 8. Raymond Rife miał rozwiązanie chorobowych problemów ludzkości ale miało ono istotne wady: było tanie i skuteczne. Poczytaj co władze zrobiły z tym wynalazcą. Podobnie z tanią energią. Nikola Tesla wiedział jak ją pozyskiwać właściwie bez kosztów i robił nawet prezentacje tego procesu. Kiedy umarł to pierwszymi ludźmi, którzy wtargnęli do jego skromnego pokoju hotelowego byli agenci federalni. Skonfiskowali jego prace i po dziś dzień nie ujrzały światła dziennego.

Comments are closed.