Polska PiS-u. Rok 2021 jeszcze się nie skończył, a już mamy więcej bankructw niż rok temu

Mateusz Morawiecki. Foto: PAP
Mateusz Morawiecki. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W trzecim kwartale 2021 roku odnotowano 4,5 tys, upadłości konsumenckich. Podobna ilość osób bankrutowała w poprzednich dwóch kwartałach. Oznacza to, że do tej pory w Polsce odnotowano już w tym roku ponad 13,6 tys. bankructw. To więcej niż w całym 2020, a do końca roku pozostały jeszcze 3 miesiące.

Wrzesień 2021 był 16 miesiącem z kolei, w którym liczba upadłości konsumenckich w Polsce nie spadła poniżej 1 tys. osób – w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym” odnotowano w tym miesiącu aż 1423 ogłoszenia o bankructwie osoby fizycznej.

Jedynie w trzecim kwartale 2021 roku z prawa upadłościowego skorzystało w Polsce 4555 osób. Przez pierwsze 9 miesięcy bieżącego roku zbankrutowało 13,6 tys. dłużników.

To ogromna liczba – przez 12 miesięcy roku 2020 upadłość ogłosiło „jedynie” 13,1 osób.

Rok 2021 prawdopodobnie zakończy się kolejnym spektakularnym rekordem bankructw konsumenckich.

Źródło: bankier.pl

12 KOMENTARZE

  1. plan NWO i kolesi syjonu działa. Ich banki przejmują całe firmy z majątkiem-dorobkiem życia. Za chwilę, po pisowskich drakońskich podwyżkach już wszystkiego, ich banki zaczną przejmować nasze dobra, domy, mieszkania, działki, samochody. Państwo z PiS i reszta kliki z nimi głosująca, ze swoimi biskupami, kolejny raz będzie nam odgrywać cyrk niewinnych, biorąc komunię w kościołach. HAŃBA, prawdziwy BÓG patrzy na was, nie bohomaz!!!

Comments are closed.