Brytyjski rząd ma czas do poniedziałku, żeby wytłumaczyć się ze szczepienia dzieci

walka z koronawirusem/Boris Johnson. Foto: PAP/EPA
Boris Johnson. Foto: PAP/EPA
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Sąd nakazał brytyjskiemu rządowi przedstawienie dowodów, które uzasadnią szczepienia dzieci i nastolatków. Rząd Borisa Johnsona ma czas do poniedziałku.

W Zjednoczonym Królestwie nie ma uniwersalnego pozwolenia na szczepienia dzieci. Naczelni lekarze poszczególnych krajów – Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej – mogą podejmować w tej kwestii różne decyzje.

Brytyjska komisja do spraw szczepień jest jednak przeciwna szczepieniom nastolatków.

Informacje podaje „The Expose”. Według portalu przeciwnicy szczepień, opierając się na danych z Biura Statystyki Narodowej, podejrzewają, że odkąd rozpoczęto szczepienie nastolatków, to śmiertelność w tej grupie wzrosła o 47 proc. w porównaniu z tym samym okresem w 2020 roku.

Oczywiście wpływ na taki stan rzeczy może mieć wiele innych czynników, a nie szczepionki. Sam lockdown wpłynął znacząco na osłabienie odporności wśród młodych – twardych dowodów na winę szczepionek nie ma.

Mimo wszystko brytyjski rząd będzie musiał się wytłumaczyć i ma na to mało czasu, bo tylko do poniedziałku. Wcześniej kolejne sądy za każdym razem przekładały termin.

Jakkolwiek by się ta sprawa nie skończyła, to na pewno napiszemy o niej na NCzas.com – bez żadnej cenzury.

Źródło: „The Expose”, Polskie Radio 24

11 KOMENTARZE

  • Pfajzer wydal 40mln dolarow na doradcow
   w Australii ale zarobi sto razy tyle za kazde
   dawke biotoksyny pseudoszczepionki mRNA .
   Czy nikt w Polsce jeszcze nie robi dochodzenia ile
   i komu i kiedy worek kapusty wcisneli te firmy farmaceutycznye za zastrzyki eksperymentalne .

 1. „bez żadnej cenzury” – tak,tak, cenzura będzie tylko dotyczyć bardziej wyrazistych komentarzów pid artykułem, co by gugiel nie obciął reklam.

 2. To wszystko jest jedna wielka depopulacja!!! I transhumanizm!! Nic innego… żal 4 litery ściska jak widzisz jak ludzie są tępi… !!!

 3. Dlaczego zdecydowali się na trucie najmłodszych, pewnie z takich samych powodów z jakich podała się do dymisji australijska premier Nowej Płd. Walii, brała łapówki od Pfizera i producenta AZ, teraz jest oskarżona o korupcję, a tak się Australijczykom odgrażała.

Comments are closed.