Sommer: „Wstyd się przyznać, ale nie współżyłem ze świnią i nie gadam jak mordowałem Żydów” [VIDEO]

Sceny z
Sceny z "Wesela" Wojciecha Smarzowskiego, Tomasz Sommer Źródło: YouTube, collage
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Już jutra premiera filmu „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego, który zapowiada się jako najbardziej antypolskie dzieło w historii. W filmie znalazło się miejsce na wyśmianie tradycyjnych polskich wesel, propagandę obarczającą Polaków winą za zabijanie Żydów w czasie II wojny światowej, a nawet… stosunek seksualny ze świnią. Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, odniósł się do tego na YouTubie.

– Cóż tam pan Smarzowski mówi w swoim filmie? Otóż on mówi w swoim filmie, że proszę państwa jak jest polskie wesele, to nie dość, że wszyscy jak świnie się nachlają i tam w dodatku natychmiast współżyją ze świniami, to jeszcze w dodatku natychmiast wspominają, jak to Żydów mordowali w czasie wojny – powiedział Tomasz Sommer.

„Ani nie współżyłem ze świnią, ani nie mordowałem Żydów”

– Tak pan Smarzowski twierdzi. Troszkę mnie to po prawdzie dziwi, bo ja byłem na kilkudziesięciu weselach w ciągu swojego życia – nie pokazujmy tego, fuu [Sommer zareagował na puszczenie zajawki „Wesela” w tle] – i proszę państwa, wstyd powiedzieć, ale ani nie współżyłem ze świnią – ani razu proszę państwa! – ani nawet – uwaga, tu zaskoczenie – nie gadałem o tym, jak mordowałem Żydów – zdradza publicysta.

– Nie wiem jak państwo – dodaje. – Ale pan Smarzowski twierdzi, że to jest stały punkt każdego wesela. Właśnie świnia i Żydzi.

Smarzowski może dostać pieniądze, Sommer – nie

– Nie wiem, jak to skomentować, ale to jest tak, jak państwo płaci, bo oczywiście tradycyjnie PISF rzucił tam sporo grosza na swój film, czyli już za PiS-u PISF zapłacił – przypomina Tomasz Sommer.

– I jeszcze tylko jednak ciekawostka: w tym czasie my próbowaliśmy […] zrobić fabułę na temat „Jedwabnego” – ujawnia publicysta.

– Oczywiście został oto zablokowane, bo to pan Smarzowski może dostać pieniądze, a nie jakiś tam Sommer – kwituje Sommer.

Całe nagranie, w którym poruszono jeszcze wiele innych, ciekawych tematów:

29 KOMENTARZE

 1. Świnia to dla żymian zwierzę nieczyste. Pokazując swoje wymysły, ten nadczłowiek pokazał nam co o nas myślą: gardzą nami i nienawidzą nas. Zrozumcie w końcu.

 2. Polski Instytut Sztuki Filmowej – na końcu zwiastunu tego gówna jest ich logo czyli z podatków finansuje się antypolskie gówno. Brawo pisowskie świnie.

 3. Wprawdzie twórcy takiego „Borata” nieco obawiali się kompromitacji i w efekcie przenieśli akcję z Polski do Kazachstanu — no, ale zawsze znajdzie się jakaś menda łasa na forsę i uznanie „sralonów” rozmaitych.
  Nie pierwsza to menda, która znalazła się bezpośrednio w Polsce — i należy się obawiać, że i nie ostatnia, niestety.

 4. Ciekawe co by było gdyby jakiś polski reżyser nakręcił film ze sceną żyda w współżyjącego ze świnią? I czy czy komukolwiek mieści się w głowie, żeby żyd nakręcił taki film? Ale na pochyłe drzewo nawet świnia wskoczy!

 5. Trochę lipa, że pod takim samym tytułem, choć jakiś podtytuł by się przydał.
  Ale nie krytykowałbym przed obejrzeniem, do tej pory w zasadzie nie mam za dużo do zarzucenia filmom pana Smarzowskiego. Naprawdę dobre kino.
  Lecz… każdy się może kiedyś zeszmacić. Zobaczymy.

  • Proszę Pana, można być dobrym a nawet wybitnym artystą, a jednocześnie bardzo złym człowiekiem. Przykładem zupełnie neutralnym z punktu widzenia polskich spraw może być satanista i ćpun, w życiu osobistym dopuszczający się podłości, ale jednocześnie wybitny pisarz Michaił Bułhakow, twórca takich arcydzieł jak „Biała Gwardia” i „Mistrz i Małgorzata”.

 6. Świnia 🐷 dla żymian nieczysta, bo oni sami pochodzą od świni, małe świńskie oczka, wielgachne uszne małżowiny, no i te szpiczaste nochale, wystarczy spojrzeć na dochtora Simona, a widać wieprzka w całej krasie.
  Wredna morda i wredny charakter.

 7. Gadacie po próżnicy, to taki malowany ptak kosińskiego zapewne na sterydach.
  Z tym że ten od ptaka skończył nieciekawie. Czy wielu dziś pozna się pozna się na artystycznej wizji pana od wesel? zobaczymy.

  • ZA mało musi być zakaz finansowania ze źródeł zagranicznych, a to nie przejdzie, z czego by żyli „filmowcy” „lekarze” „ekolodzy” „zieloni” „czerwoni”

 8. Sztuka filmowa, gdyby tu żyły murzyny, to koniecznie musiałyby zagrać, jak to ich Polacy mordują. No taka sztuka, co zrobić.

  Żadna tam poprawność, to SZTUKAAA!

  I to na taka sztukę, ty, cymbale, dajesz swoje pieniądze!

  Tylko nie zapomnij głosować na żydoPiS!

 9. Może jednak należy uporczywie i wszędzie powtarzać – „TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ W KINIE”!
  Przypomnę, że CINEMA CITY to firma IZRAELSKAAA!

  A widzowie w tym kinie to ŚWINIE!

 10. Nie tylko ja zauważam tu „pogardę rasową” antypolską, do tego częsciowo za pieniądze polskiego podatnika.
  O ile pamiętam, w Trylogii, przyjaciele i znajomkowie Skrzetuskiego chwalili go za powiedzmy „obywatelską postawę”:
  „Ten ma/miał duszę rzymską”.
  Aby czasem zrozumieć niechętne wobec nas Polaków działania, trzeba chyba zauważyć o kimś:
  „Ten ma duszę żymską”…

 11. Szanowny Panie Sommer!
  👹👹👹 A może byś się Pan przyznał iż pożerasz świninę !?!
  Wtedy u żydostwa i muslimstwa będziesz Pan na prawdę „skończony” ! 👹👹👹

Comments are closed.