„Zabijmy te świnie”. Antifa wzywa do mordu prawicowych polityków. Publikuje ich adresy oraz instrukcję, jak wykonać bombę

Antifa.
Przedstawiciel Antify - zdj. ilustracyjne. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Skrajnie lewicowa grupa Antifa nawołuje do zamordowania niemieckich prawicowych polityków z partii Alternatywa dla Niemiec (AfD). W sieci internetowej opublikowano adresy 53 polityków oraz dokładną, obszerną instrukcję wykonania ładunków wybuchowych.

Apel opublikowano na jednej z lewicowo-ekstremistycznych stron internetowych.

„Zabijmy te świnie z AfD za pomocą materiałów wybuchowych” – piszą działacze lewackiej Antify.

W broszurze zawarto prywatne adresy 53 polityków AfD oraz precyzyjną, kilku stronnicową instrukcję dotyczącą produkcji bomby.

Ekstremiści z Antify nawołują w pierwszej kolejności do zabicia Bernda Baumanna, przewodniczącego AfD w parlamencie oraz posła Bjoerna Hocke z Turyngii.

„Nadszedł czas na twarde działania” – piszą lewacy.

Sprawą zajmuje się Federalny Urząd Policji Kryminalnej (BKA).

Źródło: focus.de

30 KOMENTARZE

  • kiedy ludzie zamiast patrzyć tylko na liderów zaczną podejmować także samodzielne działania. Lider nie może publicznie namawiać do przestępstwa, bo zaraz zgarnie go policja. Trzeba tworzyć małe grupki zaufanych ludzi np. na telegramie, zdolnych do radykalnych działań. I tu apel do wszystkich. Nie boicie się akcji poważniejszych niż pokojowy protest i znacie kogoś zaufanego kto myśli podobnie, to nawiążcie bliższy kontakt i poszukujcie kolejnych :)

 1. Nowe SS! Oni od dawna terroryzują nimieckie bazy wojskowe atakując samochody wojskowe i podkładając ładunki, tak Angela Niemcy unowocześniła!

  • Nacjonalizm /= narodowy socjalizm. To po pierwsze. Po drugie proszę przedstawić w którym miejscu obie partie są „narodowo-socjalistyczne”?

  • Poprzez porównanie do nazistów rozumiem, że masz na myśli ich chęci do rozwijania kraju, pozbycia się inflacji, podatków i najważniejsze komuchów. Dla każdego Niemca III Rzesza była rajem. Komuniści i Żydzi nie byli Niemcami: Pierwsi chcieli się pozbyć znaczenia narodowości, drudzy uważali się tylko za Żydów, czasami dodając kraj zamieszkania – „Żyd niemiecki”.

 2. Lewackie frajerstwo bawi się we frakcję czerwonoarmistów. Ale tylko spluń na to podludzkie ścierwo i już będzie oskarżenie o faszyzm XD

 3. No odczuwam pewien dysonans poznawczy – przecie AFD to taka „prawica” jak i nasz PiS – czyli socjaliści tyle że na szczęście narodowi nie internacjonalistyczni :-)

  • AfD nie jest partią socjalistyczną, to partia raczej gospodarczo liberalna. Jedyni socjaliści w tej partii to naziści którzy przeszli do AfD z NDP

 4. „Nadszedł czas na twarde działania” – też tak myślę, towarzysze! Skoro jesteście terrorystami, służby niemieckie powinny was zetrzeć na proch.

 5. No to będą mieli to samo co w USA. Tam antifa i BLM niszczyła i plądrowała sklepy, firmy i domy a lewackie media relacjonowały, że manifestacje są „raczej pokojowe” podczas gdy w tle płonęły budynki i samochody. W czasie tych „raczej pokojowych” manifestacji pobito wielu ludzi i były również zabójstwa ale ani FBI ani lokalna policja nie trudziła się ściganiem bandytów bo było nawet nie tyle przyzwolenie co wręcz zachęta ze strony demokratów do tych zamieszek. Brawo wy.

 6. Antifa jest „lewicowa”, ma w swych władzach/wśród mentorów tzw. ży-komunę, i jak to przy „lewicowym zagospodarowaniu emochi społecznych” na zach Europ. – nie znosi Izrela. Oczywiście „zwalcza antysem-zm”.
  AdF jest „prawciwowa”, ma na górze Ż. „prawicowych” i popiera Izrel. Podobnie jak Antifa „zwalcza antysem-zm”. AdF zapewne postuluje spowolnienie imigracji do Ger.
  Obie wojujące strony, na pewno popierają działania/narrację 447 wobec Polski. I
  tak to wygląda

Comments are closed.