Jest podejrzany o gwałt na 12-latku. W jego domu znaleziono ponad 1000 nazistowskich pamiątek [FOTO]

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
W Rio de Janeiro w Brazylii policja znalazła w mieszkaniu podejrzanego o gwałt na 12-latku ponad 1000 przedmiotów i pamiątek związanych z III Rzeszą i nazistowskimi Niemcami – podała w czwartek BBC za lokalną policją. Przedmioty warte są ok. 3,5 mln dolarów – twierdzi zatrzymany.

Przedmioty znaleziono w środę po tym jak para z sąsiedztwa oskarżyła mężczyznę o gwałt na ich 12-letnim synu.

Tamtejsza policja twierdzi, że w domu podejrzanego 58-latka znaleziono m.in. nazistowskie mundury, gazety, plakaty, zdjęcia i obrazy Adolfa Hitlera oraz flagi III Rzeszy, a także broń z czasów II wojny światowej, w tym karabin maszynowy i amunicję.

Mężczyznę oskarżono o nielegalne posiadanie broni, rasizm i pedofilię, po odnalezieniu na komputerze 58-latka zdjęć z nieletnimi – przekazał detektyw Luis Armond.

Brazylijska policja bada obecnie związek mężczyzny z neonazistami i innymi grupami. Celem śledztwa jest też ustalenie, czy oskarżony aktywnie działał na rynku pamiątek i przedmiotów związanych z III Rzeszą.

Źródło: PAP

5 KOMENTARZE

  1. Gdy pracowałem we Włoszech,w Bolonii,byłem w sklepie z odzieżą z demobilu.Były tam całe umundurowania jankeskie,włoskie i niemieckie z 2wś.Były również repliki odznaczeń i broni.Nic nie kupiłem, było za drogo dla mnie.Było to w 1998r.
    Nie wiem o co hałas,czerwone flagi z sierpem i młotem nadal są używane legalnie przez różnej maści gówniarstwo lewackie,a tu krzyk o to że posiadał w domu mundury niemieckie.

Comments are closed.