Celebryci płacili za fałszywe zaświadczenia o szczepieniu, by występować w telewizji

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Kilku brytyjskich celebrytów zapłaciło po 750 funtów za fałszywe „paszporty” covidowe, by móc dalej pojawiać się programach telewizyjnych. Chodzi o co najmniej 5 osób, które w ten sposób załatwiły sobie dopuszczenie do występowania na planie.

Kierownictwo programów wymagało dowodu podwójnego szczepienia. Cztery osoby, które załatwiły sobie „paszporty” na lewo, to gwiazdy telewizyjnego reality show, piąta jest znanym brytyjskim muzykiem.

To poważna „wpadka”, bo właśnie celebryci byli na pierwszym froncie namawiania do szczepień i mieli tu świecić przykładem. No i zaświecili…

Oszustwa są podobno nagminne, a wiedza o omijaniu systemu dość powszechna. Wyrobienie fałszywego paszportu i zarejestrowanie go w aplikacji kosztuje tylko 750 funtów, a cała sprawa około czterech dni.

W systemie figurowały później nawet konkretne dane rzekomo wykonanych zastrzyków. Tymczasem za owe 750 funtów, nie trzeba było nawet wychodzić z domu…

Celebryci zadenuncjowali się sami. Jest to teraz problem dla stacji TV, które takie programy produkują.

Ich kierownictwo twierdzi, że przestrzega reżimu sanitarnego, ale po tych rewelacjach jeszcze raz okazało się, że są równi i… równiejsi.

Źródło: The Sun

10 KOMENTARZE

    • im nie o to chodzi…nie jesteś nasączony grafenem, to nie masz praw człowieka- niedługo żadne testy, papiery wyzdrowieńca nie będą miały mocy tak jak teraz w chinach i kanadzie…mówi się chinadzie

  1. > Taniej wypadnie załatwić sobie status ozdrowieńca

    Telewizja chciała paszport a paszport jest za szczypawkę nie za bycie zdrowym, nie ważne przed czy po.

    No i jak to chcesz zrobić jak już przeszedłeś spotkanie ze złowrogim koronaświrusem, przecież drugi raz nie zachorujesz? Jeśli w ogóle zachorujesz pierwszy raz, co jest wielce mało prawdopodobne ( <10%)

Comments are closed.