Warszawa. Rozstawiali namioty, czekali całą noc. Ludzie rzucili się na promocję [FOTO/VIDEO]

Kolejka przed sklepem MediaExpert w Warszawie. Rekordziści stali 14 godzin.
Kolejka przed sklepem MediaExpert w Warszawie. Rekordziści stali 14 godzin. (Fot. Twitter)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Nawet 14 godzin – tyle czekali ludzie w kolejce przed jednym ze sklepów elektronicznych w Warszawie, by upolować upragnioną promocję. Niektórzy, by w bardziej komfortowych warunkach przetrwać noc, rozkładali namioty.

Media Expert w Warszawie ogłosił promocje na karty graficzne GeForce. Sprzęt można było upolować nawet o 1500 złotych taniej niż cena regularna.

W promocji dostępnych było 400 kart graficznych z rodziny Nvidia GeForce RTX. To w ostatnich miesiącach deficytowy towar – zapotrzebowanie jest spore, a kart na rynku brakuje. Wynika to m.in. z problemów z produkcją półprzewodników w chińskich fabrykach.

Ludzie dosłownie rzucili się na tę promocję. Sklep ogłosił, że wyprzedaż rozpocznie w sobotę od godziny 10. Pierwsi klienci zaczęli ustawiać się w kolejce już w piątek o godzinie 20.

Rekordziści czekali więc w kolejce aż 14 godzin. Niektórzy rozstawiali nawet namioty, by w lepszych warunkach przetrwać noc.

By większość oczekujących długimi godzinami zadowolić, Media Expert wprowadził następującą zasadę – jeden klient mógł kupić jedną kartę, nie było też możliwości zakupów na firmę.

18 KOMENTARZE

 1. Różnica pomiędzy kolejką po żywność w PRL a tym teraz, jest taka, że żywność była potrzebna do przeżycia. Karta graficzna to ogłupianie ludzi iluzją, gdy mają za dużo wolnego czasu i nie wiedzą po co żyją.

  • pieprznij się w głowę. sporo ludzi potrzebuje kart do pracy, a skoro nie ma żadnych, to wezmą i takiego rtxa który do pracy się nadaję średnio, ale i tak sporo lepiej niż jakakolwiek integra czy gtx.

   • Bądź poważny. Jak ktoś potrzebuje do pracy to w tej branży zarabia się tyle, że nie trzeba stać w ogonku, żeby koniecznie kupić o te max 1,5k taniej.
    P.S. doczytałeś, że na firmę nie można było kupić?

    • „Jak ktoś potrzebuje do pracy to w tej branży zarabia się tyle, że nie trzeba stać w ogonku.” bądź poważny misiu albo się doedukuj. nie wiem co ci się wydaje ale wydaje ci się źle.

     ps. ja nie wiem o czym ty ale może przestań ćpać. nie można używać rzeczy kupionych prywatnie do pracy? to nie jest problem odliczenia vatu tylko PODAŻY I CEN NAPOMPOWANYCH KOPANIEM KRYPTOWALUT PRZEZ PODMIOTY PRZERAŻONE TYM CO ROBI FED.

 2. Ha ha, komuna wraca w syjoniSStycznym Nowym Ładzie Mateusza Morawieckiego wg globalnego projektu Klausa Schwaba.

  Szoruj babciu do kolejki, stołek, kocyk i maska na twarz, bo mają rzucić grafy GeForce, ha ha.

  Wkrótce będą niepotrzebne, bo w nowej normalności Kaczyńskiego będą ograniczenia w dostawach prądu w ramach postępu cywilizacyjnego 4 rewolucji przemysłowej z krowami w salonie zamiast CO.

  Lenin wciąż żyje, ha ha !!!

  Kiedy ci kowidziarze przejrzą na oczy…

 3. Najśmieszniejsze jest to, że połowie z tych ,,staczy” te karty nie są do niczego potrzebne. Niedługo zawalą tym portale aukcyjne. I będą zdziwieni że nie zarobią 1500/szt.

  • zarobią. zerknij za ile obecnie chodzą karty graficzne, jak kształtowała się podaż przez ostatnie półtorej roku, jak przewiduje się wielkość produkcji na następne półtorej i zorientuj się w polityce pieniężnej nienarodowych narodowych banków zachodnich.

   1500 za sztukę to było w 2019, teraz musisz pomnożyć tę liczbę co najmniej razy dwa.

    • owszem. dlatego napisałem że „zarobią” i wymieniłem czynniki ze względu na które tak uważam. umiesz czytać ze zrozumieniem przegrywie mózgowy?

   • MOŻE OBAJ DOKUPCIE SOBIE „SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ”. ALE CHIŃSKĄ, NIE ŻYDOWSKĄ.

    Kiedyś wystarczyła wymiana oleju w kiepełe, ale czasy się zmieniły..

 4. Wystarczy zarwana nocka, kapitał na dwie, trzy karty i już za chwil kilka możesz się cieszyć z zarobku. Stawka za godzinę wyjdzie chyba przyzwoita ;)

 5. Otóż nie. Nie wystarczy tanio kupić. Trzeba jeszcze te karty drożej sprzedać. Z zarobku możesz się cieszyć jak już zarobisz.

Comments are closed.