Przysięga homokomando. Sześciobarwny sztandar i „babcia Kasia” [VIDEO]

Homokomando/Fot. screen Twitter
Homokomando/Fot. screen Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W sieci pojawiło się nagranie ze składania przysięgi przez nowych członków „homokomando”. Troje z nich złożyło ją na sześciobarwny sztandar. Podczas tej „uroczystości” obecna była m.in. gwiazda lewicowych protestów – „babcia Kasia”.

– Uroczyście przysięgam wejść na drogę samodoskonalenia, poświęcić moje ciało i umysł obronie praw człowieka oraz innych istot żyjących, solidarnie z moimi współkompankami i współkompanami z homokomando. Ramię w ramię, myśl w myśl, od dziś do zawsze. Przysięgam – powtarzali swoją przysięgę nowi członkowie sześciobarwnych bojówek.

– Teraz, jeżeli chcecie, możecie klęknąć, jeżeli nie chcecie, to możecie nie klękać – powiedział „mistrz ceremonii”, po czym wziął w swe dłonie sześciobarwny sztandar i rozpoczął mianowanie.

„Niniejszym mianuję cię homokomandosem/homokomandoską” – słyszeli „wybrańcy”.

Internauci nie omieszkali zakpić z owych „uroczystości”.

„Gdyby ktoś chciał nagrać parodię tego wydarzenia, to oryginału by nie przebił. Kurła szczerze” – ocenił jeden z użytkowników Twittera Michał_PL.

„Pasowanie na homokomandosa, tego jeszcze nie grali” – stwierdził Ukash_P.

„Oni klękają na cześć flojda?” – zastanawiała się internautka Katarzyna Michalak.

„To jest godne płaczu ale ze zgryzoty a nie ze śmiechu. Jak ci ludzie rozpaczliwie potrzebują choćby namiastki normalności: „ślubów”, inicjacji, słowa „przysięgam”, rytuału. Są żałośni i nieszczęśliwi zarazem” – ocenił Twitterowicz Jacob_Klawitter.

„Kiedyś powstawały ” Bractwa Kurkowe ” a teraz widzę Bractwo Rurkowe” – skwitował Stary Wiarus.

35 KOMENTARZE

 1. A co to, urwał nać, siakieś-takie „…solidarnie z moimi współkompankami i współkompanami”? To łune jednak rozrózniają „pcie”?
  A po przysiędze bawili się w chowanego. Jak mnie znajdziesz to ci dam, a jak nie – to jestem w szafie.

 2. Homokomandosi? To może niebawem na rynku pracy pojawią się homokierowcy TIR, homohydraulicy i np. homoterroryści. A nie, wróć, ci już są.

 3. przysięga fałszywa bo nie wiadomo komu jest składana, nie ma słowa o tym. W naszej tradycji są przysięgi na Boga czy np ojczyznę a tutaj na co???

 4. Homosia potykają się o własne nogi już na wstępie. Powinno być: współkompanie? i homokomandosie? Zawsze ze znakiem zapytania na końcu, bo to nigdy nie wiadomo za kogo aktualnie zboczeniec się czuje!

 5. dawac ich na front.pewnie wrog sie przestrszy wiedzac ze naprzeciwko siebie ma homokomandosa.druga para gaci a jeszcze bardziej meski pas cnoty na polu walki jest niezbedny

 6. To jest proba reaktywacji idei pionierow. Banki i wyslugujacy sie im polskojezyczni ubecy chca darmowego miesa armatniego. Lemparczyni na starcie dostala milion i oswiadczyla , ze bedzie sie tarmosic , kiedy jej sie bedzie chcialo , a nie na rozkaz

  • Hi hi hi cha ha ha, hitlerowcy też tak groteskowo zaczynali… Rozpędzić to dewianctwo pałami i zagnać do roboty. Szczęściem, większość to niedorobione matoły, więc jest pewność że żaden z nich nie napisze w pace „mein kampf”.

 7. Małe dzieci mają okres sprzeciwu rodzicom i zdrowemu rozsądkowi, zwykle w wieku 4-6 lat. Mam wrażenie, że jest epidemia zatrzymania się w rozwoju dużej części pokolenia dobrobytu. Oni też, dla satysfakcji robienia czegoś wbrew logice i narzuconym obyczajom, buntują się nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Myślą nadal, że dorosłe życie to zabawa i tak będzie zawsze.

 8. To są zwykli partyzanci, a nie żadne homokomando.
  Partyzanci – tłumaczył mi w wojsku porucznik Sowa – to są tacy, którzy atakują od tyłu.

 9. To govno tylko czeka na takie i inne komentarze , na polubienia , hejty czy udostepiania . Bardzo zalezy I’m by bylo o nich glosno i nie wazne w jaki sposob . Proponuje nie roznosic tego gowna w jakich kolwiek formach . Wiadomo co sie dzieje jesli takie govno sra sie wszedzie , robi sie gnoj , ktory i tak na koniec trzeba wyyeahbać …..

Comments are closed.