COVIDIAŃSKI TERROR. Nie przyjmiesz szprycy – zapłacisz nawet 7 tysięcy złotych kary

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels (kolaż)
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Około 500 euro (równowartość ponad 2000 zł) zapłacą do końca roku za testy osoby pracujące we Włoszech, które nie zdecydowały się zaszczepić przeciwko Covid-19 – pisze w środę dziennik „La Repubblica”. Koszt ten może wzrosnąć nawet do 6 tys. euro, bo tyle mogą stracić osoby, które nie chcą przyjąć medykamentu – pisze.

Od piątku na mocy decyzji rządu Mario Draghiego we wszystkich miejscach pracy w kraju, także w sektorze prywatnym, obowiązywać będzie wymóg posiadania przepustki sanitarnej, wystawianej na podstawie szczepienia, wyleczenia z koronawirusa lub negatywnego wyniku testu z ostatnich 48 godzin.

Pracownik, który przybędzie do miejsca pracy bez tzw. Green Pass podlegać będzie karze od 600 (prawie 3000 zł) do 1500 euro (ok. 7000 zł). Pracodawcy za brak kontroli przepustek grozi kara od 400 (blisko 2000 zł) do 1000 euro (ok. 4500 zł).

Osoby niezaszczepione z własnej woli, a z nie z powodu przeciwskazań medycznych, będą musiały wykonywać testy na obecność koronawirusa nawet trzy razy w tygodniu. Cena testu to 15 euro. Kwotę tę należy pomnożyć przez 11 tygodni, jakie upłyną do końca roku, gdy być może wygaśnie obowiązek posiadania przepustki, jeśli dojdzie do poprawy sytuacji epidemiologicznej.

To zaś oznacza, że wielu pracowników, w zależności od grafiku i zmian, zapłaci za testy około 500 euro – pisze „La Repubblica”.

Jeśli osoba niezaszprycowana nie podporządkuje się temu nakazowi, narazi się na utratę zarobków za dni nieobecności w pracy, a także trzynastej pensji i różnych dodatków, w tym na przykład bonów stołówkowych. To średnio 6 tys. euro (ok. 27000 zł) do końca grudnia – podaje „La Repubblica”.

Według prasy przepustki Covid-19 nie ma nadal około 3,5 miliona zatrudnionych osób. Mimo apeli niektórych środowisk nie wprowadzono bezpłatnych testów w związku z wejściem w życie obowiązku posiadania takiego dokumentu.

We Włoszech proces szprycowania przeciwko Covid-19 zakończyło ponad 80 proc. ludności.

24 KOMENTARZE

 1. Włosi się buntują, a na czele wysoka urzędniczka policji, pocztacie na bylonianempire na wordpressie. Oczywiście u nas zero wiadomości w mainstreamie o protestach.

 2. Włosi jako pierwsi wpłacili do pewnej organizacji najwyższa składkę , na propagowanie szprycowania. Teraz w taki sposób chcą to odzyskać. W Chinach już pół roku przed epidemią, bo to nie pandemia, sprowadzili 200 milionów testów, ciekawe czy ten co sprzedawał to nie był Rotschild co zmarł tak młodo w Szwajcarii- rzekomo bankier, a może to sfingowane.O tym to cisza?.

 3. Te nieludzkie regulacje prawne wprowadzają wyłącznie rządy i parlamenty, które nie boją się utraty władzy i mandatów parlamentarzysty. Oni nie boją się wyborów. Dlatego łatwo o projekcję mapy politycznej Europy z krajami, w których wyniki wyborów są masowo fałszowane. Nr jeden na tej mapie to Francja. A Włochy? Ten kraj zawsze robił to samo, co Francja (np. atak na Libię).

 4. Mussolini skończył głową w dół na Piazzale Loreto w Mediolanie.
  Jaki koniec czeka dzisiejszych włodarzy (nie tylko w Italii) z taką gorliwością realizujących faszystowskie ideały???

 5. Te 3.5 ml niezaszczepionych powinno zjechać do stolicy i zablokować parlament. To się w głowie nie mieści co te durne rządy wyprawiają. Przestańcie sie bać ludzie i wykopcie grób politykom rządów. To jest ostatni dzwonek.

 6. Przeglądam tą stronę i dochodzę do wniosku że nczas niewiele różni się od interii. W tropieniu „sensacji” chyba nawet ich przegoniliście. Dlatego postanowiłam zaniechać odwiedzin na tej plotkarskiej stronie towarzysza Sommera.

 7. Domagajcie się sądownie dowodów wyizolowanie wirusa cv19, dowodów na to, że maski, lockdowny blokują rozprzestrzenianie się wirusów; że szczepionki są bezpieczne i powstrzymują rozprzestrzenianie się wirusów.
  Rząd w Irlandii i W Kanadzie / Alberta zmuszony do przyznania, że nie mają dowodów wyizolowania wirusa Covid-19.
  https://www.brighteon.com/9c4f4cfb-07e9-4f76-99bb-15cacd31e759
  https://www.bitchute.com/video/MKBUSh3DGXej/?list=subscriptions

 8. Ludobójstwo na całego. Anestezjolog z Gorlic, 75 lat wprawdzie, po dwóch dawkach w zeszłym roku wziętych dostał zakrzepicy, nogę ucięli i od wczoraj nie żyje. Żona pielęgniarka nie wierzy w powikłania i że są takowe. O ludu ciemny !

Comments are closed.