„Wielokulturowość czy tolerancja?” – oto jest pytanie. We Francji biją „mniejszości seksualne”? [VIDEO]

Lincz w Montgeron Screen Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Sceny przemocy z regionu paryskiego, gdzie banda młodocianych z „przedmieść” masakruje młodego człowieka, wzbudziła we Francji oburzenie. Według BFM TV wydarzenia te miały miejsce 30 września w Montgeron w departamencie Essone.

Ofiarą miał być przedstawiciel mniejszości LGBT. Pozornie kolejna scena „prześladowania” i „dyskryminacji” tej mniejszości, w rzeczywistości ilustracja zdziczenia, do którego ci sami „tolerancjoniści” doprowadzili, m.in. wspierając zjawisko migracji i niszcząc tradycyjne wartości społeczne.

Akty przemocy potępiają wszyscy. Od Marone Le Pen, po lewicę. Z tym, że ta ostatnia jak zwykle stara się wykorzystać szokujące obrazy do swoich propagandowych celów. Na filmie można zobaczyć młodego mężczyznę bitego przez grupę innych młodych ludzi. Napaść rzekomo miała miejsce w Montgeron na tle orientacji seksualnej ofiary, chociaż dowodów na to brakuje.

Wezwani funkcjonariusze policji nikogo na miejscu bójki już nie zastali. Policja z komisariatu w Montgeron była w stanie zidentyfikować ofiarę. Jest to 17-latek pochodzenia północnoafrykańskiego z sąsiedniego miasta. Nie można więc wykluczyć, że to nie „homofobia”, ale częste w tych okolicach porachunki osiedlowych band.

Mer Montgeron, Sylvie Carillon pisała na swoim koncie na Twitterze o „głębokim szoku”. To ona zasugerowała, że bójka może być „aktem o charakterze homofobicznym”.

Francja zdaje się stać przed wyborem – kontynuacja „ubogacania kulturowego”, czy „ochrona mniejszości seksualnych”?

2 KOMENTARZE

  1. W cywilizacji arabskiej nie ma miłosierdzia, to nie jest cywilizacja łacińska. Niech Polska trzyma się od tego z daleka. Przez dziesiątki lat neomarksiści fundowani przez wielkie koncerny zdewastowali cywilizacje łacińską będą musiały być tego konsekwencje i będzie straszne okrucieństwo. Lewicowi liberałowie i globale zgotowali to wspaniałej Europie.

Comments are closed.